Клиника Адела Фертилити - есенна тема на надеждата 12

  • 35 556
  • 724
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 269
Арабела, каква хубава новина! Честита радост и благословия! Прекрасно начало на деня!

# 301
  • Мнения: 733
Арабела,честита радост! Бъдете здрави и много щастливи! Heart Hug

# 302
  • София
  • Мнения: 692
Арабела, честито и от мен! Много здраве и усмивки! 🙂
Дели, грабя с пълни шепи... 🙂 Много целувки на малките буболечки! Колко хубаво и мило ми стана като те прочетох 🥰💕

# 303
  • Мнения: 19 726
Много позитивно звучите Heart Eyes

# 304
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета. Искам да ви попитам когато пускате хормони на 2,3 ден от цикъла в клиниката и трябва да чакате за резултатите колко време чакате, понеже аз чакам вече два часа и половина и никой не ме вика. Питам, за да знам дали е нормално това. Благодаря ви

# 305
  • Мнения: 5 900
Зависи от конкретния ден и за какво си пускала хормони. Всек ден графикът е с различно натоварване. С приоритет са жените в стимулация като според мои наблюдения приоритетно минават стартиращите и тези на ЕЦ като обикновено това става още между пункциите и после всички останали. След това за ЗЕТ и други случаи. Минавала съм в 9 и нещо и след 13ч. Някои дни е страшно натоварено. Други е доста спокойно.
Оо Кристи Heart Как си?
Някои позитивно, други минорно. Кой каквото изтеглил...

# 306
  • Мнения: 47
Зависи от конкретния ден и за какво си пускала хормони. Всек ден графикът е с различно натоварване. С приоритет са жените в стимулация като според мои наблюдения приоритетно минават стартиращите и тези на ЕЦ като обикновено това става още между пункциите и после всички останали. След това за ЗЕТ и други случаи. Минавала съм в 9 и нещо и след 13ч. Някои дни е страшно натоварено. Други е доста спокойно.
Оо Кристи Heart Как си?
Някои позитивно, други минорно. Кой каквото изтеглил...

Ще стартирам инсеминация и пускам на 3 ден хормони. Ииии все още чакам 😃😃😃

# 307
  • Мнения: 5 900
koketka_883, натоварен ден най-вероятно. И без да се засягаш не си от найййй-приоритетните Sunglasses И да имаш стимулация предполагам, че ще е с хапчета, така че може да се почнат по-късно.

# 308
  • Мнения: 269
Момичета, момичета, нещо се размислих. Дали скоро няма да затворят всичко пак? Много са сериозни нещата и няма нищо "паническо" в това, защото става дума за факти. Няма да изпадам в подробности, защото мои близки се сблъскаха челно с вируса и беше много тежко, само си мисля, че ако затегнат мерките (а според мен трябва, иначе ще настане ужас по болниците, както вече се случва), ще ни засегне и нас с процедурите. Март месец тъъъъкмо да стартирам, и преустановиха всичко. Дано не стане и сега така, затова мисля да не губя никакво време и да действам, дори на цената на това да си платя сама следващия опит. Какво мислите, имате ли такива опасения?

# 309
  • гр. София
  • Мнения: 565
Моника, и аз смятам, че положението е доста сериозно, просто защото няма лекари. Иначе Арена армеец веднага може да се преобразува отново, ама като няма лекари... И в тази връзка очаквам по-адекватни мерки, ама ги е страх, че избори идат... Те и сега забраниха плановите операции и искат задължително ковид легла във всяка болница, С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА РЕПРУДОКТИВНИТЕ И ОНКО КЛИННИКИ, т.е. в тази насока не мисля, че ще има допълнително забраняване...

# 310
  • Мнения: 5
Според мен нямат намерение да ги спрат, ако искаха вече щяха да са го направили.
Лечебните заведения в областите със заболеваемост над 120 души на 100 хил. население преустановяват плановия прием и плановата оперативна дейност. Всички лечебни заведения в съответните области са задължени да разкрият COVID структури с минимум 10% от общия брой легла, с които разполагат.

В болниците в областите със заболеваемост от 60,0 до 119,9 души на 100 хил. население се преустановява плановата оперативна дейност. Тези лечебни заведения са задължени да разкрият COVID структури с минимум 5% от общия брой легла, с които разполагат.

Забраната, съответно за планов прием и планова оперативна дейност, не се отнася за извършването на дейностите, свързани с трансплантацията на органи, тъкани и клетки, диагностиката и лечението на пациенти с онкологични и онкохематологични заболявания, дейностите по асистирана репродукция и ражданията, независимо от метода на родоразрешение.

# 311
  • Мнения: 2 525
Честито Arabella! Много щастие и прекрасни моменти от тук нататък! Champagne Много ще се радват. Вчера докато чаках дойде една двойка с близначета и озари целия етаж. Беше много сладко!
Грабя си и аз от на Дели памперсите! Blue Heart

Някой лекари прекратиха прегледите. Мен лично доста ме притеснява това. Преди правихме подписка да не спират процедурите и предполагам че сега ще забавят спирането им максимално за да няма същото негодуване, но ако стане много тежко и до там ще се стигне.

# 312
  • Мнения: 5 900
Предполагам, че, ако искаха щяха още с тази заповед да го направят. Предвид, че не очаквам локдаун в истинския смисъл, едва ли ще се стигне до там. Освен това клиниката си работеше през цялото време и почти нищо не бях ограничили освен операциите и някои свежи трансфери по време на ИП. А после тълкуваха редактираната заповед, както им беше угодно и пациентите със ЗЕТ изгубиха време в чакане поради тази причина.

# 313
  • Мнения: 682
Arabella, честито щастие! Прекрасно име сте избрали за малката принцеска Blush
Желая ти бързо и леко възстановяването и много щастливи моменти заедно Hug

# 314
  • София
  • Мнения: 7 534
Арабела, честита радост! Да сте здрави и много щастливи заедно! Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт