Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 5

• 19 565
  • 736
  •   1
Отговори

Анкета

Кой да си тръгне?

Опции:

# 45
  • Испания
Щом пък толкова много ви хареса, още един поздрав.

Има и лично творчество.

# 46
Разбихте ма с Д . Пенев Joy
Да не се окаже чичовото ,племеника под някоя маска . На шега го пиша .
Мислех за гнигата дали не е някоя журналистка .

# 47
Не била чак бабка Петра, утре има рожден ден и става на 57
И тя бая се е филтрирала, ама изглежда добре за годините си, ако са актуални снимките към миналата година от когато е статията де
https://show.blitz.bg/intervyu/legendarnata-pop-folk-ikona-petra … iena-na-pop-folka

# 48
За Книгата - Милена Славова и за Булката - Невена Цонева, си оставам на тези предположения, въпреки че все си мисля, че може нещо да ме подвежда.

За другите си правя разни догадки, но нито ми се търси из нета за уликите, нито пък мисля, че ще намеря нещо за тях (дават доста често малко известни факти, за хората, които следят живота на определени лица, може и да са известни, но нямам навика да чета светски списания и само от тук-оттам нещо дочуто не е достатъчно за разгадаването).

# 49
Еее, друго си е да започнеш деня със сиртаки. Чак ми иде да друсна едно ... кафе.
А затова нещо от линка ще замълча вовеки.
Книгата не съм се и опитвала да я гадая, да си ходи, не ми харесва нито маската, нито ретрото ѝ.

# 50
Книгата всъщност изобщо не съм се и старала да я разгадавам - от раз се сетих за Милена, когато казаха за бунтарството, после и някои други неща ми се връзват с образа, и тогава като се заслушах по-внимателно долових и нейния тембър. Преди това си мислех, че е някоя по-възрастна дама, не че и Милена не е вече първа младост де, да не се обижда само.

# 51
  • Пловдив
Харесвам как пее Булката и ще се радвам да е Невена Цонева, защото и нея харесвам. Но тези височини в песента на Селин Дион, не мисля че гласът на Невена може да ги изпее толкова стабилно. Слушам я откакто изгря в Music Idol, тя и там пя песен на Селин Дион, но няма толкова висок глас. А Християна Лоизу е сопрано, тя има прекрасни чисти височини, никога няма да забравя изпълненията й на "Фантомът на операта".

# 52
Мисля, че чух достатъчно от "творчеството" на Евгени Минчев - категорично този глас не може да принадлежи на Плашилото. Стенли също не мисля, че е - задъхва се на места в песните, отделно това едва ли е неговият стил и подбор на песни. Ако наистина не е толкова висок човекът под маската му, то е по-вероятно да е Калин Врачански, но уликите повече съвпадат с профила на Башар Рахал.

# 53
Еее, друго си е да започнеш деня със сиртаки. Чак ми иде да друсна едно ... кафе.
Заради теб се върнах да си пусна сиртакито на Генчо. 😆
Скрит текст:
Задавих се от смях! С грацията на Афродита в тия роби с гюлове и бижутата от мелхиор е просто неподражаем. Малко е като глътнал бастун, ама карай. Ноктѝте на палците на краката гъбички ли имат, щото не е лак, другите нямат нищо, а на палците са черни.
Маските този път са ми крайно грозни - Бебето е зловещо, Палячи още повече, а Мозъкът е... като цистерна! Златният - грозен.

# 54
Генчо е много/странно развит талант. Joy Чак ми се ще себе си да изкоментира в клиповете. И аз като Азалия май възприемам маските - Бебето горе-долу, но Палячи ми е зловещ и неприятен, Мозъкът...........гласувах да си ходи, Книгата - май нямам отношение към нея, просто като атрибут на предаването, почти незабележима ми е, Златният, обаче, още не ме е подразнил, ама и не ми харесва, просто търпим ми е. Simple Smile
Нели Петкова предположи ли някой да е участничка?

# 55
Нели Петкова на някои моменти като глас също ми приличаше Булката, но като улики не ми се връзва.

# 56
И аз имам усещането, че нея чувам на моменти, ама..........ще се разбере! Simple Smile

# 57
  • София
За мен Макаронът си е Деси Слава и затова искам да си ходи тя.
А снощи ме осени идея... Златният да е Димитър Пенев? Издал бил книга, автобиографията си...

Тази сутрин съм се смяла много с него. На представянето на книгата си каза: "Аз като малък, среден и по-голям..." JoyJoyJoy

# 58
  • Варна
Е, щом до Димитър Пенев стигнахте .. още малко напън за ББ или РР.
Вальо Михов може, Димитър Пенев - не... Хм.
Не че си спомням нещо от уликите за Златния, освен това за книгата, и просто"ми се даде"...

# 59
Скрит текст:
Е, щом до Димитър Пенев стигнахте .. още малко напън за ББ или РР.
Вальо Михов може, Димитър Пенев - не... Хм.
Не че си спомням нещо от уликите за Златния, освен това за книгата, и просто"ми се даде"...

Вальо Михов не може, отупаха го преди няколко дни. Не знам дали ще му е до песни.....

Общи условия

Активация на акаунт