Една жена ме помоли за помощ

  • 2 174
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 249
аз съм ходила лично до жената 2 пъти-носих й храна и дрехи-и 2-та пъти я нямаше-децата казаха,че е на работа-там където живеят-в една порутена къща е наистина мизерно-наистина има толкова деца -най-голямото сега май завършва училище
не си спомням точно тогава какво се обърка в комуникацията ни с нея-май беше че тя трябваше да дойде на една среща а се направи на луда- Thinkingтрябваше да се обади а не го направи newsm78
за цигарите е вярно-абе не мога да се начудя тва такъв наркотик ли е наистина ,че всички социало слаби не могат да се откажат от него-нямат пари за хляб-ама за цигари имат #Cussing out-аз ги отказах като реших да имам дете-никой не може да ме убеди,че не може да ги откаже-ай сектир ooooh!
та мисълта ми беше...тва съм го казвала 1000 пъти тук-не се хвърляйте да помагате сляпо на никой-не за друго-после остава едно неприятно чуство на изпързалян у теб и ти пречи да разпознаваш наистина нуждаещия се
все пак тази жена иска да чисти офиси, а не проси-ако имате възмжност-помогнете й-ако имате нужда да бъде почистено-нека го направи-но не я заривайте с внимание и помощи-такива хора са свикнали точно на това-да намират постоянно някой състрадателен,който да им помага и така преживяват-не я остаяйте да ви се качва на главата-спомняма си тогава,че тя още на втората среща искаше да й платим тока Shocked,да й намерим печка...някакви такива неща беше
съжелявам че се получи дълго-мисълта ми беше да ви предпазя до някъде и да ви помоля да сте по-умерени във всички такива начинания с непознати и непроверени хора  Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 38 498
Аз затова проверявам тука. Мерси на всички! Hug
С това мисля, въпроса е приключен и даже може да се затвори темата.

# 17
  • Мнения: 1 492
Само да допълня, че е идвала и в нашия офис.
След няколко дни я видяхме да излиза от Бинго зала/не мога да твърдя, че е играла/
Бяхме и събрали дрешки и обувки, но не дойде да си ги вземе.
Тогава събираше пари за патерица на дъщеря си.

Общи условия

Активация на акаунт