🔥 Джан Яман 🔥 - Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 2

  • 47 163
  • 738
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 789
Привет момичета! Heart

Днес хич не съм в настроение..  поразтресе ме земетресението, доста се уплаших,.. на 380км.(по права линия) живея от Измир.. та още седя на тръни.

В Истанбул няма пострадали хора, а Джан най- вероятно по време на земетресението след обяд към 2 часа, още е спял.. след нощните приключения : ))

В пресата са поместили новина, че се е прибрал призори.. ето ги нахалните жълтури, как го следват до дома му, не ги е отразил този път.. така трябва.. пълен игнор!


Скрит текст:
За сега има 8 жертви и над 200 ранени.. дано се спре до тук с бройката..
Няма пострадали БГ граждани, в Измир живеят доста БГ..


епицентърът е бил на 20км. от крайбрежието на Измир


И цунами ги е ударило..


В ТТ е пълно с клипове на рушащи се сгради
ето един https://twitter.com/MurtazaViews/status/1322173937065861121?ref_ … tvi-i-raneni.html

Господ да е с тях.. Hands Pray

-------------------------------------------------

Стори от Джан от преди малко..

Последна редакция: сб, 31 окт 2020, 13:32 от grozdence.

# 286
  • Мнения: 267
Даа и аз прочетох за тази трагедия, много е зле работата. Горките хора...
Затова само Господ да е с нас и това е, че пред природата всички сме безсилни!!!
Без значение кой е пострадал, всички сме хора и всички сме изживявали стреса от земетресение, камо ли силно, предполагам... Много ми е жал за бедните хорица... В 2020та година има от всичко, чудя се как ли ще приключи, че "приятните" изненади не свършват? !
Но, момичета, свиркайте си, радвайте се на Джан и не го мислете, каквото ще става, ще става, да сме живи, и здрави. Hug

# 287
  • Мнения: 27 517
Кошмар . Господ да е с тях.
Ще се спряват ,но е тежко.

Джано не му ли омръзнаха баровете и да го преследват навсякъде.
Като джаснат заведенията йок барове.
На никоя ли не излезе късмета от тия дето му се лепат и бедра опват ,а мачото жИлезен. Ама ,както се казва не сме били там да им светим Joy та може некоя да е бройкал.
Чак догодина лятото ли ще го видим на екран ? С новата комедия пак на Фарук Тургут.

В момента зяпам Пълнолуние по фемилито. Много пъти го повтарят и все не го гледам ,като хората.
Харесвам си ги двамата ,винаги са имали химия.
Урока на Ели е топ ,начи с глас съм се хилила за водата у Перник и Джановите реакции  Joy

Момичета ,Джан нема ли неко снимка у ваната по баклава ?

# 288
  • Мнения: 10 836
ОМГ, как са го скопосали по случай Хелоуин Rolling EyesFlowers Jack O Lantern


***

Много се натъжих заради тази огромна трагедия и направо се потресох от кадрите... Измир ми е любим град и се развълнувах повече от обичайното... Нека имат сили и бъдат единни с Гърция,  за да се възстановят бързо Hands Pray

# 289
  • Мнения: 41 709
Добро утро в последния ден на октомври! HugTwo Hearts











Скрит текст:

Желая ви спокойна събота! HugFlowers Four Leaf Clover

# 290
  • Мнения: 10 836
Привет в този мрачен и студен есенен ден! Flowers Maple Leaf


Минавам само да ви донеса малко усмивки и да ви пожелая да имате хубав и уютен уикенд Hug

# 291
  • Мнения: 3 789
Привет

"Животът е твърде красив, твърде забавен и твърде кратък, за да го хабим за отрицателни неща“ 𝐂𝐘



"Не мисля, че бих се променил. Няма да правя компромиси по отношение на характера си или на мен. Няма да направя нещо, което да ме натъжава, само защото някой друг иска да го направя." 𝐂𝐘

Приятен ден момичета!

# 292
  • Мнения: 66
Момичета Джан пак е под светлината на недоволния прожектор. Набеждават го, че избягал от партито с лодка след като полицията е нахлула заради Ковид ограниченията. На видеото пред тях са го сгащили и го разпитват за партито явно, а на него му е видимо неприятно и не желае да коментира. Някой ако има повече инфо да сподели, моля. Истина ли е не е ли?!

# 293
  • Мнения: 11 985
Джан Яман избягал от Хелоуин парти

https://www.hurriyet.com.tr/galeri-polis-geldi-can-yaman-tekneyl … -kacti-41650576/5



На фона на трагедията в Измир с това намериха да се занимват клюкарите, кой къде ходи и как се изнася от там.

# 294
  • Мнения: 3 789
Ето статията, прикачена към видеото пред дома му..

"Джан Яман се забавлява на място в Ортакьой снощи.  Когато мястото се затвори след 00:00, той си пое дъха на друго място.
 Яман, който присъства на празника на Хелоуин на мястото, на което отиде, направи много снимки с феновете си.  Партито, където музиката продължи дори след полунощ, беше атакувано от полицейски екипи около 3:00 часа.
Джан Яман напусна мястото с лодка и е видян да влиза в къщата си в 4:50 в Бебек.
 Не остана незабелязано, че Can Yaman, който остави въпросите на репортерите без отговор, беше нервен."

статията https://www.ucankus.com/detay/472225/suspus-can-yaman

А това е видеото на въпросните "журналисти" https://www.instagram.com/p/CG9MwkMJDnL/

Нагли и бездарни смешни жълтури.. си драскат, колкото да отмятат работа, бяха игнорирани от Джан, и с право.. досадни и нахални са, следват го навсякъде, търсят сензация мишоците..

Не смятах, че е нужно да им отделяме внимание, но, като стана на въпрос, нека ги видим, колко са жалки, и докъде са стигнали ..  да му ходят след г**а ... Grinning Прибира си се вкъщи човека.. красив и сам Joy йок сензация Joy

П.П.. Докато са го дебнели с лодка ли, с кола ли, с вертолет ли, ще си тръгне.. Газелката-мулатка-шоколадка, се е била настанила в дома му, приготвила е питиетата, подредила си е къдриците и го зачакала .. Joy Joy

Последна редакция: сб, 31 окт 2020, 17:29 от grozdence.

# 295
  • Мнения: 10 836
Мен ме вънуват две неща, свързани с тази статия:
1. Лодката дали е собственост на Джан и с какви пари я е купил? Да не би с онези хилядарки от Верисимо? Thinking
2. Гледам на клипа набира ПИН код на домофона. Какъв ли е кодът? За една приятелка питам, иска да му направи изненада у тях Rolling Eyes

# 296
  • Мнения: 10 424


Sunglasses Грешния* мистър го дебнат завистниците,
добре че не му пука и да продължава в същия дух и визия..
радост за окото..
момичета* страхотни колажи правите,благодаря ви!!
Heart Eyes


Two Hearts

# 297
  • Мнения: 27 517
Нервен бил ,нормално е като не го оставят на мира. Да се кротне с тези запои. Не че е лошо млад необвързан ,сега си почива Свикнал е на женско внимание.

Каква лодка ги гони тези:joy:
Ко се влюби лудо Джано шЪ забрави барове ,ще стане кротък, като агънце:joy:
На Джан любимата ша му готви манджи ,ко умее и двамата ще са учат в кухнята. Все ще си намерат занимания .
Която и да е тя благородно или не ще й завиждат.

Последна редакция: сб, 31 окт 2020, 20:57 от femmi2

# 298
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 999
Мен ме вънуват две неща, свързани с тази статия:
1. Лодката дали е собственост на Джан и с какви пари я е купил? Да не би с онези хилядарки от Верисимо? Thinking
2. Гледам на клипа набира ПИН код на домофона. Какъв ли е кодът? За една приятелка питам, иска да му направи изненада у тях Rolling Eyes
И аз се напънах да видя кода на електронната ключалка, ама тия журналисти хич значи не могат да снимат. Тюх! И що така ми се струва, че само три бутона, като че ли натисна? А си мисля, че повечето са с 4-цифрен код. Поне да бяха приближили камерата да огледаме панела, щяхме да налучкаме според движенията му.

# 299
  • Мнения: 10 836
ИГ гъмжи от прословутите хелоуински снимки на Джан като Клинт Истууд. За да не сме по-назад от днешния тренд, нося ги и в нашата тема Wink



Тази година предлагам да се облече като туземец, т.е. само с едно листо отпред. Мисля, всички ще сме доволни Grinning

Общи условия

Активация на акаунт