"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 51

  • 35 193
  • 740
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7 690
Прочела съм много добре. Пак не разбирам логиката на всичките тестове и чудене. Изчакай си датата и тогава започвай или не приема на лекарства или се обърни към лекарят, който ги е изписал. Силно се съмнявам 5-дневно забавяне да е нещо фатално.

# 151
  • Мнения: 4 144
Според мен няма смисъл от друга марка в момента, защото имам 5 дни до датата. Не съм сигурна дали ще покаже нещо.
[/quote]

Ами щом Вие не искате да го направите, ние какво да Ви кажем. Мнение за Престо е споделяно не веднъж или два. Посъветваха Ви много правилно. Решението си е Ваше.

# 152
  • Мнения: 175
Направила съм друг 🙂


Според мен няма смисъл от друга марка в момента, защото имам 5 дни до датата. Не съм сигурна дали ще покаже нещо.

Ами щом Вие не искате да го направите, ние какво да Ви кажем. Мнение за Престо е споделяно не веднъж или два. Посъветваха Ви много правилно. Решението си е Ваше.
[/quote]

# 153
  • Мнения: 103
Добро утро на всички дами! Съвсем новичка съм в групата, но имам нужда от мнение. Цикълът ми е с продължителност 28-30 дни, последна менструация 15.09. Снощи си направих направих тест за бременност и той показа втора чертичка, бледа, но все пак я имаше, при закъснение 5-6 дни. Втората чертичка е силно желана, но не искам да се радвам предварително. Днес ще си купя още 2 теста, които да направя в следващите дни на първа урина.

Моля за мнение според вас този тест да се счита ли за положителен?

# 154
  • Мнения: 290
Добро утро на всички дами! Съвсем новичка съм в групата, но имам нужда от мнение. Цикълът ми е с продължителност 28-30 дни, последна менструация 15.09. Снощи си направих направих тест за бременност и той показа втора чертичка, бледа, но все пак я имаше, при закъснение 5-6 дни. Втората чертичка е силно желана, но не искам да се радвам предварително. Днес ще си купя още 2 теста, които да направя в следващите дни на първа урина.

Моля за мнение според вас този тест да се счита ли за положителен?


Според мен е положителен! Hug

# 155
  • София
  • Мнения: 13 151
Чертичка има, но ми се струва бледа за такова закъснение. Пусни кръвен тест през 48 ч., за да видиш какво е увеличението.
Успех!

# 156
  • Мнения: 9
Здравейте на мен кървене то се увиличи имах 2 черти бледи много мислех че съм бременна но 2 дена преди цикал прокървях глвдам сега върви нормално явно е цикъл

# 157
  • Мнения: 1 847
Теди Йорданова 665099. Върнах се назад  да видя тестовете ти- теста е изсъхнал, чертата е изпарителна. Отчитат се до 5 мин , максимум 10, после мяташ в кофата.  Късмет следващия път!

# 158
  • Мнения: 14
Здравейте,
Нека споделя и моят случай...
Правим опити от 8м неуспешно. Цикълът ми е редовен на 30дни и абсолютно всеки месец две седмици преди да ми дойде гърдите ме болят страшно много. Днес е датата, на която трябва да ми дойде, но гърдите този месец не ме болят, а не съм имала такъв месец без болки от както имам цикъл, усещам тъпа болка ниско долу, но поносима. Та.. дали е възможно да е станало нещо и все още да не ме болят гърдите? Не знам вече какво да мисля...
Благодаря Simple Smile

# 159
  • Мнения: 602
Здравейте,
Нека споделя и моят случай...
Правим опити от 8м неуспешно. Цикълът ми е редовен на 30дни и абсолютно всеки месец две седмици преди да ми дойде гърдите ме болят страшно много. Днес е датата, на която трябва да ми дойде, но гърдите този месец не ме болят, а не съм имала такъв месец без болки от както имам цикъл, усещам тъпа болка ниско долу, но поносима. Та.. дали е възможно да е станало нещо и все още да не ме болят гърдите? Не знам вече какво да мисля...
Благодаря Simple Smile

Направи тест утре с първа урина и ще разбереш. Успех Heart

# 160
  • Мнения: 14
Здравейте,
Нека споделя и моят случай...
Правим опити от 8м неуспешно. Цикълът ми е редовен на 30дни и абсолютно всеки месец две седмици преди да ми дойде гърдите ме болят страшно много. Днес е датата, на която трябва да ми дойде, но гърдите този месец не ме болят, а не съм имала такъв месец без болки от както имам цикъл, усещам тъпа болка ниско долу, но поносима. Та.. дали е възможно да е станало нещо и все още да не ме болят гърдите? Не знам вече какво да мисля...
Благодаря Simple Smile

Направи тест утре с първа урина и ще разбереш. Успех Heart


Аз днес сутринта направих, категорична една черта. Реално нямам още закъснение и има някаква надежда да не е верен теста

# 161
  • Мнения: 366
Здравейте!

Досега винаги съм изчислявала датата на овулацията и съм се ориентирала по симптомите ми, тъй като имам силно изразена овулация (болезнена със зацапване) и не съм ползвалa лентички. Въпреки всичко мисля от другия месец да започна да използвам такива. Бихте ли ми препоръчали марка и изобщо да споделите мнение. На мен ми препоръчакаха тест, който за жалост не се намира на българския пазар - Maybe baby, който представлява мини-микроскоп и се позлва слюнка, а не урина и е за многократна употреба. Някой дали е позлвал такъв? Търсихме го с мъжа ми в амазон, но доставката е страшно скъпа и пише ,че е в изчепрано количество.
Този месец ми направиха цветна снимка и ме посъветваха след няколко дни въздържание да започнем незабавно с опитите. Мисля, че успяхме да се впишем във времето около овулацията (ден 1 от месечен цикъл 01.10, Цветна снимка 12.10 и опити на 15,17 и 19-ти, МЦ с дължина между 30-32дни) Правим опити от началото на годината и тръпна в очакване да видя дали ще има резултат. Някои жени споделят ,че още на 1-ви месец след направена цветна снимка забременяват. Не знам дали е заради цветната снимка,  но имам едно непрестанно напрежение и дискомфорт ниско долу.  
Имам и други малки странни нехарактерни за мен симптоми - повишено слюнкоотделяне и главоболие, но не мисля на този етап да се вглъбавам в тях.
Следващият ми мц трябва да е на 1.11 и мисля тогава да направя тест за бременност. Според вас тази дата благоприятна ли е за тест или трябва да изчакам още няколко дни?

Благодаря и успех на всички бъдещи майки!

# 162
  • Мнения: 7 690
Може и в деня на очакваната менструация, и двата пъти при мен е отчитало тогава.

# 163
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, съвсем нова съм в групата исках да споделя моя резултат от днес сутринта и да поискам мнение от вас как ви се струва

Не смея да се радвам още, ще направя пак тест и записах час за лекар

# 164
  • Мнения: 7 690
Вторият тест няма да покаже нещо различно, а час за лекар е още рано. Поне след 7-10 дни за да се види нещо и потвърди бременност.

Общи условия

Активация на акаунт