🔥 Джан Яман 🔥 - Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 2

  • 47 113
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Чета ви най-прекрасни и верни Джанови фенки, ама нещо не ми се пише много. Хайде дано изскочи някакъв проект, че и на мен много ми липсва "пресен" Джан. Иначе всеки ден се джаносвам с повторенията на ГС и СД по ДФ и БТвЛ. Надявам се да сте ми разбрали съкращенията. Laughing

Вчера Джан е споделил в сторито си вестта за смъртта на Диего Марадона.
Скрит текст:

# 616
  • Мнения: 10 801
Хайде малко забава и усмивки преди лягане Blush



# 617
  • Мнения: 41 680
Добро утроо!





Благодаря за преведеното интервю! Heart

Ели Hug,честит ти нов подпис с гифчета!Сега го видях! Wink





Това е пуснато сутринта...коментира се,че Джан може да се снима в реклама....на руски ез.,но нямам време за превод....
Цитат
Айкут Керем (парикмахер) Айкут также работал парикмажером в Мистер ошибка.
В опубликованном сторис Айкута мы можем видеть зеленый фон на котором Джан и его менеджеры делали свое недавние фото. На видео подпись реклама, так же мы можем увидеть возле зелёного фона машину.
Так, что можно с уверенностью сказать, что Джан снимается в рекламе, но в какой именно не ясно, может реклама машины, может банка , а может чего-то другого. Ждем более точной информации.
и видеото...
https://vk.com/mirdizi?z=video-176425116_456241949%2F6de6d969b57 … l_wall_-176425116

От понеделник,всеки ден от 18,50 в Ливан ще се излъчва ''Пълнолуние'' ...

https://vk.com/mirdizi?z=video-176425116_456241948%2F0c0065c0c6c … l_wall_-176425116

Желая ви приятен петък! HugFlowers Four Leaf Clover

# 618
  • Мнения: 10 801
Добро утро, момичета! Yum

Злати, Hug

Днес съм в Джан-Дивит-ско настроение Hands Muscle Animal Hatching Chick Heart Eyes









# 619
  • Мнения: 307
Момичета, аз защо така съм изостанала с интервютата на Джан, това на Грозде, го бях гледала, но пак си го изгледах, но снощи попаднах на предаването с Хесуса в испанското предаване "Ще се видим отново". Е, повярвайте, цяла вечер го въртях отново и отново. Невероятно много ми въздейства! Какъв човек, какво човешко отношение, думи нямам вече да ви кажа колко хубаво ми стана на душата, че този човек съществува!
Имаше една мисъл: "За да разбереш какъв е един човек, го виж как се държи с обикновените хора."
Повече думи нужни ли са?

Ако можех да степенувам възхищението си към Джан Яман не само като актьор, но и като Човек, вече е надминал и най-високата класация в моите очи. Най-прекрасния актьор се оказа още по-прекрасен Човек, външната му красота, която всички виждаме се оказа далеч Не най-красивото в него. Душевната му е много чиста и голяма. Явно не напразно носи името си.
Кара ме да искам и търся най-добрата версия на себе си!

# 620
  • Мнения: 10 801
Ей това пиле шарено краси новото стори на Тудорс в ИГ Heart Eyes

# 621
# 622
  • Мнения: 10 801
Добро утро! Kiss

За моето детИ няма събота/неделя, кукнали сме в 6:30 Sob Та, направо за мен си е добър ден вече Laughing

Нося ви една нова стара снимка на нашето хубаво пилчи Animal Hatched Chick

# 623
  • Мнения: 41 680
Добро утроо!









Испанският канал "NOVA"анонсира премиерата на сериала "МГ",който ще започне скоро.

https://vk.com/feed?q=%23BayYanlis&section=search&z=vide … -128025271_232266

Желая ви хубав и спокоен почивен ден! HugTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 624
  • Мнения: 3 774
Привет рагаци!

Днес е нашия ден Heart



В очакване сме на новости около нашия, че такава липса не го е хващало, почти никога... : ))

По едно баци от Божествения, че да ни минава по- лежерно чакането.. Heart

====================================

НОВИ.. Can gibi ol, Tudors








Навлечен е отновоо.. Joy Ноо, е убийствено красив и безобразно сексии .. Nature Fire Nature Fire

Гътайте се.. Grinning

Последна редакция: сб, 28 ное 2020, 14:24 от grozdence.

# 625
  • Мнения: 10 801
Ок, Грозде, гътвам се!!! Grinning



Последна редакция: сб, 28 ное 2020, 16:15 от Ели-Мели

# 626
  • Мнения: 3 774
Misc Bomb
Добро утро грешници!

Пристигам с прекрасни новини!!!

Внимание! Внимание!
Кой сега е номер едно?! Българските Рагаци табики!!
Снощи, стотици Български Джанови рагаци, както той нарича своите фенки .. "МОИТЕ ФАНТАСТИЧНИ РАГАЦИ" направихме бомбастичен взрив в Туитър.. За първи път, напълно ЗАСЛУЖЕНО, застанахме на почетното първо място на картата.. С над 100 000 туита, счупихме рекордите.. беше неописуемо изживяване .. невероятна и емоционална вечер : )) Най-после всички разбраха, колко много всеотдайни фенки има Джан в България. Джан заслужава цялата тази любов! Милиони сърца затуптяха в един ритъм .. А хаштага на Джан Яман БГ беше #MillionsHeartsInOneRhythmCanYaman Heart

Земя като една човешка длан, но по-голяма ти не си ни нужна...    в нас има любов, колкото да раздадем на целия свят.. Heart


И ВСИЧКО ТОВА  Е... ЕЙ ЗА ТАЗИ ВЪЛШЕБНА, ОБСЕБВАЩА И ЛЮБИМА УСМИВКА!


Еми Сони Ели Ангел и Аз, бяхме като държани на вЪже.. Rocket неудържими и много мощни Misc Bomb Joy Joy БЛАГОДАРЯ ВИ, за обичта и подкрепата към този невероятен ЧОВЕК ДЖАН ЯМАН! Heart Kissing Heart
Момичета ние сме великолепен екип! БЛАГОДАРЯ ВИ за отделеното време и за страхотното изживяване Heart Нямам търпение да повторим БОМБАРДИРОВКАТА Grinning Grinning

Може спокойно да се тръшнете, след тези данни.. Красива гледка.. Nature Star Misc Bomb ..




Благодарности от нашите момичета, от ФБ Джан Яман България .. Главните виновници за този успех! Heart Nature Star



Снощи Джано направи 7.7 милиона последователи Heart Nature Zap

Пожелавам ви спокойна неделя .. и много усмивки!! : ))

# 627
  • Мнения: 10 801
Добр утро и от мен! Heart

Едно голямо браво на всички всеотдайни Джанови фенки, които взривиха ТТ снощи Hands Clap Аз се отбелязах скромно, за съжаление, но от сърце Blue Heart

Нека Джано да знае, че комшутата също много го обичат и подкрепят BlushBlushBlush

В статистиката ми направи впечатление присъствието на държавата Тонга!!! Може да са на последните места в класацията, но все пак са се отбелязали подобаващо! А само вижте къде е Тонга, Джан си има фенове по целия свят! Буквално!!! Да се знае!!! Sunglasses



***
Още нови снимки на Джано от последните му дискотечни дни Simple Smile Много е красив тук! Направо страхотен!!! Heart Eyes


# 628
# 629
  • Мнения: 41 680
Добро утроо!



Грозде Hug,страхотни сте!Браво на всички момичета участвали в акцията! Hands Plus1

Имаме си Джан и в черно....






Желая ви приятна неделя! Flowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт