Фон дьо тен, бази за грим и перфектен тен - 35

  • 49 102
  • 748
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: X
Според мен, ако гоним формулата на Кларанс (старата), ще паснат Диор Глоу (има прекрасни нюанси за жълта кожа), Urban Decay Naked Skin- не е сочен, но стои наистина чудесно- средна покривност, много естествен, доста жълтеещи опции и Make Up Forever Ultra HD (стик или флуид).

# 196
  • София
  • Мнения: 10 317
От тези които съм използвала сочни са ми ББто на Миша, но там 21 е със студен подтон и YSL Touche Eclat, от този лесно се избира цвят, леко по-светъл е, хубаво е да избереш цвета на място.

# 197
  • Мнения: 456
Момичета някоя да е ползвала Becca ultimate coverage 24 hour?

# 198
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Привет, момичета!Пред дилема съм кой фон дьо тен да избера.Пробвах вчера ЕЛ Нюд и честно казано ми стои добре,но имам някои неща за прикриване,а фон дьо те на е с малко пасивност.Предложиха ми и Шанел Лес бейджес,но нямат мостра от него.На ръка ми хареса,но не знам дали да рискувам с него.Кожата ми е по-скоро суха,особено зимата и както казах имам леки несъвършенства. Ако някоя от вас познава и двата фон дьо тена ще се радвам да сподели.

# 199
  • Мнения: 132
NiaV, nad_tab, Благодаря ви за препоръките Simple Smile
Ще разгледам днес наживо подходящи цветове.
От информацията, която изчетох, Shiseido synchro skin също ми привлече вниманието, отзивите за него звучат доста обещаващо.
Въобще...имало цял един свят отвъд Clarins, а аз се бях притеснила Bowtie Grinning

# 200
  • Мнения: X
Аз бих добавила, че напоследък Кларанс правят едни от най-скапаните ФДТни в този ценови клас, така че на твое място си бих взела отливка от всичко и бих пробвала. На мен този Шисейдо ми стоеше ужасно.

# 201
  • Мнения: 574
Здравейте дами. Проблема ми е, че чисто и просто не мога да си намеря основа за лице. Пробвах с няколко марки като мейбълин Лумене, но някак си не ми пасват. И сега директно си нанясам фон дьо тена. Но не стои толкова завършено и не е добре за кожата до колкото разбрах. Та бихте ли препоръчали някоя изпитана марка когата ми е комбинирана към мазна. Също така бих искала да сменя четката за фон дьо тен. Препоръки? Благодаря!

# 202
  • Мнения: 248
Здравейте. Може ли да ми препоръчате матов фон дьо тен с жълт/топъл подтон? Благодаря.

# 203
  • София
  • Мнения: 10 317
Здравейте. Може ли да ми препоръчате матов фон дьо тен с жълт/топъл подтон? Благодаря.

В кой ценови клас?
За матираш, фаворит ми е DW на Ести, там има много цветове на място трябва да се пробва.

# 204
  • Мнения: 248
Nad_tab, до около 100лв, да речем. И малко отгоре да е, не е проблем. Имам double wear в цвят 1w1, но това лято направих тен, като в момента имам някакъв остатъчен, но пак 1w1 ме прави бледа. Чудя се следващите номера от 1w... и 2w... дали биха ми свършили работа. Много ми е трудно да тествам в помещения, където няма естествена светлина/масово по моловете/, а част от фдт не са евтини. Гледах на Too faced Born this way, но се чудя - никога не съм имала фдт от марката.

# 205
  • Мнения: 2 588
Аз ползвам от лятото Skin illusion на Кларинс и съм доволна. Харесва ми като покривност и завършек, не знам каква е била старата формула. Everlasting беше по-плътен и покривен. Но бих опитала нещо, което се доближава до Skin illusion. Чудя се на ЕЛ ДУ Water fresh или Hydra futurist.

# 206
  • София
  • Мнения: 10 317
Nad_tab, до около 100лв, да речем. И малко отгоре да е, не е проблем. Имам double wear в цвят 1w1, но това лято направих тен, като в момента имам някакъв остатъчен, но пак 1w1 ме прави бледа. Чудя се следващите номера от 1w... и 2w... дали биха ми свършили работа. Много ми е трудно да тествам в помещения, където няма естествена светлина/масово по моловете/, а част от фдт не са евтини. Гледах на Too faced Born this way, но се чудя - никога не съм имала фдт от марката.
Ако Ести ти допада като финиш и консистенция защо не пробваш 1W2, тези дни има и 40% отстъпка.

# 207
  • Мнения: 1 485
Айде пак аз. Grinning От фдт-ните на MAC кой е подходящ според вас за нормална, дехидратирана кожа. Обичам Teint idole на Lancome и със същата сила недолюбвам Double Wear на EL. Не ми се иска да се събира по бръчици, да е със средно покритие, да е дълготраен, да се нанася равномерно - имам един на Клиник, който откровено ми стои на парцали. Ще го опиша със свои думи, ттои като мрежа на лицето ми и през "дупчиците" ми се вижда кожата. Не знам на някого дали се е случвало. Grinning

Четох мнения и Face and body е описван често като не дълготраен и изтриващ се с течение на деня. Другите не ги познавам особено.

Онвен това, пак за нормална, дехидратирана кожа Mineralize skin finish как се усеща?

Благодаря ви предварително!

# 208
  • Мнения: X
Освен face and body, който е много сочен, с ниско покритие, но прави красоти с кожата и е чудесен за смесване с други. При мен е дълготраен и не мърда след нанасяне, а смесен с коректор е прекрасен. Другите за мен не стават.

# 209
  • Мнения: 1 485
Nia, ако щеш вярвай, ама мислих даже на ЛС да ти пиша. Не го направих, за да не нахалствам. Благодаря ти много, винаге безкрайно отзивчива! ❤❤

А Mineralize skinfinish дали си пробвала. Мисля да я взема за фиксираща пудра. Някоя от вас, дами има ли отзив?

Общи условия

Активация на акаунт