Току що ни спряха водата :(

  • 2 682
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 907
Че аз 3 дена подред нямах вода (не по цял ден, но по през повечето време нямаше) и веднъж над 24 часа. Разбирам те, но освен да се въоръжиш с туби с вода и много търпение не виждам с какво ще ти помогнем.

# 16
  • в баира
  • Мнения: 861
Разбирам те, но освен да се въоръжиш с туби с вода и много търпение не виждам с какво ще ти помогнем.

Точно така!

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Разбирам те, но освен да се въоръжиш с туби с вода и много търпение не виждам с какво ще ти помогнем.

Точно така!

Не ние да й помогнем, а тя на нас. Ако има хора в този район, поне да успеят да се запасят с вода.
Не ви се е случвало, предполагам, да ви спре водата за часове, а да имате бебе или малко дете.  ooooh!

# 18
  • Мнения: 6 417
Че кво им е на софийските боклуци? Даже домати поникнаха в някои от тях.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 6 315
Стискам палци да отстранят аварията скоро! Разбирам напълно какво ти е. Наскоро като правиха големия ремонт решили "за всеки случай" да спрат крановете и към нас без да предупредят. Аз бях навън и тъкмо бяхме тръгнали към пясъчника. Добре че майка ми се обади да ми каже и да отложа пясъчните занимания, че малкият се рови като прасенце.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
Мисля, че някой е станал с дупето нагоре днес  newsm78
Това е КЛЮКАРНИК и може да си пишем за каквото искаме  Hug
Като не ти е кеф, не чети тази тема  Rolling Eyes 
Джул, дано я пуснат до утре   bouquet

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Мисля, че някой е станал с дупето нагоре днес  newsm78
Това е КЛЮКАРНИК и може да си пишем за каквото искаме  Hug
Като не ти е кеф, не чети тази тема  Rolling Eyes 
Джул, дано я пуснат до утре   bouquet

  202uu
Мда... Странно да има подобни мнения в така злободневна тема като за това, че някъде е спряна водата... И няма нужда да се търси конфликт...  Peace

# 22
  • Мнения: 5 577
Оставете се, ние на 21.09 няма да имаме ток от 8 до 18 часа.  #Cussing out

То оставете, че сме на 6 етаж, че няма да мога да си направя кафе ... ама и без комп цял ден.  Sad

# 23
  • Мнения: 2 550
Оставете се, ние на 21.09 няма да имаме ток от 8 до 18 часа.  #Cussing out

То оставете, че сме на 6 етаж, че няма да мога да си направя кафе ... ама и без комп цял ден.  Sad


Отиди на гости на Бейбиту, цял ден щи прави кафета, ще и ползваш компютъра, а може и да я поизнудиш да ти нарисува ноктите  Heart Eyes

За пореден път се изказах съвсем по темата.  Blush

# 24
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
Не знам дали някой търси конфлик,но аз искрено се позабавлявах докато четох коментарите. Джулс, моите съболезнования за водата, знам какво е.Първото си дете отгледах на воден режим, който продължава до ден днешен. Сега проблема не е толкова голям,понеже блока в който живея,отскоро има хидрофор.

# 25
  • Мнения: 113
Ще ви спират водата и в понеделник:

На 11 септември 2006 (понеделник) във връзка с извършване на превключвания по време на подмяната на съществуващ водопровод с диаметър 350 мм. по бул. „Акад. Иван Е. Гешов” – район Триадица, от 09.00 до 21.00 часа се налага временно прекъсване на водоснабдяването в следните зони:

- бул. „Акад. Иван Е. Гешов”, в участъка от бул. „България” до бул. „Св. Георги Софийски”
- Център по хигиена (Национален център за опазване на общественото здраве)
- МБАЛ "Св. Иван Рилски”
- Специализирана болница за активно лечение на белодробна туберкулоза „Света София” – база 2.

С понижено налягане ще бъде районът между бул. „Акад. Иван Е. Гешов” и улиците: „Добружански край”, „Йоаким Кръчовски”, бул. „Ген. Едуард Тотлебен”, бул. „Пенчо Славейков” и бул. „Св. Георги Софийски”, Военномедицинска академия, Клиника по педиатрия, Стоматологичен факултет, Медицинска академия, хотел „Шипка”, Генерален щаб на българската армия.

По време на строително- монтажните работи ще бъдат осигурени водоноски, разположени:
- пред Център по хигиена
-пред Специализирана болница за активно лечение на белодробна туберкулоза „Света София”- база 2, която ще се използва и от МБАЛ „Св. Иван Рилски”.


Това ми го пратиха от Софийска вода. Абонирана съм да ми пращат инфо за всякакви ремонти.

# 26
  • Мнения: 5 577
Оставете се, ние на 21.09 няма да имаме ток от 8 до 18 часа.  #Cussing out

То оставете, че сме на 6 етаж, че няма да мога да си направя кафе ... ама и без комп цял ден.  Sad


Отиди на гости на Бейбиту, цял ден щи прави кафета, ще и ползваш компютъра, а може и да я поизнудиш да ти нарисува ноктите  Heart Eyes

За пореден път се изказах съвсем по темата.  Blush

 Twisted Evil Или да ида у Калина, че Яна има рд, ще ме и нахранят. Пък тая Деса не готви тя, нищо нямат в хладилника, знам аз ...

# 27
  • Sf
  • Мнения: 808
............................
Това ми го пратиха от Софийска вода. Абонирана съм да ми пращат инфо за всякакви ремонти.

Благодаря за информацията... Макар да не ми стана ясно за нашата улица, която е пресечна на Академик Гешов... Но ще се разбере в понеделник.

# 28
  • Мнения: 920
Това ми го пратиха от Софийска вода. Абонирана съм да ми пращат инфо за всякакви ремонти.  
 

Как го правш този номер?

# 29
  • Мнения: 2 550


 Twisted Evil Или да ида у Калина, че Яна има рд, ще ме и нахранят. Пък тая Деса не готви тя, нищо нямат в хладилника, знам аз ...

Най-добре половин ден при едната, половин при другата.
Така ще си хем нахранена, хем с красиви пръсти... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт