Прегнил и инсеминация?

  • 1 976
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 106
Здравейте, имам един въпрос. Вчера ми правиха инсеминация, а днес реинсеминация. Но днес др каза че фоликула изглежда не се е спукал, и ми предписа прегнил 5000 2 инжекции... та въпроса ми е дали според вас да се надявам на резултат този месец...? 😔😔😔

# 1
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Прегнил не се ли биеше преди това ,точно за да се спука фоликулът...Но пък винаги има шанс за успех и ти желая такъв още този месец.

# 2
  • Мнения: 106
Прегнил не се ли биеше преди това ,точно за да се спука фоликулът...Но пък винаги има шанс за успех и ти желая такъв още този месец.
Да преди това се бие, но в четвъртък фоликула ми беше 15мм, и предвидиха че в понеделник ще правим инсеминацията, тогава фоликула беше 16мм и каза че явно е пораснал през тези дни и се е спукал и затова е 16мм... но днес на реинсеминацията ме прегледа и каза че още е там и не е сигурна дали е спукан и ми би прегнил 2x5000, За това не знам какво да мисля..... Благодаря ти много, чул те Господ!!! 😊

# 3
  • Мнения: 50
Здравейте на 02.12 имах инсеминация и на 16.12 стискам палци за положителен резултат. Правих инсеминация в АГ Варна при др. Александров прочетох много добри отзиви за него. Та така искам да попитам имали дами които са успяли с инсеминация с поликистозни яйчници 🤞

# 4
  • Мнения: 50
Здравейте има ли успели при инсеминация при неспукан фоликул 😊😊😊

# 5
  • Мнения: 106
Здравейте има ли успели при инсеминация при неспукан фоликул 😊😊😊
Здравех, моята 2ра и успешна инсеминация беше на неспукан фоликул. Беше 22мм и АГ каза че вероятно всеки момент ще се спука, явно така е и станало.

# 6
  • Мнения: 50
Супер аз много се надявам да е станало моя беше 19 мм не беше се спукал но след  процедурата на 17 ден имах +тест за овулация и ме притеснява че не е станало 😕😕😕😟😟😓

# 7
  • Мнения: 106
Супер аз много се надявам да е станало моя беше 19 мм не беше се спукал но след  процедурата на 17 ден имах +тест за овулация и ме притеснява че не е станало 😕😕😕😟😟😓
А в момента колко дни са минали от инсеминацията? Защото ако са минали 17 дни от инсеминацията трябва да имате закъснение или цикъл вече. Аз на 13 ден след инсеминацията имах +тест за бременност.

# 8
  • Мнения: 50
Инсеминацията беше на 14 ден от цикъла
На 17 от м.ц си направих просто тест за овулация и беше +
Сега съм 11 дена минали от инсеминацията
Но ме притеснява факта че я направхме на непукнат фоликул на 14 ти ден а на 17 имах положителен тест за овулация и дали не са се разминали просто ☹☹☹😞

# 9
  • Мнения: 106
Инсеминацията беше на 14 ден от цикъла
На 17 от м.ц си направих просто тест за овулация и беше +
Сега съм 11 дена минали от инсеминацията
Но ме притеснява факта че я направхме на непукнат фоликул на 14 ти ден а на 17 имах положителен тест за овулация и дали не са се разминали просто ☹☹☹😞
Ако са ти били прегнил или нещо друго за пукане на фоликула е нормално до 10 дни след инсеминацията да имаш +тест, както за бременност така и за овулация. Точно за това ми казаха да си направя тест 2 седмици след инсеминацията за да е минал този ефект. Това е заради хормоните в инжекцията или хапчетата за стимулиране на овулация. При мен беше същото. Стискам палци за положителен резултат. 🤗🤗

# 10
  • Мнения: 50
Може ли да ми пишеш на лично не знам дали е възможно

# 11
  • Мнения: 9
Здравейте, можете ли да ми кажете колко време отнема целия процес, правят ли се изследвания преди инсеминацията, те също колко време отнемат? Питам , защото съм в чужбина и искам да се прибера и да си направя инсеминация, но след това трябва да карам 14 дена карантина тук, където живея и искам да знам дали мога да се прибера за 2-3 седмици или целият процес протича месеци.

ПС: Знам, че е строго индивидуално за всяка жена, но при най-добрия вариан и развитие на нещата питам.
Благодаря

# 12
  • Мнения: 106
За 2,3 седмици много трудно да станат нещата. Едно че трябват изследвания, някои от които се правят в определени дни от цикъла, като хормони и цветна снимка. Те се правят в определен ден. Друго че трябва да се следи овулация и някои доктори препоръчват след цветна снимка да се изчака един месец, заради контрастното вещество. На мен с голям късмет и съвпадения успяхме за месец и половина да направим всички изследвания и самата инсеминация. Така че за 2 седмици няма как да стане. Ако ви интересува нещо по конкретно може да ме питате. 🙂

# 13
  • Мнения: 50
Здравейте, имам един въпрос. Вчера ми правиха инсеминация, а днес реинсеминация. Но днес др каза че фоликула изглежда не се е спукал, и ми предписа прегнил 5000 2 инжекции... та въпроса ми е дали според вас да се надявам на резултат този месец...? 😔😔😔
Здравейте правят се изследвания на мъжа от рода на сифилис,хеп В  и С ,HIV  .
Микробиология на еакулат . Те стават за 1 макс 2 дена ,но както дамата е казала 2 седм няма да стигнат в никакъв случай .Ходи се на фоликумерия през ден през два да се прецени точно кога да се вкара обработения материал .
Също ако се прави реинсеминация -повтаряне я правят на другия или по следващия ден

# 14
  • Мнения: 30
Момичета на 30.03 имах първа инсеминация при д-р Александров Варна. На 13ти април вече имах положителен уринен и кръвен тест .
13ти -137 ЧХГ
16ти - 625 ЧХГ
20ти - 2.4 ЧХГ 😪
 Прокървих на 13ти много леко и ми казаха че може да е от имплантирането на ембриона. Е, днес пак ми зацапа , но само това. Наличен цикъл още нямам. Хормоните са ми наред. Нагледно всичко е ок . А защо не успях да задържа плода? Мислите ли ,че може да е била многоплодна бременност и да не е успял организма да ги задържи? Странно ми е , че стойностите много рязко са спаднали 😒 Никакви хапчета не съм пила , нито преди инсеминацията , нито след.

# 15
  • Мнения: 50
Момичета на 30.03 имах първа инсеминация при д-р Александров Варна. На 13ти април вече имах положителен уринен и кръвен тест .
13ти -137 ЧХГ
16ти - 625 ЧХГ
20ти - 2.4 ЧХГ 😪
 Прокървих на 13ти много леко и ми казаха че може да е от имплантирането на ембриона. Е, днес пак ми зацапа , но само това. Наличен цикъл още нямам. Хормоните са ми наред. Нагледно всичко е ок . А защо не успях да задържа плода? Мислите ли ,че може да е била многоплодна бременност и да не е успял организма да ги задържи? Странно ми е , че стойностите много рязко са спаднали 😒 Никакви хапчета не съм пила , нито преди инсеминацията , нито след.


Ще стане имай вяра ние ще правим втора .
Аз така и те видях тея две черти ,но няма да губим надежда  скоро дано имаме  всички пухкави резултати 🥰🥰🥰

# 16
  • Мнения: 30
Аз си направих тест вчера и беше положителен. Почти съм сигурна че е лабораторна грешка. Ако ЧХГ-то ми е 2.4 няма шанс да ми покаже положителен. Утре съм най-накрая на ехограф и ще разбера какво се случва.
Момичета на 30.03 имах първа инсеминация при д-р Александров Варна. На 13ти април вече имах положителен уринен и кръвен тест .
13ти -137 ЧХГ
16ти - 625 ЧХГ
20ти - 2.4 ЧХГ 😪
 Прокървих на 13ти много леко и ми казаха че може да е от имплантирането на ембриона. Е, днес пак ми зацапа , но само това. Наличен цикъл още нямам. Хормоните са ми наред. Нагледно всичко е ок . А защо не успях да задържа плода? Мислите ли ,че може да е била многоплодна бременност и да не е успял организма да ги задържи? Странно ми е , че стойностите много рязко са спаднали 😒 Никакви хапчета не съм пила , нито преди инсеминацията , нито след.


Ще стане имай вяра ние ще правим втора .
Аз така и те видях тея две черти ,но няма да губим надежда  скоро дано имаме  всички пухкави резултати 🥰🥰🥰

# 17
  • Мнения: 50
Аз си направих тест вчера и беше положителен. Почти съм сигурна че е лабораторна грешка. Ако ЧХГ-то ми е 2.4 няма шанс да ми покаже положителен. Утре съм най-накрая на ехограф и ще разбера какво се случва.
Момичета на 30.03 имах първа инсеминация при д-р Александров Варна. На 13ти април вече имах положителен уринен и кръвен тест .
13ти -137 ЧХГ
16ти - 625 ЧХГ
20ти - 2.4 ЧХГ 😪
 Прокървих на 13ти много леко и ми казаха че може да е от имплантирането на ембриона. Е, днес пак ми зацапа , но само това. Наличен цикъл още нямам. Хормоните са ми наред. Нагледно всичко е ок . А защо не успях да задържа плода? Мислите ли ,че може да е била многоплодна бременност и да не е успял организма да ги задържи? Странно ми е , че стойностите много рязко са спаднали 😒 Никакви хапчета не съм пила , нито преди инсеминацията , нито след.


Ще стане имай вяра ние ще правим втора .
Аз така и те видях тея две черти ,но няма да губим надежда  скоро дано имаме  всички пухкави резултати 🥰🥰🥰



Хей какво стана има ли развитие нещо

# 18
  • Мнения: 30
Даааа има развитие и то е положително ❤ оказа се лабораторна грешка и вместо 2.4 е било 2.400 ,което е идеалния резултат. Вторник бях на първия си преглед и видях как бие сърчицето (неповторим момент) . 7ма седмица съм и съм на 7мото небе 😍 късмет е ,че стана още пт първата инсеминация при нас дори без абсолютно никакви медикаменти. Само фолиева киселина съм пила. 🙏 Пожелавам късмет момичета и имайте вяра . Весели празници
Аз си направих тест вчера и беше положителен. Почти съм сигурна че е лабораторна грешка. Ако ЧХГ-то ми е 2.4 няма шанс да ми покаже положителен. Утре съм най-накрая на ехограф и ще разбера какво се случва.
Момичета на 30.03 имах първа инсеминация при д-р Александров Варна. На 13ти април вече имах положителен уринен и кръвен тест .
13ти -137 ЧХГ
16ти - 625 ЧХГ
20ти - 2.4 ЧХГ 😪
 Прокървих на 13ти много леко и ми казаха че може да е от имплантирането на ембриона. Е, днес пак ми зацапа , но само това. Наличен цикъл още нямам. Хормоните са ми наред. Нагледно всичко е ок . А защо не успях да задържа плода? Мислите ли ,че може да е била многоплодна бременност и да не е успял организма да ги задържи? Странно ми е , че стойностите много рязко са спаднали 😒 Никакви хапчета не съм пила , нито преди инсеминацията , нито след.


Ще стане имай вяра ние ще правим втора .
Аз така и те видях тея две черти ,но няма да губим надежда  скоро дано имаме  всички пухкави резултати 🥰🥰🥰



Хей какво стана има ли развитие нещо

# 19
  • Мнения: 50
Скрит текст:
Даааа има развитие и то е положително ❤ оказа се лабораторна грешка и вместо 2.4 е било 2.400 ,което е идеалния резултат. Вторник бях на първия си преглед и видях как бие сърчицето (неповторим момент) . 7ма седмица съм и съм на 7мото небе 😍 късмет е ,че стана още пт първата инсеминация при нас дори без абсолютно никакви медикаменти. Само фолиева киселина съм пила. 🙏 Пожелавам късмет момичета и имайте вяра . Весели празници
Аз си направих тест вчера и беше положителен. Почти съм сигурна че е лабораторна грешка. Ако ЧХГ-то ми е 2.4 няма шанс да ми покаже положителен. Утре съм най-накрая на ехограф и ще разбера какво се случва.
Момичета на 30.03 имах първа инсеминация при д-р Александров Варна. На 13ти април вече имах положителен уринен и кръвен тест .
13ти -137 ЧХГ
16ти - 625 ЧХГ
20ти - 2.4 ЧХГ 😪
 Прокървих на 13ти много леко и ми казаха че може да е от имплантирането на ембриона. Е, днес пак ми зацапа , но само това. Наличен цикъл още нямам. Хормоните са ми наред. Нагледно всичко е ок . А защо не успях да задържа плода? Мислите ли ,че може да е била многоплодна бременност и да не е успял организма да ги задържи? Странно ми е , че стойностите много рязко са спаднали 😒 Никакви хапчета не съм пила , нито преди инсеминацията , нито след.
Ще стане имай вяра ние ще правим втора .
Аз така и те видях тея две черти ,но няма да губим надежда  скоро дано имаме  всички пухкави резултати 🥰🥰🥰



Хей какво стана има ли развитие нещо
Христос воскресе 💖
Много се радвам за теб  желая ти много здраве и само такива неповторими моменти дано всички имаме този резултат скоро време 🥰🥰🥰💞💞💞
Много целувки и се пази

Последна редакция: ср, 05 май 2021, 04:59 от Kekāomakaliʻi

# 20
  • Мнения: 50
Здравейте, положителен резултата от уринарен тест и кръвен тест с резултат 2894 🙏 стискам палци да видим малка точка. Няма да повтарям кръвен тест а в понеделник съм при д-р Александров за преглед. Мисля е ок като за висок резултат. Какво мислите 🙂

# 21
  • Мнения: 9
Здравейте,
на 16.07 и на 17.07 си направих инсеминация и реинсеминация. Лекаря каза да си направя кръвен тест за бременност чак на 05.08 и уж каза, че е много голям шанса да е положителен. Днес сме 01.08 и сутринта като станах видях, че ми е дошъл цикъла, имам кървене. Пия утрогестан и дуфастон, които четох, че не би трябвало да ми идва цикъла, докато ги пия (не знам колко е вярно). Та въпроса ми е, някой след инсеминация имал ли е същия проблем? Възможно ли е да е цветна бременност? Благодаря.

# 22
  • Мнения: 30
Зависи колко силно ти кърви , аз също имах такова кървене още в началото. Примерно на 10ти ден после на 15ти ден и на 20 ден след инсеминацията. Но леко зацапване по-точно , не чиста кръв. Не съм приемала хапчета. Може да е имплантационно кървене. Аз съм вече 5ти месец , така че имай вяра. Стискам палци ❤❤❤
Здравейте,
на 16.07 и на 17.07 си направих инсеминация и реинсеминация. Лекаря каза да си направя кръвен тест за бременност чак на 05.08 и уж каза, че е много голям шанса да е положителен. Днес сме 01.08 и сутринта като станах видях, че ми е дошъл цикъла, имам кървене. Пия утрогестан и дуфастон, които четох, че не би трябвало да ми идва цикъла, докато ги пия (не знам колко е вярно). Та въпроса ми е, някой след инсеминация имал ли е същия проблем? Възможно ли е да е цветна бременност? Благодаря.

# 23
  • Мнения: 196
Здравейте. На 26.07 ми сложиха Прегнил 5000,на 27 усетих овулацията . Кога мога да си направя тест за бременност и да е точен ?!

# 24
  • Мнения: 106
Здравейте. На 26.07 ми сложиха Прегнил 5000,на 27 усетих овулацията . Кога мога да си направя тест за бременност и да е точен ?!
На мен ми казаха поне 13, 14 дена след овулация. Но аз направих на 12ти защото не се сдържах. Но по рано няма смисъл, защото от прегнила може да излезе фалшиво положителен. Успехх!! 🤞🤞🤞

Общи условия

Активация на акаунт