Черен месец за финансите ( или за многото разходи наведнъж )

  • 2 562
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 178
A няма да се плашиш, аз за такива екстремни месеци заделям от другите неесктремни..
Август беше такъв при нас
- съпруга рожденник
- ходихме на сватба, ясно ти е мин 150-200лв
- малко дрешки за есента за мъжото, аз още карам с моите си бремелински
- гости и заведения повече от нормалното
- това онова .. уфф смеката излезна +800лв  newsm78 #Crazy
да сме живи и здрави, пък пари се изкарват

# 16
  • Мнения: 7 474
Такъв момент ми е септември и около Нова година  ooooh!

# 17
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Този месец:
1. Нова дограма за цялата къща
2. Газификация
3. Обръщане на прозорците, или както там му викат.
4. Замазка на целия долен етаж.
5. 50 квадрата ламиниран паркет, по-възможност с по-висока устойчивост.
6. Щори.
7. Ремонт на покрива при мама.
8. Ежемесечните такси, които тъкмо свършат, и пак почнат  Mr. Green
9. Бледи надежди за морско приключение  Mr. Green

Разходите са ужасно много, но аз съм щастлива, кипя от енергия, и се радвам, че най-накрая си градим гнезденцето  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 953
август месец.ами като се почне от там че си правихме сватба,после отпуска - екскурзии, почивки и др.накрая започнахме ремонт като първо сменихме целия водопровод.от там насетне знаете,всичко е изкъртено и сега се прави банята.после навсякъде откъдето минаха тръбите.Ново кухненско ми се прави.Въобще основен ремонт ама много пари се искат.на мен вече ми се реве от това.Чувам само дай .Но пък то ще е сега.После зор по Коледа и така.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 408
Пипинка, ние също сме така  Hug
Колите -застраховката + Рождени дни + сватби наведнъж  #2gunfire
И всичко това след морето  hahaha

# 20
  • Popovo
  • Мнения: 571
И при нас септември е така, но ще ги избием след време или поне се надявам Mr. Green и вие ще ги избиете. А пък за зимата хич не ми се мисли  ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 768
Ха сега си представете на фона на всички други разходи и подготовката на един ученик  Twisted Evil !
Щото такава треска ме тресе сега мене! И каквато съм, всичко да е хубаво (съответно скъпо), от раницата до униформата, няма да кажа каква сметка се натрупа! Освен това и малката тръгва на ясла, хайде и там един куп изисквания и покупки... Но, дай боже всеки му такива разходи!  Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ха,това ми звучи като да се оплачем от имАне! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 274
   Ако това те успокоява и ние сме така! Август се оказа особено черен и за нашите финанси! И нашето каско изтече, удариха ни колата, рожденни дни / вкл. и моя, който така и не отпразнувах /, море, ремонт в къщи за бебо... ooooh!! Още неможем да се съвземем, а идва 15.09, трябва да пазаруваме и за бебо..., не искам да мисля вече за разходите  Tired!

# 24
  • Мнения: 942
И аз ще те успокоя че и при нас е така,ако това е някаво успокоение де! То май всички имаме такива месеци,че аз като се обърна назад то повечето ни месеци са така newsm78 Ужасссссссссссс! Е нали сме живи и здрави пари ще изкараме Peace

# 25
  • Мнения: 2 768
Ха,това ми звучи като да се оплачем от имАне! Mr. Green

Те са ми имАне, ама в портфейля вече е НЕМАНЕ  Whistling

# 26
  • София
  • Мнения: 1 067
Да... и нас така един ремонт ни цапардоса миналия месец... 

Да не говорим за многото сватби, които бяха тази година... много се радваме на хората, ама аха-аха съберем пари... и оп сватба...

Оф, трудно е, ама гледам да не се панирам, щото като дойде бебчо, май и по-зле ще става...

# 27
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ха,това ми звучи като да се оплачем от имАне! Mr. Green

Дай боже всекиму Laughing

# 28
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
 Не са ни много разходите, а са ни малко приходите!!!! Шъ съ опраим!!!!!! Grinning

# 29
  • Мнения: 339
Случва се, и то честичко...И най-гадното е, че като се натрупат разни големи разходи, вса така се случва, че нищо не можем да отложим. И тъкмо поемем въздух и аааййде пак на въртележката-къде предвидено, къде непредвидено smile3514

Общи условия

Активация на акаунт