Пазите ли празните кутии?

  • 3 087
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
Хвърлям ги  clean

# 16
  • София
  • Мнения: 3 407
Изхвърлям незабавно Simple Smile))

# 17
  • Мнения: 663
Всичко изхвърлям, но мъжът ми е параноик - ходи да изхвърля кашоните от уредбите или ТВ-тата в някоя далечна кофа да не ни гледали съседите Sick
Защо да е параноик, хората говорят, завиждат , а и крадци има разни, които също обикалят .

# 18
  • Мнения: 1 492
Пазя само тези на които не им важи гаранцията без тях.

# 19
  • Мнения: 769
Едно време незнайно защо пазех всякакви кутии и китийченца.. майка ми и до сега го прави.  Осъзнах обаче, че ми е ценен всеки милиметър пространство в къщи и сега хвърлям всичко. Пазя единсвено кутии от обувки, за да си подреждам обувките в килера.

# 20
  • Мнения: 200
...Пазя единсвено кутии от обувки, за да си подреждам обувките в килера.

И аз така.  Peace  Всички други ги изхвърлям веднага.

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ние не пазим всички кутии, само тези, чието съдържание би се наранило при местене. Тъй като сме на квартира и... не се знае кога ще трябва да стягаме багажа, си пазим някои от кутиите. Ако това не ме притесняваше, с удоволствие Не бих пазила ни една кутия, само място да ми заема, НЕ  Naughty

# 22
  • Popovo
  • Мнения: 571
Хвърлям всички кутии.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
Пазя докато изтече гаранцията на уреда  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, не ги пазя. Веднага ги хвърлям, че си представям какво става като почнат да се трупат. #Crazy

# 25
  • Мнения: 942
И аз така ,ама като ми дотрябва се чудя защо поне две - три не съм си оставила newsm78

# 26
  • Мнения: 8 505
Изхвърлям ги.В няколко съм насъбрала книги.

# 27
  • Мнения: 352
Оф, събирам ги да не би да ми "потрябват" някой ден. Досега нито една не ми е потрябвала, ама... Rolling Eyes

Лелее и аз така разсъждавах - но просто по едно време се усетих, че май нещо не мисля както трябва - и като гледам мненията на момичетаат...май така си е....Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 1 067
Хвърлям всички кутии.

Да можех и аз така...
По-скоро пазя повечето, едва се навивам да изхвърля накоя, защото все си мисля дали няма да ми потрябва за нещо...

Абе добре, че е мъжлето, той изхвърля всичко когато аз се чудя... 

# 29
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
С изключение на кутиите за обувки, хвърлям всичко! Wink

Общи условия

Активация на акаунт