Фермата сезон 6 Тема 5 / 05.10 - 11.10 /

  • 56 035
  • 1 692
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Много обичам, когато някой ми казва защо АЗ харесвам или не харесвам нещо.
Интелигентни хора пишеМ тук, всеки си има глава на раменете, знае защо и кога да одобри, хареса или не някого или нещо. При това всеки се аргументира така като чета.
Ако е възможно, въздържайте се от това "да казвате" вие защо другите мислят по някакъв неразбираем за вас начин. От елементарно уважение.

# 1 591
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Тези, които не са били на дуел, може да са същата изненада, като Антония. 90% всичко зависи от това какви ще са игрите. Извода до който съм стигнала от дуелите е, че бие не по-силния физически, а по-силния психически в повечето  случаи. Разбира се има и такива, в които физическата сила е решаваща. Най-емблематична такава победа е като Лили изхвърли Христина

# 1 592
  • София
  • Мнения: 11 568
Ако бях Поли, щях да викна Дана. Въпреки че ако е и първи дуелист, всяка изглежда да има малко повече шансове.

Аз бях гласувала за Петър, с едно Наум, че не го бяхме чули да си отваря устата, но откакто я отвори, не ми харесва арогантността му, блъскането на чинии и заплахи. Ако ситуацията е серъхизнервяща, да се оправдае, но не бяха такива, така че явно си е такъв избухлив. А с това, че рева за Асен ми падна още повече в очите, подмолен човек, въобще му нямам доверие, а тази сценка беше за пред зрителите.

# 1 593
  • Мнения: 174
На това му се вика- бълвоч.
Какви заявки даде , това предаване  от сезон 1, в какво се превърна  към днешна  дата?!
А И&А, все повече,  се " опияняват" от идеята,  че предаването върви СМЕЛО към по -добро, към  най -  българско звучене и еволюира откъм сюжет и каст.....
Ами ....не са добре....

# 1 594
  • Мнения: 14 830
Според мен ако Поли е дуелист ще падне от когото и да било включително от Дана и Тони. Тя е женският вариант на Асен. Тя досега нищо не е пипнала в тази ферма, няма и желание.

# 1 595
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Мдааа, и за мен сезона тръгна със заявка да е по-добър от миналия, защото беше тотал щета. Ама и този върви към него. И все пак равносметката ми е, че в предишния имаше и по-симпатични и по- неприятни участници. В личната ми класация майка и щерка и Маргарита държат първенството по най-неприятни участници за всички сезони, които съм гледала и бяха събрани в един. Най-симпатични са ми участници от трети сезон, там с малки изключения се чудех кой повече да харесвам
Според мен ако Поли е дуелист ще падне от когото и да било включително, Дана и Тони. Тя е женският вариант на Асен. Тя досега нищо не е пипнала в тази ферма, няма и желание.
А може и тактика да е Imp Сега сериозно и аз смятам Поли за най-слаба и затова се надявам да излезе, с/у когото и да е. Въпреки, че искам и половината мозък да излезе, не по-малко.
Дана е дразнеща, ама съм приела, че е неспасяем случай и по-го приемам

# 1 596
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Напълно съм съгласна.
Само че не мисля, че пак ще я сложат за ратай, а ми се иска, много ми се иска.
За да ѝ видя реакцията. Очаквам отново мрънкане, и то качествено.
Но за дуелист и аз мисля, че ще е тя.

# 1 597
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Време е Тонито да ходи ратайка, стига се е излежавала в шефската хижа. После да покани на дуел Дана или Поли и да си ходят трите ако може.

# 1 598
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Съмнявам се Краси още да чете темата, но би ми било интересно да се включи с мнение за тазгодишните участници.

# 1 599
  • Мнения: 4 400
Петър от мястото в кабинета, където се е снимал, ми прилича да е втори пилот май.
Не че е лошо, просто отбелязвам.

# 1 600
  • Мнения: 2 592
Мисля, че Макиажа е в пъти по - добра физическа форма от Дана и Хепи. Последните две имат и друг минус -
емоционално нестабилни са. Която и да отпадне ще е все добре за предаването.

# 1 601
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Мисля, че Макиажа е в пъти по - добра физическа форма от Дана и Хепи. Последните две имат и друг минус -
емоционално нестабилни са. Която и да отпадне ще е все добре за предаването.
Същото мисля и аз.
Не я отписвайте толкова лесно Поли, от трите - Дана, Антония и Хепи единствено Антония май е най-стабилна...всякак.

# 1 602
  • Мнения: 96
Гледайки профила на Петър май не пилотира голям самолет пътнически.

Разбира се, надявам се никой не повярва на лъжите му.
"Пилот" е толкова, колкото човек с книжка за велосипед, може да се нарече "шофьор".

# 1 603
  • Мнения: 8 879
От много време не се бях смяла така както вчера с Асен. Този човек и аз мога да го бия - освен че е кекав, сърцето му е на заек.
Но по-неприятната част е мрънкането и оправдаването нон-стоп, не харесвам такива хора. Като гледах видеата видях жена му - оказа се, че я познавам бегло - очевидно са се намерили.

Нямам търпение да наближи следващия дуел - и според мен ще е женски, и да гледам Дана как откача, че ще е предизвикана

# 1 604
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Хубаво би било да има книжки за велосипед, ама няма такива все още

Общи условия

Активация на акаунт