Инсеминация

  • 659
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте. Правих инсеминация на 26 юни,като на 24 юни ми поставиха Прегнил. Предписаха ми хапчета Дуфастон 3×1 Утрагестан 2×2 вагинално, фолиева киселина ,хепарин 0,4×1.
На десетият ден от инсеминацията направих b-chg, стойностите бяха 3,71 лекарят ме посъветва да го направя пак на 12 ден стойностите са 4,55.
Не са ли много ниски тези стойности?  И защо се покачват? Притеснена съм😔 . В понеделник съм на преглед

Последна редакция: пт, 08 юли 2022, 23:05 от Тияна

# 1
  • Мнения: 147
Тияна, много добре разбирам притесненията ти. При мен ниските стойности на ЧХГ, въпреки че нарастваха, бяха показател за биохимична бременност. Възможно е това да се случва и при теб. Понякога ембрионът успява да се закрепи, но най-често поради генетичен дефект не може да продължи развитието си в матката. Приеми, че си направила всичко, което зависи от теб и дали след няколко седмици или след няколко месеца, то със сигурност ще чуеш тупкащо в теб сърчице. Успех ти пожелавам!

# 2
  • Мнения: 2
penny_ Благодаря ти за отговора,най-вероятно е така😔
Но дано найстина да се случи усещането на биещото сърчице един ден!

Последна редакция: пт, 08 юли 2022, 19:40 от Тияна

# 3
  • Мнения: 2
Здравейте и на мен утре ми предстои инсеминация и съм доста притеснена защото ни е първа. Може ли да споделите как протича самата процедура?

Общи условия

Активация на акаунт