Коледни и новогодишни идеи и декорации 2020 г

  • 98 396
  • 1 459
  •   1
Отговори
# 840
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
Ако искаш, ще сключим сделка - от мен камъните ( много!), от теб - 5-6 рисувани Smiley На морето съм събрала, а като отида обещавам да събера за догодина. Аз съм направила калинки, домино, цифри, букви , кактус… Тази година събирах плоски, малки с дупка за гердани . Обаче се сещам, че и по строителните магазини продават едни такива бели, заоблени. Уф, засърбяха ме ръцете сега...
https://bauhaus.bg/dekorativni-kamani-mramor/p/31171

# 841
  • Пловдив
  • Мнения: 1 902
st. Dobri Много благодаря за идейте !
Благодаря и на др.момичета !
Ще погледна и в сайта ,който беше споделен за забавни задачки  .
Имам още 2-3 дни да помисля .
Миналата година много се забавляваше с задачките и беше доволна от наградите , те бяха различни лакомства .
Тази година  лятото взех  от Кауфланд едни дълги траби ,където ги слагат при дините и използвах тях.
Нарязах с трион на 20 см.и се получи по-добре от тези на тоалетната хартия миналата година .
Точно от КИК взех стикерчетата за дните до 25 декември .
Продължавам да следя какви красоти споделяте !

# 842
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ако искаш, ще сключим сделка - от мен камъните ( много!), от теб - 5-6 рисувани Smiley На морето съм събрала, а като отида обещавам да събера за догодина. Аз съм направила калинки, домино, цифри, букви , кактус… Тази година събирах плоски, малки с дупка за гердани . Обаче се сещам, че и по строителните магазини продават едни такива бели, заоблени. Уф, засърбяха ме ръцете сега...
https://bauhaus.bg/dekorativni-kamani-mramor/p/31171
Имаме сделка Grinning.

Тези мраморните са бая големи (10-30см), това е рисувано на мънички, към 2см някъде. Иначе аз лятото ще поръчвам едни едри бели камъни за градината от близката до вилата кариера, но те са ръбести, ако се счупят, пак ще са ръбести.

# 843
  • Мнения: 5 313
Да се отчета - в Пещерския Лидл има две рамки за камина, живи елхи в саксии. Взех си симпатични метални лампички -снежинки. Приятна изненада - включени батерии и самото устройство за батерии е в текстилна торбичка.

# 844
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Момичета имам нужда от малко помощ.
Искам да си изрежа планини за едно от градчетата ми от стиропор, но не намирам модел.
Някой срещал ли е такова из нета? Преди години когато си режехме макета за картонения град имаше и планини, но не намирам сайта от където си теглихме рисунките.

# 845
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
Има и по-малки, но са 15 кила Laughing
https://www.home-max.bg/byal-mramor-20-32mm-15-kg/

# 846
  • Мнения: 493
Камъчета имаме, събираме лятото по моретата. За разлика от тези декоративните, които се продават, морските са плоски и са по-подходящи за залепване, както и по-леки. Имах една зимна идейка с камъчета, ама не я намирам да я покажа. Иначе дъщеря ми е правила лятна картина с камъчета, зимната би била нещо подобно, но без море:
Скрит текст:

La_Valletta, би ли ми показала лампичките-снежинки, че тези от Джъмбо не са много фини, ако твоите са по-хубави, да потърся.

# 847
  • Мнения: 5 313
Заповядай, метални са и са двойни, сега видях че имат и  "ушенца" за закачване

# 848
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 778
Криси, освен като ни пуснат да се разхождаме, да направим една обиколна на бреговете на Изар за камъни Simple Smile Обещавам да събирам, ама ти ще помагаш с рисуването Simple Smile

# 849
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 129
Момичета имам нужда от малко помощ.
Искам да си изрежа планини за едно от градчетата ми от стиропор, но не намирам модел.
Някой срещал ли е такова из нета? Преди години когато си режехме макета за картонения град имаше и планини, но не намирам сайта от където си теглихме рисунките.

Simple Smile не се сещам къде ги гледахме, но погледни тук. може да си харесаш нещо.
и тези ми харесват. Simple Smile
Скрит текст:

# 850
  • София
  • Мнения: 3 837
Моята първа коледна придобивка

# 851
  • Мнения: 683
Аз направих един от венците. Не е това, което бях намислила, но пак ми харесва.

# 852
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
Момичета имам нужда от малко помощ.
Искам да си изрежа планини за едно от градчетата ми от стиропор, но не намирам модел.
Някой срещал ли е такова из нета? Преди години когато си режехме макета за картонения град имаше и планини, но не намирам сайта от където си теглихме рисунките.

Simple Smile не се сещам къде ги гледахме, но погледни тук. може да си харесаш нещо.
и тези ми харесват. Simple Smile
Скрит текст:

Много благодаря 😍

# 853
  • Пловдив
  • Мнения: 1 902
soft- Много е оригинално и идейно !

# 854
  • София
  • Мнения: 930
Много са ви вдъхновяващи нещата. Срещу нас има голям блок и непрекъснато оглеждам за Коледни украси, но все още няма нищо. Явно, за повечето хора е рано. Ние имаме семеен празник в края на ноември, който няма да празнуваме, за да не се събираме с децата, но в знак на уважение към празника ни, ще украсявам след това. Иначе ще излезе, че го пренебрегвам и направо отивам към Коледните празници (които пак не се знае дали ще празнуваме).
Миналата година направих много венци, малки и големи, различни цветове и ги накачих навсякъде. Просто изрязах рингове от картон и ги обвих с различни по цвят гирлянди. Сега ще им накача и играчки.
Скрит текст:
Искам да попитам тези от вас, които ползват Пинтерест. Изпращат ми разни неща, има и прикачени файлове, които не смея да отворя. Какво има на тях и безопасно ли е да се отварят? Нещо не го използвам правилно този Пинтерест - гледам само картинки, а кое как се прави, не разбирам. Например, като гледам коледните къщички, има ли някъде шаблони за копиране и как се правят?

Общи условия

Активация на акаунт