Майчин дом Варна - тема 12

  • 49 331
  • 740
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 298
Аз лежах няколко дни в болницата и имам много добри впечатления и от Костов и от Цонев. Според мен ,който и да избереш няма да е грешка.

Ifka_ А как можеш да си видиш резултатите без код, можеш ли да обясниш ✌️
Успях да си видя само БХС, в сайта на НГЛ има опция за проверка на резултатите с три имена, дата на раждане и дата на вземане на пробата.

# 121
  • Мнения: 828
А някоя от вас има ли информация какви точно документи ми трябват при постъпването в болницата? Документа за  брак копие или оригинал трябва да е? С риск съм да родя по-рано и искам всичко да ми е готово, не ми се чака 10 дни за прегледа, че не се знае дали ще ги дочакам ☺️

# 122
  • Мнения: 988
Документ за брак не са ми искали.
Приеха ме с направление за хоспитализация и картона с документи от женската консултация, искат и личната карта.
А някоя от вас има ли информация какви точно документи ми трябват при постъпването в болницата? Документа за  брак копие или оригинал трябва да е? С риск съм да родя по-рано и искам всичко да ми е готово, не ми се чака 10 дни за прегледа, че не се знае дали ще ги дочакам ☺️

# 123
  • Варна
  • Мнения: 725
Здравейте, тези които сте се следили при д-р Цонев по ЗК , гледаше ли ви всеки път на ехограф и заплащали ли сте нещо ?
Много се чудя дали да си заплатя абонамента или да се следя по ЗК...
И още един въпрос - ако си в самостоятелна стая допускат ли някой близък на визитация ?

# 124
  • Мнения: 374
При други обстоятелства сигурно пускат. Но в период на световна пандемична обстановка е абсурдно, естествено че не допускат.
Здравейте, тези които сте се следили при д-р Цонев по ЗК , гледаше ли ви всеки път на ехограф и заплащали ли сте нещо ?
Много се чудя дали да си заплатя абонамента или да се следя по ЗК...
И още един въпрос - ако си в самостоятелна стая допускат ли някой близък на визитация ?

# 125
  • Мнения: 88
Здравейте, тези които сте се следили при д-р Цонев по ЗК , гледаше ли ви всеки път на ехограф и заплащали ли сте нещо ?
Много се чудя дали да си заплатя абонамента или да се следя по ЗК...
И още един въпрос - ако си в самостоятелна стая допускат ли някой близък на визитация ?

Всеки път гледа на ехограф. Дефакто това е прегледа при него. Аз съм по ЗК с доплащане /все си мисля, че една и съща сума влиза в МД и в двата случая.../. Доколото знам в момента визитации не се допускат абсолютно никъде, заради ИП.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 725
При други обстоятелства сигурно пускат. Но в период на световна пандемична обстановка е абсурдно, естествено че не допускат.
Здравейте, тези които сте се следили при д-р Цонев по ЗК , гледаше ли ви всеки път на ехограф и заплащали ли сте нещо ?
Много се чудя дали да си заплатя абонамента или да се следя по ЗК...
И още един въпрос - ако си в самостоятелна стая допускат ли някой близък на визитация ?
Да за сега ми е ясно , питам по принцип. 🙂 Термина ми е за края на Август , да се надяваме ,че до тогава ще се нормализират нещата.

# 127
  • Мнения: 85
Момичета, случайно мярнах това инфо:
Считано от 01 Октомври 2020г, Д-р Цонев няма да преглежда в сряда по договор със здравна каса.

Моля, всчики пациентки с направление, както и бременните регистрирани за водене на консултация по здравна каса да се записват за дните понеделник и четвъртък
Здравейте, може ли да ви помоля да споделите впечетления от д-р Цонев в МД. Предсто ми да се регистрирам при него, но все още търся информация от негови пациентки. Също така и феталната морфология мисля при него да бъде. Ще съм благодарна да споделите мнение.

Здравейте,
Аз се следя при д-р Цонев и съм изключително доволна. Много е отзивчив и обеснява всичко подробно. Бях си написала въпроси и преди да изляза ме попита имам ли други въпроси, да не се притеснявам да питам. Аз и за фетална морфология ходя при него, гледа внимателно и обеснява.
Аз съм с първо раджане секцио, да имаш предвид, че той е привърженик на нормално раждане и ако всичко е нормално ще пробвате да родиш нормално, но не и на всяка цена.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Д-р Цонев има канал в ютуб:
https://youtube.com/watch?v=PZiXV2cCOoQ
Simple Smile

# 129
  • Мнения: 298
Аз съм фенка на канала му,макар да не съм му пациентка, всичко което обеснява ми е интересно и предоставено на разбираем език. Аз имам въпрос дали знаете какво е работното време на Снежи Петкова, никъде не намирам информация, а трябваше да ми се обади?

# 130
  • Мнения: 263
Да ви попитам тези раждали по време на пандемията, кога ви направиха пср тест и за колко време излиза?

# 131
  • Варна
  • Мнения: 483
Раждах декември. При приемането ми, ми направиха бърз тест с проба от носа. Резултата го отчеттоха след няколко минути.

# 132
  • Мнения: 828
Смятаме таткото да ползва бащинство 15 дни, та четох, че трябва документ от болницата. Какъв е този документ? Някоя от вас запозната ли е 🙄

# 133
  • Мнения: 105
Смятаме таткото да ползва бащинство 15 дни, та четох, че трябва документ от болницата. Какъв е този документ? Някоя от вас запозната ли е 🙄
Удостоверение за бащинство. Питайте в администрацията на болницата, издава се от датата на изписването ви. Вписват името на таткото, вашето и на бебчето и датата на изписване. Печат и подпис.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 725
Моля някой който се е следил с абонамент 645лв да ми каже какво включва , 1 или 2 фетални ? Заслужава ли си или по-добре по ЗК ? В чуденка съм , имам още малко време да реша.

Общи условия

Активация на акаунт