За и против пюретата на Ганчев

  • 4 466
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
Аз съм ЗА пюретата на Ганчев. След като захраних с Хип основно на Ганчев съм купувала зеленчукови и месни пюрета. Плодови също съм купувала с тях захраних с плодово пюре.

След годинката давах пюрета на Ганчев наред с другите /вносните/ пюрета.

От българските пюрета най-много ми харесват именно тези на Ганчев. Peace

Да допълня, че преди малко съм пропуснала.

Трябваше,обаче да и вкарам риба,черен дроб и спанак,а само Ганчев(колкото и да му нямам доверие)имаше от този вид.Взех и и тя си изяде пръстите Simple Smile


За мен това винаги е бил критерият според, който съм определяла дали да давам някой продукт, а не неговата марка и цена. Crossing Arms

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 16:49 от rubi

# 16
  • Мнения: 936
Аз съм за Ганчев. И двете ми деца ги ядяха с апетит. Цената не винаги е такъв показател. Няма смисъл толкова да се придиря за храната. После като тръгне на кухня и градина никой няма да ти храни детето с вносни продукти. Давай това, което и е сладко.
За Ганчев съм чувала, че има изключително голям контрол над продукцията.

# 17
Аз съм за Ганчев. И двете ми деца ги ядяха с апетит. Цената не винаги е такъв показател. Няма смисъл толкова да се придиря за храната. После като тръгне на кухня и градина никой няма да ти храни детето с вносни продукти. Давай това, което и е сладко.
За Ганчев съм чувала, че има изключително голям контрол над продукцията.

Аз съм си придирчива към яденето на дъщеря ми,особено,когато аз я избирам.Вярно,в детската градина няма да имам тази възможност,но сега е друго.А и детската градина смятам доста да и я забавя FlutterОт кухнята пък няма да яде,аз ще си и готвя...но това е друга тема Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 124
Не ми харесват,прекалено много нишесте имат.Взех един път банан-еми то толкова много лимонена киселина имаше вътре че направо SickЗа това реших които мога да си ги права аз  chef,така поне съм сигурна какво има вътре Peace

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Абе, не харесвали децата БГ пюрета!  Stop Добре, че можете да си позволите да купувате вносните!

Купувала съм предимно пюрета на Ганчев.

# 20
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Аз съм за пюретата на Ганчев и двете ми деца много ги харесваха,ядяха ги с апетит а също и Ам-Ам. Peace

# 21
  • Мнения: 46 518
Дъщеря ми ги обожаваше  Grinning

# 22
  • Мнения: 390
Синът ми е опитал целия асортимент на Ганчев. Не отказа нито едно Grinning

# 23
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
От всички видове сме опитвали.Определено  плодовите пюрета на Хип са много сладки.Ганчев имат много добри пюрета-последното,което обожава дъщеря ми е  млечната каша с бисквити-за следобедна закуска.

# 24
  • София
  • Мнения: 663
давала съм на хип, семпер, хаме, сънвал,хело и ганчев. първите три, бебата категорично ги отказа (давала съм различен асортимент). сънвала ги яде ама са й малко гъстички. хелото ги обожава- банан, круша и праскова, а от ганчевите - млечната каша и месните пюрета.
не робувам на марки, стига на нея да й хареса за да яде (малко е злояда в това отношение).

# 25
  • Мнения: 3 342
От всички видове сме опитвали.Определено  плодовите пюрета на Хип са много сладки.Ганчев имат много добри пюрета-последното,което обожава дъщеря ми е  млечната каша с бисквити-за следобедна закуска.


Пюретата на Хип - много сладки?!? В какъв смисъл?
Определено не са сладки/ако не броим естествената сладост на плодовете/ - в смисъл подсладени като тези на Ганчев.
Единствените плодови пюрета на Хип, които Вики е ял и в които действително има захар, са това от сини сливи и от кайсии, но и те не могат да се нарекат прекалено сладки.
Всъщност не бих имала нищо против да купувам пюрета на Ганчев, но как не можах да намеря поне едно, в което няма захар, нишесте и разни Е...-та
Ако и когато не разполагам с финансовата възможност да купувам от качествените пюрета, предпочитам да приготвям на сина ми домашни.
Докато мога да контролирам това, което яде, ще направя всичко възможно, да яде качествена храна. А пюретата на "Ганчев" не мисля, че са такава.

# 26
  • Мнения: 596
Захраних с Хип, сега давам и Ганчев. Бебка ги яде с апетит. Смятам да продължим с Ганчев.  Peace

# 27
  • Мнения: 120
Ние също си хапваме с удоволствие предимно пюрета на Ганчев..и както виждам доста са харесвани тук..пък и са на половината на цената на Хип(макар че мога да си ги позволя и още как)..така че всичко си е снобизъм.

# 28
  • Мнения: 98
За пюретата на Ганчев съм . Heart EyesСинът ми е хранен с тях,а сега ги давам на дъщеря ми.    Rolling EyesИзберете българското.

# 29
  • Мнения: 3 342
Ние също си хапваме с удоволствие предимно пюрета на Ганчев..и както виждам доста са харесвани тук..пък и са на половината на цената на Хип(макар че мога да си ги позволя и още как)..така че всичко си е снобизъм.

Да опитваш да направиш най-доброто за здравето на детето си е всичко друго, но не и снобизъм Naughty
Разбирам майките, изхождащи от финансови мотиви, когато купуват пюрета на детето си, но не и тези, които въпреки че разполагат с финансовата възможност, купуват най-евтините пюрета на пазара. Имам такива познати - през ден вечерят навън, но детето им яде пюрета "Ганчев" - другите били твърде скъпи... ooooh! Е, това не мога да го разбера...
Всъщност въпрос на приоритети. Всеки преценя сам за себе си кое е най-важното за семейството му.

Общи условия

Активация на акаунт