Откраднат живот: Антитела 🎬 тема 103

  • 24 531
  • 722
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 2 336
Ха-ха, да не говорим, че е пластичен хирург. А там за какви пари става дума...😂

# 571
  • Мнения: 12 407
Минал е покрай пластичната хирургия Шопов. Това, че е уонаби хирург не го прави такъв, докато не специализира и не си вземе специалността. Изгледи за това скоро няма.

# 572
  • Мнения: 1 373
Доктор е колкото да си го напише в био в инста. Satisfied

# 573
  • Мнения: 3 007
Изглежда сериала му е част от имиджа, който е нужно да поддържа за да е достатъчно известен в по-широк кръг и да разчита на повече реклами. Иначе ще е един от многото такива. А пък за да стане известен и търсен лекар с високи доходи се иска много много повече.

# 574
  • Мнения: 9 486
Сериалът освен, че му дава един доста добър доход за продължително време, му осигури стабилен трамплин в инфлуенсърството.
Ако не участваше в ОЖ, не мисля, че щеше да бъде толкова популярен и търсен за реклами.

Като истински лекар не вярвам да го видим  скоро /да не кажа никога/.
Самото му изказване защо предпочита пластичната хирургия е достатъчно показателно колко хъс има за доктор, според мен.

# 575
  • Мнения: 12 407
Ванилия, какво е казал за пластичната хирургия,че съм пропуснала?
Може и като е почвал да учи, да си е мислил, че ще бъде лекар. После се е хлъзнал по наклонената плоскост на славата и лекарската му професия си остана само за да пише на книгата му д-р Шопов.

# 576
  • Мнения: 9 486
Нали разказваше, че първо искал да стане кардиохирург, но там пациентите били болни, притеснени, уплашени и затова се насочил към пластичната хирургия, където хората идвали по собствено желание, с усмивка и т.н., което е така, наистина.
Но аз не виждам у него амбиция и желание. Смятам, че хуманни професии като лекар, учител и др. трябва да ти идват от вътре, не просто да учиш за тях, което при него го няма, поне от това, което показва.
В бъдеще най-много да боцка филъри и ботокс, за повече ме съмнява.

Последна редакция: сб, 24 окт 2020, 18:08 от Вαнилия ♡

# 577
  • Мнения: 5 846
Това е като сбъдната мечта😮 Имената на Руси Чанев и Свежен Младенов едно до друго!!! Харесвам много и Валентин Ганев, но тези двамата, знаете, са ми номер 1!😍
Хайде, софиянци, има още билети!
Завиждам неблагородно на всички, които ще го гледат.
https://m.grabo.bg/sofia/monospektakal-0zkrrd

# 578
  • Мнения: 9 627
Шопов с това си отношение към професията може би е добре, че не я практикува, а си е намерил нещо, което му е на сърце и не зависят хората от него и уменията му.

Този сезон 39 или 42 епизода ще са?
Двете ми най-големи очаквания за финала са Фотев най-после да го гътнат, щото му е време и Зорница да роди и да не кара слонска бременност Grinning

# 579
  • Мнения: 3 007
На мен края на Фотев ми е единственото очакване. И аз харесвам актьора и разбирам, че за сценаристите е много лесно да се пише сценарий-фантастика за човек с неограничени ресурси и животи. Но е редно и най-недосегаемите в един момент да разберат, че в крайна сметка и те са смъртни, а в сюжета да се вкара някаква нотка позитивизъм, че не всичко е обречено и зависи единствено от настроението и желанията на някой голям мафиот. Изгубиха баланса и мярката с образа на Фотев и вече ми е досадна неговата история.

Последна редакция: нд, 25 окт 2020, 17:50 от yahoo

# 580
  • Мнения: 12 407
И особено като в историята му добавиха и мега глупавото поведение на Нора. Можеха да ни я покажат като наивна девойка и без такава крайност на глупотевина.

# 581
  • София
  • Мнения: 2 336
Според мен този сезон беше замислен като последен, започващ със сватба и завършващ с раждане и края на Фотев в линията Тасев-Нора-Фотев. Изчистване на другите линии Панев, Кунка, бившата, Врабчев; нещо ново с Кая, Гринчи, Алекс ...Тръгна динамично, но нещо се обърка. Предполагам, че отсъствието на Велислав се е удължило и заболяването на Владо Пенев, а може би и други от екипа... В крайна сметка ще се получи нещо полувинчато и дано не разводняват в два сезона...

# 582
  • Мнения: 5 846
Ако е бил замислен като последен, е било заради неясната ситуация с коронавируса. Но предвид, че "схемата" за борбата с Ковид вече проработи, са решили, че ще има нов сезон. 😁

# 583
  • Мнения: 9 627
И с Фотев накрая по най-смешния начин ще се справят, дано не е толкова комично, както в 7-ми сезон Grinning

Алмаджи, не мисля, че само това за последния сезон е проблемът. Като цяло те винаги така правят - силни начални 10-15-на епизода, към средата почват доста слабо да става, та даже супер досадно, по някое време има проблясъци и леко живнат, но се продължи със скуката и към края се изсилят с по всички параграфи.

# 584
  • Мнения: 5 846
Подготвят Цонев за следващата Генадиева🤢

Общи условия

Активация на акаунт