Изневерявали ли сте на човека до себе си( физически)?

  • 9 552
  • 217
  •   1
Отговори
# 75
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Изневерявала съм. На първия си съпруг.
Откакто срещнах сегашния си съпруг, даже не съм си го и помисляла. Нямам очи за друг мъж. Heart Eyes
Абе, много лошо бий тоз мъж, бе, затова.  :35: Joy Joy

# 76
  • Мнения: 422
На мъжа си не,нямам и такова намерение. Heart EyesЧестно казано не ми харесва изневярата случвало ми се е веднъж и се чувствах кофти след това.

# 77
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
При мен се получи малко смесване на темите.Бившия се беше превърнал sex buddy когато се запознах с мъжа ми и се получи известно застъпване .Кокато започнаха да стават нещата по-сериозни прекратих секса.Малко е изморително да лавираш между двама.

# 78
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Хей Mixture ти да не си замислила нещо newsm12

# 79
  • Мнения: 412
Касиди,благодаря,че се присъедини Grinning
Хей Mixture ти да не си замислила нещо newsm12
да,ама още не знам какво,така че е приемам всякакви предложения Embarassed

# 80
  • Мнения: 412
леле,каква стана тя с анкетата?

# 81
  • Мнения: 256
Да и той също и то горе долу по едно и също време явно тогава нещо е куцало във връзката ни . Но тези наши взаимни изневери ни помогнаха да станем много по близки. Малко след като говорихме за това и си признахме решихме че искаме да живеем заедно.

# 82
  • Мнения: 412
Да и той също и то горе долу по едно и също време явно тогава нещо е куцало във връзката ни . Но тези наши взаимни изневери ни помогнаха да станем много по близки. Малко след като говорихме за това и си признахме решихме че искаме да живеем заедно.
това е било,докато все още не се е знаело какво ще бъде бъдещето на връзката ви?
правилно ли разбрах?
ти ли направи първа стъпка към признание за опрощение?

# 83
  • Мнения: 6 155
Къде е Биби да даде твърдо и конкретно мнение?  Laughing

Тук съм  Laughing Crazy
Ще си трая, че съм обещала на daffodil ... smile3505

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Цитат
Цитат
Цитат на: DSS в петък, 08 септември 2006, 11:37
Ако броим предишни гаджета-ставаме 4  Laughing.
Ще си кажат всички накрая...


Но изневяра на съпругът ми-НЕ Naughty

# 85
  • Мнения: 313
Не, нямам нито нужда, нито желание Flutter

# 86
  • Мнения: 4 792
Аз ще отговоря така: Била съм невярна във всичките си връзки, когато срещнах мъжа, който ме преобрази в това отношение разбрах, че е човека, когото винаги съм търсила.

# 87
  • Мнения: 412
Аз ще отговоря така: Била съм невярна във всичките си връзки, когато срещнах мъжа, който ме преобрази в това отношение разбрах, че е човека, когото винаги съм търсила.
може би това е единственото необходимо условие

# 88
# 89
  • Мнения: 2 255
ми не съм.непонятно ми е как си изневеряват,после си прощават,пляскат с ръце,прегръщат се и  разбират,че са един за друг newsm78

Общи условия

Активация на акаунт