Случвало ли ви се е да правите грешна преценка на хората?

  • 2 443
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Греша, разбира се. Човешко е. Хората се променят, аз също, преценките тоже. Не обичам да охарктеризирам. С въпросителна след името е по-интересно Grinning

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Да, нормално е понякога. Дори да се пишем за големи психолози и с опит в общуването, не е възможно да е правилна всяка една преценка за всеки човек.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Доскоро се тупах в гърдите, че не ми се е случвала гореописаната ситуация и имам вярна преценка за хората. В разстояние на един месец обаче на два пъти ми се случва тотално разочарование и пълен потрес от двама души. Дет' се вика слушам и не вярвам на очите си.
 Та, май не ще да е от зодията, щото и аз съм скорпион.
 Може би хората тотално изтрещяват просто или аз леко съм се пообъркала.

# 18
  • Мнения: 412
винаги първото ми впечатление за някой е напълно погрешно,така че каквото ми дойде на акъл за някой,знам,че точно обратното важи за него

# 19
  • Мнения: 1 462
Не съдя хората предварително.  Всичко си заслужават с поведение.

# 20
  • Мнения: 27 524
Случвало се е  Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Случвало се е да,но наистина са единични случаи.Някак си,усещам човека срещу мен дали е искрен и естествен,или е въздух под налягане така да кажа и веднага си изграждам съответното мнение за него.

# 22
  • Мнения: 412
да - в съседната тема за портрети на съфорумки  Wink
Усещането ми за хората винаги е било вярно. Случвало се е да не му повярвам и после съм си патила от това. Няколко пъти.
ето, и аз мислех същото за себе си, а се оказа, че съм объркала портрета на Василиса   bouquet
Греша, разбира се. Човешко е. Хората се променят, аз също, преценките тоже. Не обичам да охарктеризирам. С въпросителна след името е по-интересно Grinning
Мю    bouquet вероятно и с теб съм сбъркала, щом не даде една авторитетна критика   bouquet

# 23
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, бъркала съм в преценките за хората. Подхождала съм с доверие и откритост, а след това съм съжелявала. Сега подхождам по-подозрително. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 006
Да, случвало ми се е.Както по отношение на жени, така и на мъже.Особено ако съм била с розови очила и Ушила.Имам доста уроци. smile3538

# 25
  • Мнения: 5 647
Случва ми се това доста често, но мисля, че няма човек, който да не е грешил в преценката си.

# 26
  • Мнения: 4 473
На всеки се е случвало, убедена съм. По-важно е да достигнеш до истината и колкото по-рано толкова по-добре.

# 27
  • Мнения: 2 000
И на мен ми се е случвало.

# 28
  • Мнения: 338
Почти никога НЕ newsm25

# 29
  • Мнения: 1 802
Най-редовно ми се случва да бъркам в преценката си за хората.  doh #Silly

Общи условия

Активация на акаунт