Знаете ли кого видях - тема 38

  • 112 116
  • 743
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 589
Тя винаги е била симпатяга, но свалените килограми и помощта на естетическата дерматология доста са съдействали за новия вид.
За раждането не съм сигурна дали има връзка 😀

# 346
  • софия
  • Мнения: 2 915
Катерина Евро и внучка в мол Сердика. Оглеждаше се притеснено Евро.

# 347
  • Мнения: 7 806
Емил Костадинов. Но не съм съвсем сигурна... Много приличаше на него, но ми беше неудобно да го зяпам.
В случай, че е бил той- усмихнат, естествен, определено не държеше да се набива на очи. Ако пък не- да знае, че има изключително симпатичен двойник. Blush

# 348
  • Мнения: X
Братя Аргирови, служебно. Изключително възпитани, земни, добронамерени. Изглеждат страхотно и двамата!

# 349
  • Мнения: 25
Ненчо Илчев на Раковска преди няколко дни - беше като ракета, явно бързаше.

Ваня Джеферович в градинка - усмихнат, чакаше.

# 350
  • Мнения: 3 589
Братя Аргирови, служебно. Изключително възпитани, земни, добронамерени. Изглеждат страхотно и двамата!
Шведът по-запазен ли е? 🙂

# 351
  • Мнения: X
Братя Аргирови, служебно. Изключително възпитани, земни, добронамерени. Изглеждат страхотно и двамата!
Шведът по-запазен ли е? 🙂
Норвежецът Wink за мен е една идея “по-мой-тип” като мъж... Но са много поддържани и двамата...

# 352
  • Мнения: 3 589
Норвежец ли беше, да, верно, сори. 😀 Четох за хилядната му пенсия в Скандинавието и имението му. По ТВ изглежда по чужбински маниер поддържан, модерен, по-младежки стил.

# 353
  • София
  • Мнения: 22 984
На мен ми харесва, че не се боядисва като брат си. 😀

# 354
  • Sofia
  • Мнения: 26 417
Любимци са ми още от младини 😍
И сега си ги харесвам,единият натурален,другият с леки подобрения 😁
Много се смях,когато един от тях разказваше,как обяснявали на едно малко дете,че са близнаци,а то учудено ги гледало и попитало ..”а ти защо си по-стар?..”🤣

# 355
  • Мнения: X
Милена Славова Пейдж-Робъртс Simple Smile, служебно... Е, страхотен пич е тази жена! Цветна, жива, много оперативна и съпортваща. И много, много мила и грижовна!

# 356
  • Мнения: 14 639
Милена винаги е била добра по характер.Не харесвах братя Аргирови,като тийн.Бяха ми лигави.Сега улегнали,са ми много симпатични.

# 357
  • Мнения: 2 108
В различни дни,на различни места и по различно време Павел и Венци и Тото/Скандал;
Първите двама с половинките си и други прятели, ексцентрични, свежи -направиха ми добро впечатление;
Втория също много усмихнат , спооен и ведър-хапваше кротко на открито с жена си;

# 358
  • София
  • Мнения: 6 304
Дани Илиев ( на Гери-Никол бившето гадже) - висок, спортно облечен, усмихнат, изглежда симпатяга.

# 359
  • Мнения: 861
В различни дни,на различни места и по различно време Павел и Венци и Тото/Скандал;
Първите двама с половинките си и други прятели, ексцентрични, свежи -направиха ми добро впечатление;
Втория също много усмихнат , спооен и ведър-хапваше кротко на открито с жена си;
Не искам да пиша каква отвратителна случка имах с Павел и Венци, по-скоро втория....и компания, че не в жълтите, а в кафявите вестници ще влезем. Казвам само, че втория е дъно.

Общи условия

Активация на акаунт