Изневерявали ли сте на човека до себе си( физически)?

  • 9 444
  • 217
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
С ръка на сърцето си признавам..........НЕ СЪМ Laughing,много си го обичам и не си и помислям за подобно нещо.Надявам се и занапред да е така. Heart Eyes

Последна редакция: пт, 08 сеп 2006, 12:17 от КАРЧЕВА

# 16
  • Мнения: 412
Не съм. Как да кажа обратното, като няма да е вярно Rolling Eyes
Най-добре да не се стига дотам Confused
Лилита,а по принцип,мислиш ли,че е заложено,как да кажа, в кръвта ти?
в смисъл,преди да срещнеш любовта в лицето на съпруга ти,когато си имала други ръзки случвало ли ти се е?

# 17
  • Мнения: 1 418
Аз съм изневерявала на вече бившия си съпруг.На сегашния още не,щото сме отскоро заедно.Ма знае ли човек...

# 18
  • Мнения: 412
С ръка на сърцето си признавам..........НЕ СЪМ Laughing,много си го обичам и не си и помислям за подобно нещо.Надявав с и занапред да е така. Heart Eyes
Simple Smile не е необходимо да слагаш ръка на сърцето.много е нормално дори.
просто благодаря,че уважи темата,защото искам да чуя и видя различни мнения
а между другото по-късно ще погледна как да сложа анонимна анкета и ще го направя,обещавам

# 19
  • Мнения: 4 473
Ти нали не смяташ, че някой ще си каже точно тук, а и изобщо?

Задаването на подобни въпроси е смехотворно и напълно излишно  Peace
не мисля,че трябва толкова рязко да оценяваш темичката
никой не е принуден,дори да я прочете,нали?

mixture, много лично прие забележката Wink. Блонди е права - не очаквай всички да си признаят подобно нещо или поне не и без процент лъжа. Пусни анкета, с нея вече ще е различно. Wink

# 20
  • Мнения: 412
Аз съм изневерявала на вече бившия си съпруг.На сегашния още не,щото сме отскоро заедно.Ма знае ли човек...
Джанина,отговора ти в другата тема за нежеланието за секс,породи в мен мисълта за тази
 Simple Smile
допадаш ми

# 21
  • Мнения: 5 539
Не съм. Как да кажа обратното, като няма да е вярно Rolling Eyes
Най-добре да не се стига дотам Confused
Лилита,а по принцип,мислиш ли,че е заложено,как да кажа, в кръвта ти?
в смисъл,преди да срещнеш любовта в лицето на съпруга ти,когато си имала други ръзки случвало ли ти се е?

Как да ти кажа, страх ме е да си помисля какво е заложено в кръвта ми Laughing Човек не знае на какво е способен, докато не се случи.
След 8-годишната ми връзка със съпруга ми съм на мнение, че 90% все някога ще се случи /дали на него, на мен или на двамата/, но съм готова да го приема.
Харесва ми да си мисля, че връзката ни е издигната на едно по-високо ниво и не би се разклатила от някой случаен страничен секс Embarassed Wink

# 22
  • Мнения: 412
приех го лично,защото аз каквото очакам го очаквам аз,нали
както вече казах малко по-късно ще проверя как да сложа анкета и ще го направя
не мисля,че трябва някой да лъже тук или където и да е било
просто хората,които искат да отговорят да го направят
смехотворно е силна дума,благодаря,за която

# 23
  • Мнения: 412
Не съм. Как да кажа обратното, като няма да е вярно Rolling Eyes
Най-добре да не се стига дотам Confused
Лилита,а по принцип,мислиш ли,че е заложено,как да кажа, в кръвта ти?
в смисъл,преди да срещнеш любовта в лицето на съпруга ти,когато си имала други ръзки случвало ли ти се е?

Как да ти кажа, страх ме е да си помисля какво е заложено в кръвта ми Laughing Човек не знае на какво е способен, докато не се случи.
След 8-годишната ми връзка със съпруга ми съм на мнение, че 90% все някога ще се случи /дали на него, на мен или на двамата/, но съм готова да го приема.
Харесва ми да си мисля, че връзката ни е издигната на едно по-високо ниво и не би се разклатила от някой случаен страничен секс Embarassed Wink
страхотно е,че си отворена за света и явленията,които се случват в него

# 24
  • Мнения: 7 474
mixture, най-отдолу на страницата има опция "добави анкета"  Peace

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Не съм. Не се правя на ангелче, просто досега не съм изпитала нужда да го направя.

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
На съпруга ми - не, на предишно гадже - да.

# 28
Преди години да, на съпруга ми не и за сега не виждам причина да го правя, пък времето ще покаже  Grinning

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
просто хората,които искат да отговорят да го направят
Ама нали се сещаш, че не можеш да добиеш обективна представа. Не и докато не добавиш анкета.
А между другото имаше такива теми.

Общи условия

Активация на акаунт