🔥 Джан Яман 🔥 - Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 2

  • 47 123
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 10 811
Оффф, много духа навънка беее...



... и вали... мокро е... мани, мани... мъка ми е!

# 646
  • Мнения: 41 690
Добро утроо!



Честит ни нов последен месец от годината-наситен с много празници!





   





Желая ви щастливи мигове през целия месец! Nature SnowflakeTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 647
  • Мнения: 10 811
Добро утро, момичета! Heart

Ето какво ни донесе Коледния календар в първия ден на декември Nature Snowflake

Божествения Ферит Аслан! Heart Eyes



# 648
  • Мнения: 3 781
Добро утро рагаци! Nature Snowflake Nature Fire Nature Snowflake Nature Fire Така ще ви е преа целия декември, ту ще ви е топло, ту студено.. знаете защо ; ))

Ето какво ми донесе на мен Коледния календар днес..
Ей това календарче..

Подаръци ще има за всички рагаци от сърце,
за новата година, да тропнем ний хорце! Grinning
Нашия, както не го свърта на едно място.. една ръченица, таман ще му дойде! Grinning

За всеки ден ще си имам по едно джудженце, така, че се отказвам да гледам за следващите дни, всеки с късмета си, аз съм.. доволна съм си.. Joy Joy Лелее като написах джудже, се сетих, че има дребни мъже по рождение.. добре, че нашия не е лилипут.. и такива ги има сред актьорите.. природа, какво да се прави : ((

𝐻𝑖𝑠 (𝑂𝑛𝑒 𝑀𝑖𝑙𝑙𝑖𝑜𝑛 𝐷𝑜𝑙𝑙𝑎𝑟) 𝑆𝑀𝐼𝐿𝐸



Рано.. рано ви подканям да се тръшнете.. Зевса тук е Божествен просто..

Честит ни нов, пълен с много празници месец Декември! Бъдете много щастливи и усмихнати! Heart

# 649
  • Мнения: 10 811
Алоооу, отчаяните съпруги, много е тихо в темата!

Минавам да ви се оплача, че ми липсва лятото...



Баазикам се! Минавам да ви навра в лицето тези горещи летни снимки на бате Джано, току виж се събудите Grinning

Айде и една тематична според сезона. Седя и я гледам, гледам я и седя, и както казва Гроздето, хем ми е студено, хем ми е топло Grinning Grinning Grinning

# 650
  • Мнения: 41 690
Добро утроо!











Хубав и позитивен ден на всички! HugTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 651
  • Мнения: 10 811
Добро утро! Hug

Сняг заваля и при нас на морето! Nature Snowflake Много съм радостна, защото последните години виждаме сняг, колкото аз виждам Джан Яман на живо... Grinning

Ден 2 ни носи мил спомен от „Ранобудна птичка” Heart



А аз ви нося тези любими мои снимки с фенове. Много ми е хубав с тази ризка нашият Джан Blue Heart


А тази снимка само аз ли мога да я чуя? Laughing
Обожавам Джановото дъра-бъра-дъра-бъра Yum

# 652
  • Мнения: 3 781
Привет грешници!

Наградите PRODU са днес, започват от 10:00 (време в Маями)



В очакване сме нашите сладури да спечелят... и в трите кадегории : )) Sunglasses Heart


Всичко започна в един дъждовен ден ..


Имайте хубав ден! Heart

# 653
  • Мнения: 41 690
Добро зимно утро!







календар с Джан...Blue Heart


На 9 януари 2021 г. в ефир ще тръгне предаването „Имаш писмо“ с участието на #ДжанЯман


Желая ви приятен ден! HugHeartFlowers Four Leaf Clover

# 654
  • Мнения: 10 811
Добро утро! Flowers Hibiscus

Ден 3 ни носи Робинзон Крузо Animal See No Evil Animal Smile Cat



Официално, „Мистър Грешен” пристига в Италия по Канал 5 Nature Star

# 655
  • Мнения: 307
Добро утро, не се сдържах, вижте какъв сладък Джан намерих.

Нищо че е зима, усмивката му ще ни сгрее. И едно кафенце от същия сладур. Погледа му е убиец.Просто без думи.
И пожелавам успех на наградите днес и стискам палци, с цялото си сърце съм с тях, защото знаете колко хубаво тук си обсъждахме сериала и колко красота и емоции ни донесе.
Хубав ден и бъдете здрави.

# 656
  • Мнения: 3 781
Привет момичета!  

Ахх, тези двама сладури.. каква красота сътвориха, преди години..



𝐒𝐨𝐜𝐢𝐩𝐨𝐥 Тренд месец ноември 2020г.
Въпреки отсъствието му, името му винаги присъства в челната тройка на Соципол.
Джан Яман е Топ 𝟐 в трендовете  на Соципол за месец ноември.
Nature Star2 Nature Zap

На вчерашната акция на Джан Яман Медия, въпреки неудобното време (16:00ч.). България е на осмо място!


Вчера стартираха наградите Проду.. Днес ще е обявяването на спечелилите в нашите категории, така, и не разбрах, по кое време..
Тъй като ще има акция в ТТ в 21:00ч. свързана с Проду и трите номинации, сигурно по нощите Бг време, ще обявят победителите..


За Джан, Йозге и за "МГ" стискам палци, пожелавам им успех и късмет..да оберат статуетките..иншаллах!

Последна редакция: чт, 03 дек 2020, 16:58 от grozdence.

# 657
  • Мнения: 13 622

Рано.. рано ви подканям да се тръшнете.. Зевса тук е Божествен просто..
    Красавец! Ще стискам палци за него, Йозге и за "МГ"!
     Довечера съм на линия - ще туитвам и ретуитвам до "скъсване".
     Пожелавам успех!

# 658
  • Мнения: 3 781
НОВИ !!

Can Yaman ✘ TUDORS

Вижте тази красота.. тази харизма.. обсебваща.. Heart







----------------------------------------------------------------------------------------------------

Довечера сме на акция.. и ще гледаме да се представим достойно, табики!
От момичетата от ФБ Джан Яман България : ))


ЛИНК ЗА ОНЛАЙН ГЛЕДАНЕ https://premiosprodu.com/

# 659
  • Мнения: 41 690
Добро утроо!

       



Вчера имахме нови снимки от Тудорс с Джан...Hands Plus1

Други спечелиха наградите Produ Awards 2020 г. ,но е важно,че нашите бяха номинирани!
руски превод,който открих с коментар за номинацията на Джан....
Скрит текст:
Marina Furdak
Давайте признаём факт, что быть номинированным на премию для Джана уже победа.
Двойная победа то, что о нем ведущей были сказаны отдельные слова признания его замечательным актером, которого любят в Латинской Америке. До этого такого не говорили с высоких трибун (и уж тем более на «латиноамериканской Эмми») ни об одном турецком актёре.
Ну и тройная победа - то, что МО стал первой ласточкой (белой вороной) среди драм, которые традиционно всегда номинировались на премию Produ, во-первых. Что это был
единственный турецкий романтический комедийный сериал среди сильных и рейтинговых турецких драм, который сами турки не приняли и завалили на 14 серии, во-вторых. Что этот ромком, к которому с таким презрением относились многие в Турции и не только в ней, ЕДИНСТВЕННЫЙ был выдвинут в финал такой престижной премии как Produ (в отличии от Premios Telenovelas España, о которой так громко кричали в Турции) в ТРЕХ номинациях, в-третьих. И все это во многом благодаря чудесной игре Джана и Озге.

Так что, с победой Джан! Турция должна гордится тобой! 👏👏



          



Хубав и позитивен ден! HugTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт