90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема IV

  • 20 328
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • Швейцария
  • Мнения: 1 900
Абсолютно си права. И аз тук ги гледам местни се хващат с разни африканци и араби. Ами явно нямат проблеми в живота и си ги създават сами. Вижда им се много романтично, а и те са си сладкодумни. Но Британи беше вече в Йордания и видя за какво става въпрос. Е, защо не си би камшика, а пак отива...Или айде, ако е такава любов, да го взима в Америка. Добре, че са се разделили в крайна сметка.

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 07:05 от JennyBG

# 631
  • София
  • Мнения: 3 847
Аз пък мисля, че много бързо слагаме под общ знаменател "всички араби и африканци". Има и консервативни, какъвто е на Британи избранникът (физически ми е неприятен), има и доста по-нормални. Но тя е трябвало да знае с какво се захваща. Говорили са преди това, знаела е какъв е. Защо не си е направила труда да проучи къде отива. Това е техният свят и тя трябва да го приеме. Както чужденците трябва да приемат живота в САЩ като отидат там. Според мен тя е безкрайно вятърничева и несериозна и го приема за авантюра.

# 632
  • София
  • Мнения: 62 595
Дотук ни показаха консервативни, но като цяло културата им е консервативна. А защо тя трябва да приеме техния свят, а не те нейния? Става борба на световете, чудно ми е изобщо, че хората се вкарват в такива неизбежни проблеми. Правим се на много отворени, а в действителност собствената култура има доста улеснения, най-малкото знаеш какво горе-долу да очакваш от някого, ако е от твоята култура.

# 633
  • София
  • Мнения: 3 847
Защото тя се мести при него. Ако той отиваше при нея, нямаше право да й кряка за басейна. Ако отидеш да живееш в град на амиши, няма да се вееш по гол зад*ик, нали? За арабите това си е нормално. Същото е и с азиатците. Западната култура няма как да се приема навсякъде

# 634
  • Швейцария
  • Мнения: 1 900
Дали ще се мести в Йордания заради една авантюра? Според мен просто не е знаела с какво се захваща. Но да, не казвам, че са всички като него. Само че тя би трябвало да е наясно при кого отива още преди да си вземе първия билет.

# 635
  • София
  • Мнения: 3 847
Да, така е. Затова отговорно то би било да прочете къде отида. Мисля, че тя е страшно вятърничева, а той консервативен и иска послушна женичка, над която да си изкарва комплексите

# 636
  • Мнения: 571
Според мен Бритни е видяла възможност да стане известна чрез предаването. Отначало се видя че и рапърка иска да стане. Просто го използва, но от играчка ще стане плачка.

# 637
  • Швейцария
  • Мнения: 1 900
Аз се замислих какво изобщо са си говорили, преди тя да реши да се мести при него. Тя разбира, че той иска тя да стане мюсюлманка, чак когато вече е там. А той, като си познава родителите и знае как гледат на нещата, защо изобщо се захваща с американска рапърка...Наистина ли е очаквал, че тя ще стане друг човек? Те двамата нямат нищо общо, това е война на светове.

# 638
  • Мнения: 36 949
Британи въобще не го е харесала, просто предаването е едно от най-гледаните в САЩ в момента. Той е такъв, какъвто е, тя го е подвела нарочно.
Не знам къде я видяхте хубава, за мен тя е изключително грозна. Всяка друга афроамериканка или африканка, която се е появявала през сезоните, изглежда по-добре от нея. На Британи устата й е като на Жокера - от ухо до ухо, това е нещо, което рядко се вижда. И не е резултат от някаква интервенция, а й е природно. На своите снимки с Фотошоп и филтри тя сама си прави устата по- тясна, защото знае, че изглежда зле.

# 639
  • Мнения: 1 536
Като жаба е Британи, ама и нейният оцъклен мъж, не е по добре

# 640
  • Мнения: 4 435
Като жаба е Британи, ама и нейният оцъклен мъж, не е по добре
На мен той ми изглежда като че всеки момент а-ха и ще заспи.
Айде първия път отивайки там не е била наясно, но сега след разговора, който проведоха когато тя беше напът за летището, все си мислех, че наистина няма да отиде. Или имат договор, който ги задължава да изкарат някакво време, или наистина е голям зорът да стане известна и отпадането от предаването сега не е достатъчно, за да набере нужната й слава.

# 641
  • Мнения: 36 949
За Джени и Сумит - Сумит официално е разведен, още не са дали сватба, но сигурно ще има до края на сезона. Тъкмо гледах един клип
Скрит текст:
- двамата отидоха при адвокат да попитат дали може да се оженят без съгласието на родителите му, адвокатът каза, че може, но само граждански брак. Тя се зарадва, но на Сумит му стана гадно и каза, че въпреки всичко, иска родителите му да одобрят брака, защото няма намерение да скъса взаимоотношенията си с тях.
В предишен епизод той каза на Джени, че дори тя да поиска това от него, той няма да го направи за нищо на света.

# 642
  • Мнения: 11 585
Някой гледа ли 90-те дни в делничните дни от 16 до 18ч? Че няма с кого да обсъдя двойките... Grinning Grinning Grinning Големи излагации са

# 643
  • Мнения: 36 949
Да, нали преди няколко дни писах малко за Джазмин и Блейк. Макар, че те са скучни, при тях не става нищо особено...

Сега гледам Робърт и Ани - те са малко като роми (по-точно той - 5 деца от различни жени, а брат му със 7), но в момента са добре и са заедно... Ани роди шестото.

# 644
  • Мнения: 4 156
Значи Карини и Пол като са ги уволнили, няма да ги гледаме повече? На мен са ми интересни. Все си мислех, че може да им се получи, той да си стъпи на краката, тя да се социализира в Америка. Имат този шанс, но явно не и потенциал. Карини е с доста големи претенции. Сега като са уволнени, няма да имат съвсем никакви доходи. Тя ще си замине/остане (не знам какъв й е статута) в Бразилия и това ще е с тяхната история.

Общи условия

Активация на акаунт