Знаете ли кого видях - тема 38

  • 111 897
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: X
Ева от Игри на волята  - не е ниска както си мислех, хубава е

# 17
  • Мнения: 14 505
Днес около 17ч.Владо Въргала на Графа.Прегръщаше се с някакъв мъж,смееха се,а 4-5 други очевидно техни познати или екип,ги снимаха.

# 18
  • Мнения: X
Кирил Ефремов, Калоянчев-младши и Константин Цеков (ФСБ) с жена си, поотделно - всички около "Хепи" на "Раковски"...

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 376
Вчера - Елена Петрова. Дребна, финна, красива и много мила. Като порцеланова статуетка е.

# 20
  • София
  • Мнения: 89
В момента Елена Петрова. Явно снимат нещо до офиса ми. В София Бул. Христо Ботев. Красива и нежна е. По ниска от колкото мислех.

# 21
  • Мнения: X
Евгени Минчев, колоритен както винаги (често го виждам). Отслабнал, хареса ми.

# 22
  • Мнения: 1 003
Дичо срещу мол парадайс, снимаха се с него разни хора.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 467
Вчера следобед жената на Ваня Джеферович с децата. Нея съм я виждала по разни клипове и ми изглеждаше много по- груба от това, което видях. Добре изглеждаше.Децата са прекрасни. След малко дойде и баща им. Действието се разви на "Шейново".

# 24
  • Мнения: 7 847
Андре Токев с жена му Мария.

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 16:01 от Не се сърди, човече

# 25
  • Мнения: X
Отново Нети Добрева, този път не беше дегизирана.
Редактирам се - Калин Терзийски. Последните години има голяма положителна визуална промяна при него.

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 15:59 от Анонимен

# 26
  • Мнения: 24 121
Рая Пеева, ниска и абсолютно незабележима. А има толкова чаровна усмивка, но говореше по телефона и беше сериозна
DJ Мартен с приятел носеха два постера на Лили Иванова в рамки, явно ще ги поставят някъде. Тя в едни спортни дрехи, май някаква българска марка рекламира, бяха подписани.

# 27
  • Мнения: 24 121
Вчера видях Мартин Захариев. Както винаги цветен. Буквално. С ярък панталон и несъвместимо по цвят сако.

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 15:59 от Не се сърди, човече

# 28
  • Мнения: 9 776
Много отдавна не съм виждала никой известен. На предишната ми работа се случваше често. Няма да забравя например колко се впечатлих преди години от гласът на Криско. Не ми е във възрастовата група, визуално не го харесвам, но гласът му ми е адски готин, да не кажа секси. Simple Smile

Последна редакция: ср, 21 окт 2020, 15:59 от Не се сърди, човече

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
Ирен Кривошиева по главната. Съвсем нормално облечена.Бих казала, че изглежда добре за годините си.

Общи условия

Активация на акаунт