Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 128

  • 30 399
  • 738
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 22 191
Филе JoyJoyJoy

Ако обичаш, искаш да простиш



Въпрос от официалната страница:

Какъв ход очаквате от Гедиз?



Очаквам отговорите ви.

Аз например нищо не чакам, само да се разхожда насам-натам в кадър Sunglasses

Несли Heart

# 316
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 909
Еве, очаквам Гидьо да стане лош. Аз чакам това, откакто Наре го накълца, защото се е осмелил да я обича като жена. Ама нещо не му се получава засега. Тааа... това чакам... може и да не дочакам Joy

# 317
  • Кърджали
  • Мнения: 10 369
От промото гледам тъкмо ше се навива да помаганна Менекшето (да спре развода май) и ще чуе че тя е натровила Мелек. И до там ше е помощта му предполагсм, от там нататък - дано не се налага да я спасяват от ръцете му.
Иначе шантава серия ще е. Наре се тръшка да заминава, сега не ще. Цяламсеркя явно Санджар ще се чуди да хвърля ли Акън от скалата, да не го ли хвърля, като междувременно сватба ще има и пътници ще изпраща.. Наре ще бяга от самолета Акън да спасява от Санджар.. Иди им хвани спатиите...явно това по план е биламфиналната сериянна първи сезон Така че да видим след това какво ще измислят за да продължи историята

# 318
  • Мнения: 22 191
Щастливите младоженци Grinning

# 319
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 909
Здравейте! Grinning

Чета тук-там кой крив, кой прав и все стигам до извода, че не героят определя мнението за него, а актьорът, който го играе... А оттам и отношението към другите герои и актьори съответно. На едни предателството се приема и прощава, даже оправдава, други се плюят до откат, въпреки, че де факто кои знае какви грешки не са направили. Двойните стандарти от екрана се пренасят сред феновете, това е положението... Не се учудвам, това също е вид ПР, поддържа интереса към дизито... Какво са казали хората: няма лоша реклама Wink

# 320
  • Мнения: 22 191
Хелоу Kissing Heart



Рени, нали не си изненадана?
Поздрави от баш злодея и предател, неотразимият чаровник Гедиз - Ураз в случая, ама карай Heart Eyes



Неделен поздрав от патроните ни. Лудички, ама ние си ги харесваме Stuck Out Tongue Winking Eye

https://twitter.com/neslihanataguId/status/1320318739758403588


Малката Мелек, която била дъщеря на легенда



Честно казано, малко прекаляват с легендата и с капризите на дъщерята на легендата.

Красота Heart Eyes

# 321
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 909
Еве, дали съм изненадана? Не съм кой знае колко изненадана, но хората все пак претендират, че са обективни. Това ме дразни. Обективност не виждам, виждам само двойни стандарти. Когато си фен, страстен при това, е изключително трудно да си обективен. Но като главен виновник за създалата се ситуация с дизито виждам сценария. Нищо повече. Тук актьорите са непричом...

# 322
  • Мнения: 22 191
Баш героят в момента, заметахме под хасъра кусурите... Тоест, наложиха НИ да забравим кой  е той Stuck Out Tongue Winking Eye
Всеки да си гледа и преценява, викам аз. Лично за себе си съм си направила изводи, разбори, та макар и да не са на пакистански. Сори, ама няма да ми казват как гледал, па как се молел, па как трябвало да го разбирам.
Трасформацията е абсолютно недостоверна и дошла от нищото. Трябваше да го направят постепенно ли, не знам и аз как, но предложеното не ме убеди хич.
Героинята Наре я докараха до там, да стои в дизито и да създава ситуации, в които да блесне героизма на ефето.

Но аз продължавам да гледам от моя телевизор Sunglasses



# 323
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 909
Това казвам и аз - нещо в това дизи не е като хората Joy, щом и у турските зрители предизвиква такива полярни мнения.

# 324
  • София
  • Мнения: 13 697
Нещо много интересно казано от Кадир в последното си интервю. Кадир Доулу признал, че e страдал от доста често срещано заболяване - синдром на раздразнените черва (до 20% от населението се сблъсква с него). В продължение на три години е така и лекарите не успяват да намерят подходящото лечение за него.
"Трябваше да се справям сам с проблема, без лекарства. На първо място, да се храня правилно и то определени неща. Направих списък с това какво съм консумирал през последните осем месеца и промених хранителните си навици. В резултата на това отслабнах, но пък имам енергия в излишък. Ям по два пъти на ден и съм гладен по 8 часа. Менюто ми включва основно чесън и краве кисело мляко, което приготвям сам у дома."

# 325
  • Мнения: 9 532
Ой , с този чесън как целува Несли ? Joy Stuck Out Tongue Winking Eye
За ДП съм съгласна с вас , няма какво да добавя , но щом рейтингите са добри , се радвам за Несли .
Рени  Еви Линде Алекс Hug Heart

# 326
  • Мнения: 22 191
Филе, същото си помислих и аз Fearful

Здравейте, дами Kissing Heart

От нашите режисьор и оператор Sunglasses

# 327
  • Мнения: 5 300
Тези пакистански анализи са ми почти толкова нелепи, колкото и сценария. Ама аз все пак не съм интелигентна и ерудирана личност, не ги разбирам нещата.

# 328
  • София
  • Мнения: 13 697
ДА КАЧИМ РЕЙТИНГА ЗА ИЗМИНАЛАТА СЕДМИЦАТА
1. Веднъж в Чукурова - 10,52% ⬆
2. Апартамент на невинните - 10,40% ⬆
3. Основаването Осман - 9,39% ⬇
4. Чудният доктор - 8,09% ⬆
5. Неверният - 8,04% ⬆
6. Мафията не може да управлява света - 8,00% ⬆
7. Пробуждане: Великите селджуци - 7,27% ⬇
8. Опасни улици - 6,89% ⬆
9. Чукур - 6,84% ⬆
10. Дъщерята на посланика - 6,78% ⬆
11. Северна звезда - 6,16% ⬆
12. Червената стая - 5,92% ⬇
13. А. Ръза - 5,49% =
14. Забраненят плод - 5,45% ⬆
15. Рамо - 5,07% ⬆
16. Вятърничав - 4.64% ⬆
17. Детство - 4,59% ⬇
18. Чукур - 4,78% ⬆
19. Сърдечна планина - 4,71% ⬆
20. Обадете се на моя агент - 4,66% ⬆
21. Почукай на вратата ми - 4,35% ⬆
22. Вашият дом е вашата съдба - 4.35% ⬆
23. Bird Phoenix - 4,07% ⬇
24. Казвам се Мелек - 3,92% ⬆
25. Мария и Мустафа - 3,64% ⬆
26. Дума на честта - 3,43% ⬆
27. Учител - 3,16% ⬆
28. Хекимоглу - 2,89% ⬆
29. Право на трона: Абдулхамид - 2,53% ⬇
30. Стани, хайде - 2,24% ⬆
31. Нов живот - 2,19% ⬆
32. Любов на тавана - 1,90% ⬆ (финал)
33. Вавилон - 1,86% ⬇
34. Не дай боже! - 1,39% ⬇
35. Гълъб - 1,07% ⬆

# 329
  • Мнения: 22 191
Сандю почна пак маневрите от мелницата. Ще идва и ще си тръгва, ще заплашва, докато накрая Акън направи поразиите. Аман бе:mask:
Ще влиза в затвора уж, ама Гедиз да оставел Наре хихихи
Жива да не бях Imp

Общи условия

Активация на акаунт