Разшири ли ви се ханша след като родихте?

  • 5 488
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 030
Не, нося си всички стари дрехи

# 16
# 17
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Всичко е до структура! Peace
Разширих се още след първото раждане. Едно време не вярвах, че майка ми е била много слаба преди да ни роди двете със сестра ми. Все ми казваше, че ханшът й много се е разширил от ражданията. Сега вече вярвам  Confused
Като попадна на някой парцал, който съм носила като студентка, например, не мога да повярвам, че съм се събирала в него...  cry

# 18
  • Мнения: 1 259
5 месеца след раждането станах такава каквато си бях Simple Smile

# 19
  • Мнения: 542
Да, разшири се, но има разлика в разширението на ханша и натрупването на мазнини около него. Индивидуално е за всяка конструкция. Мазнините може да се свалят, прибирането на ханша не е задължително да е в пълен обем, но при някои се получават на 100% и двете.

# 20
  • Мнения: 742
ами моят ханш си беше широк и преди да забременея, но тъй като килцата ми бяха по-малко - някак си бях свикнала с него/ханша/...
сега - пак си влизам в дрехите -  ама доста трудно ooooh!
Надявам се скоро да вляза във форма!

# 21
  • Мнения: 3 042
След първото раждане ми се разшири ханша и изобщо не можех да нося нито полите, нито панталоните от пради да забременея. Никога не ми станаха.
След второто раждане не се разшири повече и си обличам и полите и панталоните от преди да забременея. Е дълго време не можех да ги облека заради килограмите Mr. Green, но все пак вече ги обличам без проблем. Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 3 787
Дааа Sad Килограмите ги свалих,даже и няколко отдолу,но ханша ми не можа да се прибере съвсем.Всичките ми стари дрешки ми стават,само една бяла поличка имам,която не мога да закопчая точно на ханша.По нея съдя Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 1 058
Разширява се таза, който се прибира до първата година, а за корема май трябват упражнения.

# 24
  • Мнения: 321
  Да, разшири се. Седем месеца след като родих си облякох дрехите от преди да забременея, въпреки, че са ми малко по опънати от преди Mr. Green,и вече съм свалила 20те килограма който бях трупнала. Joy Joy Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 3 407
Ами- не. нормално раждах, ако това има значение, даже бебка беше едричка и бая се бяха разтегнали връзките на таза- много ме болеше и не можех да ходя след раждането почти месец и половина. после постепенно всичко мина- по принцип съм с тесен ханш, висока и слаба, след събитието бях изпаднала в уйас като теб, че красотата ми е безвъзвратно отлетяла, но... нищо подобно- имай търпение  Hug

# 26
  • Мнения: 2 274
   След първото раждане си влизах в дрехите от 10 клас  Wink! Сега обаче ми се струва, че съм се разширила, но то ще се види като родя и отслабна  Peace!

# 27
  • Мнения: 7 186
Беше се разширил от бременността, но постепенно се събра. Старите дрехи ми стояха опънати в началото, сега вече са си ОК. Секцио съм, ако има значение.
Доколкото знам тазът си възвръща първоначалните размери до около 1 г след раждането.

# 28
  • София
  • Мнения: 35 951
От бременността се разшири, но после се оправи.
Наддадох 30 кг и след раждането  свалих дори повече от 30 кг.
Ханшът ми  сега е супер  Peace

# 29
  • Мнения: 2 897
Не.Дори по време на бременността си нямах никакви разширения-това беше и една от причините да родя секцио.

Общи условия

Активация на акаунт