Майчин дом Варна - тема 12

  • 49 327
  • 740
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 828
45 дневния не влиза в тези 180 дни, той се смята отделно
Мен ме караха да смятам всичко 1 година назад. Аз излязох от Август ,смятах от Август 2019 и реално не ми стигат, защото и аз имах ползвани ✌️
Момичета 45 дневен болничен влиза ли в тези 180 дни ? А тези 180 са само за непрекъснат ли , че имам ползвани по няколко дни през годината и Нз дали да ги броя или ги броя от както АГ ми даде 30 дни. Акушерката ми каза важно е да ти стигнат до датата на раждане .

# 106
  • Мнения: 384
1260 лв е секциото за здравноосигурени. Цената на секцио + вип стая без придружител е 1620. Родих на 18.11 и толкова ми струваше.  В момента не знам дали допускат придружител. Бебето го показват на бащата, веднага след раждането. Той чака долу и го викат да се качи после.

# 107
  • Мнения: 89
Някой питаше по-горе за цена за естествено раждане. Аз родих без избор на екип (докторът ми беше на смяна, а ако не беше, определено нямаше да има време да дойде) и без упойка - 770лв. Бебето го показаха на таткото, след това се видяхме на изписването. Можеше да ми носи необходими вещи - санитарките слизат да ги вземат от входа. Както и първия път, попаднах на доста натоварен период и не винаги акушерките можеха да ми обърнат внимание, особено вечер и нощем, когато са в много намален състав. Правеха, каквото могат.

# 108
  • Мнения: 7
Въпрос към момичетата раждали секцио, имате ли подутина над белега и имате ли идея кога изчезва?Thinking

# 109
  • Мнения: 988
Имах. След няколко месеца изчезна.
Въпрос към момичетата раждали секцио, имате ли подутина над белега и имате ли идея кога изчезва?Thinking

# 110
  • Мнения: 15
Здравейте! А да попитам при нормално раждане в предродилна зала сама ли сте или са няколко родилки? Имам предвид преди същинската част, когато са силните контракции и чакате разкритие.

# 111
  • Мнения: 89
Сама

Здравейте! А да попитам при нормално раждане в предродилна зала сама ли сте или са няколко родилки? Имам предвид преди същинската част, когато са силните контракции и чакате разкритие.

# 112
  • Мнения: 15
Някой раждал при дежурния екип, без избор на лекар? Има ли разлика в отношението?

# 113
  • Мнения: 7
Здравейте,някой от вас раждал ли е секцио при д-р Ступина?

# 114
  • Мнения: 105
Момичета, случайно мярнах това инфо:
Считано от 01 Октомври 2020г, Д-р Цонев няма да преглежда в сряда по договор със здравна каса.

Моля, всчики пациентки с направление, както и бременните регистрирани за водене на консултация по здравна каса да се записват за дните понеделник и четвъртък
Здравейте, може ли да ви помоля да споделите впечетления от д-р Цонев в МД. Предсто ми да се регистрирам при него, но все още търся информация от негови пациентки. Също така и феталната морфология мисля при него да бъде. Ще съм благодарна да споделите мнение.

# 115
  • Мнения: 5
И аз се чудя между д-р Цонев и д-р Костов ако може някой да сподели мнение.

# 116
  • Мнения: 374
Аз се следя при д-р Костов. Две мои приятелки също се следиха и родиха при него, едната секцио, а другата нормално...доволни са. Аз много го харесвам, малко е мълчалив, но умее да те предразположи. Когато имаш някакъв проблем винаги те вика да те погледне и така. За д-р Цонев съм чувала само хубави неща също, но нямам лични впечатления. Специализирал е и е работил в Германия. Ами и двамата са млади и кадърни, който и да изберете според мен няма да сгрешите.

# 117
  • Мнения: 988
И двамата са чудесни!
Който й да изберете няма да съжалявате.

# 118
  • Мнения: 298
Здравейте,следя се на две места. В Майчин дом ми направиха първиите изследвания БХС и ПКК, но не ми дадоха код с който да си видя резултатите. Казахс ми че ще ми се обадят ако има нещо притеснително. Благодарение на момичетатс от форума разбрах че мога да си проверя резултата от БХС и без код и го направих и видях че е готов. Все още не сме го обсъждали с Аг - то от Майчин дом при което се следя, но утре съм на преглед при другото Аг и искам да му ги покажа. Въпроса ми е дали ако отида до лабораторията и им обесня, ще ми дадът резултатите преди акушерката да ми е звъннала да ме извика да ги обсъдим?

# 119
  • Мнения: 828
Аз лежах няколко дни в болницата и имам много добри впечатления и от Костов и от Цонев. Според мен ,който и да избереш няма да е грешка.

Ifka_ А как можеш да си видиш резултатите без код, можеш ли да обясниш ✌️

Общи условия

Активация на акаунт