Тези чаршафи

  • 2 168
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 235
Фирма Артек-92 е представител на ТАС. Тук http://www.artek-bg.com/index.php?lang=1&pid=17&sid=28 са публикувани магазините, в които се продават.

# 16
  • Мнения: 1 030
Аз имам няколко комплекта на ТАЧ - детски, но стават за единично легло. С героите на Дисни са - рибката Немо. Много съм доволна, не избеляват, а долният чаршаф е с ластик и много добре обхваща матрака. Купих си ги от Истанбул - намерих 1 забутано магазинче, в което продават спално бельо. А чаршафите на Тач бяха с леки дефекти и струваха доста евтино.

# 17
  • Мнения: 127
Много ми са смешни леглата на снимките--едни високи и тесни Grinningсе едно всеки момент ще се изсулят на земята тия ТАЧ чершави Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 1 951
Лятото прекарах във Варна.Купих си точно от тези чаршафи,но за съжаление,ще ги използвам след около месец.стоят си в пилка.

# 19
  • Мнения: 1 858
Моята съседка и близка приятелка има такива (подобни но с същия замисъл). Не са на същата фирма а на някаква Видинска и от там от Видин си ги е купила по 40 лв. комплекта.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз имам един детски комплект и съм много доволна. Не избеляват- пера ги на 60 градуса. В София може да се намерят в почти всеки магазин за спално бельо, който е по- така. Например на бул. Македония, в ЦУМ на 3 или 4 етаж.

Общи условия

Активация на акаунт