Коледни и новогодишни идеи и декорации 2020 г

  • 98 494
  • 1 459
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 912
Снимката на Мис Бингли може да е фотошоп, но е супер идейна. Аз имам такава кошница и това мисля да ми е украсата на балкончето на къщата, което се вижда от улицата. Много благодаря за страхотната идея.

# 271
  • Мнения: 18 585
Моля😊
Радвам се, че се е харесала.
Аз от тези червените топчета имам цяла торба. Преди години пак в темата масово си поръчахме от тях, точно с усукване, отделни топчета са си и са мултифункционални.
Аз всяка година ги ползвам в украсата.

# 272
  • Мнения: X
Може ли да споделите Коледното селце от Кик с какви размери е горе долу и каква му е цената? Ще съм много благодарна. Гледам че в Лидл има някакви подобни, но май не ми допадат..

# 273
  • Някъде там
  • Мнения: 4 871
Може ли да споделите Коледното селце от Кик с какви размери е горе долу и каква му е цената? Ще съм много благодарна. Гледам че в Лидл има някакви подобни, но май не ми допадат..
в КиК селцата са много хубави.
Тези в Лидъл вчера ходих да ги гледам и изобщо не ми харесаха.
Не си взех селце, но днес мисля да от скоча до КиК за такива.Има различна големина, това което харесах е около 8 лева Размерите не знам какви са.
И показвам интересна декорация за изпълнение Мисля, че ще се получи добре и с малка шейничка

# 274
  • Мнения: 493
Искрица, точно съм си взела една шейна от Кик и мислех как да я аранжирам. Ще взаимствам гномчетата, а вместо играчки мисля да сложа малки подаръчета.
Клонки с шишарки и червени плодчета гледам в Айко, ама не се предлагат онлайн, трябва да се ходи на място.

Мернах и зелени играчки в сайта, като цената им говори за пластмасови, за който търсеше.

# 275
  • Мнения: X
Много харесвам тези селца, които изработват и сте показвали, обаче нямам време да седна и хубаво да се позанимавам. За това много се зарадвах, като видях че една дама, мисля че Елислава, е показала готово селце от Кик и ще ми дойде много добре сега. Всяка година се каня да правя, но просто никакво време не остава.

# 276
  • Мнения: 18 585
Аз правих селце, но не съм дотам сръчна и ми е добре дошло готовото, ще видим, може и да си взема, ако мъжо се навие да ме заведе до Кик, поне ще е инвестиция за години напред и няма да се занимавам. И канелени къщи от картон правих, не знам къде съм ги забутала, занимавка си е.

# 277
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Момичета, следя темата с интерес още от миналата година и се радвам на украсите ви. Аз украсявам много малко, защото малките фурии пипат и разместват всичко, дори елхата слагам възможно най-късно. Ще съм ви благодарна да споделите онлайн магазини, от които да поръчам нова украса тази година. И на нормални цени. Искам да подменя някои неща и да сменя цветовата гама. Предвид ковид и с децата, нямам възможност да обикалям много по магазини. Confused Иначе много ми се разглежда в Кик и Пепко, жалко че не работят онлайн.

# 278
  • Мнения: 3 938
Nassie - в темата сме писали, има и линкове.
Юск, Айко, Икея, Димс 92,  примерно ще ви свършат работа. Работят онлай Simple Smile

# 279
  • Мнения: 493
Днес голямо обикаляне обиколих. Останалото - онлайн и на инцидентни прибежки до близкото Джъмбо извън натоварените часове. Магазините са заредени с коледни неща, има наличност от всичко, а откъм хора - празни, поне в ранния следобед. Магазините са Джъмбо, Айко, Кик, Пепко, Икеа. От един разсадник си взех и прекрасен илекс с шарени листа (като на Инчи) и отрупан с плодчета - някои вече червени, а други тепърва растат и са бели, тъкмо ще се зачервят за Коледа.
"Сладките" играчки в Джъмбо (да видим дали ще уцеля мис Бингли този път):
Скрит текст:
Аз лично си взех лампички, които да увия около парапета на терасата. Дано съм уцелила дължината и топлината на светене, че никак не харесвам светлини с различна топлина в едно и също помещение. Те ще са на терасата де, ама ще се виждат през прозорците.

Розово-сивата гама в Айко:
Скрит текст:

Икеа ми направи впечатление, че в магазина всичко VINTER 2020 е заредено, докато онлайн стоят продукти само от минали години.

# 280
  • Мнения: 3 938
Преди малко попаднах на този сайт. Все още не съм го разгледала напълно.
https://deco.bg/

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 1 873
Днес голямо обикаляне обиколих. Останалото - онлайн и на инцидентни прибежки до близкото Джъмбо извън натоварените часове. Магазините са заредени с коледни неща, има наличност от всичко, а откъм хора - празни, поне в ранния следобед. Магазините са Джъмбо, Айко, Кик, Пепко, Икеа. От един разсадник си взех и прекрасен илекс с шарени листа (като на Инчи) и отрупан с плодчета - някои вече червени, а други тепърва растат и са бели, тъкмо ще се зачервят за Коледа.
"Сладките" играчки в Джъмбо (да видим дали ще уцеля мис Бингли този път):
Скрит текст:
Аз лично си взех лампички, които да увия около парапета на терасата. Дано съм уцелила дължината и топлината на светене, че никак не харесвам светлини с различна топлина в едно и също помещение. Те ще са на терасата де, ама ще се виждат през прозорците.

Розово-сивата гама в Айко:
Скрит текст:

Икеа ми направи впечатление, че в магазина всичко VINTER 2020 е заредено, докато онлайн стоят продукти само от минали години.
Моя Илекс няма плодчета, доколкото знам трябва цветове да бъдат опрашени от друго растение, за да се получат плодчета. Ще трябва да взема още поне едно растение явно.

# 282
  • София
  • Мнения: 591
Мис, днес в Кик видях цветчета на тел. Нали търсеше? Имаше различни цветове.... Simple Smile

# 283
  • Мнения: 493
Моя Илекс няма плодчета, доколкото знам трябва цветове да бъдат опрашени от друго растение, за да се получат плодчета. Ще трябва да взема още поне едно растение явно.
Голяма мистерия е този Илекс ... Из интернет пише, че има един-два вида, които се самоопрашват. Издирих един от тях по име. Освен, че не беше с бодливи, а с кръгли листа (въобще не ми хареса), в телефонен разговор от разсадника ми казаха, че трябва друго растение за опрашването, но нямали "пол", просто трябвало да бъде друг екземпляр. Днес, на друго място, вече на живо, попаднах на жена, която ми вдъхна повече доверие и ми обясни, че си имат пол -  женското прави плодчета, но трябва да има мъжко наоколо. Стигнах до извода, че и да има някакви други видове, те въобще не са толкова атрактивни. Та, ако успея да го опазя зимата, напролет ще взема малко мъжко растение. Предупредиха ме, че в саксия може да измръзне. Ти полагаш ли някакви специални грижи през студовете? Извинявай, но не знам къде по света се намираш и колко студено става при теб Simple Smile Колко често го поливаш зиме и лете? На какво изложение го гледаш?

# 284
  • София
  • Мнения: 930
Здравейте, всяка година ви чета с голямо удоволствие, но не пиша, защото нямам какво да покажа. Днес бях в КИК в Мола на Цариградско шосе. Тъкмо зареждаха коледните украси, имаше много хубаво селце за 15 лв. Взех го, но после размислих и реших, да си направя сама от готови кутийки - ще им изрежа врати и прозорци, ще им сложа покриви, ще ги украся, просто искам да си пробвам фантазията. Всъщност ще ползвам идеи от пинтерес.
Купих си една фигурка, много е сладурска. Малка е, но на снимката изглежда голяма, снимах я в близък план.
Скрит текст:
Съжалявам, че не снимах селцето, да ви го покажа.

Общи условия

Активация на акаунт