Адвокат Никова и Емилия Стефанова от град Варна

  • 1 932
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравейте,може ли мнение за бракоразводен адвокат Никова от град Варна и Емилия Стефанова..Благодаря

Последна редакция: вт, 06 окт 2020, 20:52 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 1
А на мен ми трябва адвокат с който да се консултирам за момента понеже свекърва ми иска да пуска дело за мойто дете.Щял съда да и направи режим с който да вижда малкия макар никога да не съм и забранявала.Те се разсърдиха когато с моя мъж си купихме жилище тогава бях бременна.Един телефон не звънна да ме питат как съм а сега иска да ме съди.Кажете ми какво трябва да направя?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
А на мен ми трябва адвокат с който да се консултирам за момента понеже свекърва ми иска да пуска дело за мойто дете.Щял съда да и направи режим с който да вижда малкия макар никога да не съм и забранявала.Те се разсърдиха когато с моя мъж си купихме жилище тогава бях бременна.Един телефон не звънна да ме питат как съм а сега иска да ме съди.Кажете ми какво трябва да направя?
Абе я си купи едни обувки, вместо да даваш парите на адвокат за глупави въпроси. Нека бабата се бръкне , като отиде при адвокат.

# 3
  • Мнения: 2 039
Не се притеснявайте,нека почне да Ви съди,тогава ще се консултирате с адвокат в зависимост от иска.Със сина и ли живеете?
Той не може ли да се справи с положенето? Ако сте семейство трябва да съди и двама ви.

Общи условия

Активация на акаунт