Коледни и новогодишни идеи и декорации 2020 г

  • 98 427
  • 1 459
  •   1
Отговори
# 855
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 864
В нашия блок и покрай свекървата гледам светят вече лампички и съдейки по ФБ народът определено тази година по-рано украсява.
Аз съм Christmas freak, та не съм критерий.. Bowtie

# 856
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 437
Мелина, Пинтерест гледа какво си търсила и от какво се интересуваш и праща неща, които мисли, че са подходящи за теб. Аз досега не съм имала проблеми с нищо, кето да ми изпратили. Картинките са от сайтове или блогове, цъкни на тях, ще те пратят на сайт или блог, където е обяснено как се правят нещата. Аз много го ползвам, и за рецепти, и за хобита разни

# 857
  • Бургас
  • Мнения: 754
Днес пазарих малко  чашки, къщичка която е подредена и лампички от бургаското Пепко

две чинии и една малка елхичка която е украсена  и малко украса


И пак сте показали прекрасни неща!

# 858
  • Мнения: 18 569
В нашия блок и покрай свекървата гледам светят вече лампички и съдейки по ФБ народът определено тази година по-рано украсява.
Аз съм Christmas freak, та не съм критерий.. Bowtie
И аз това забелязвам да ти кажа. Украсява се масово по разните там групи за интериор и не само. И приятели гледам вече си украсяват.

# 859
  • Някъде там
  • Мнения: 4 855
И аз забелязвам, че хората украсяват по рано.
А, се чудя да си взема ли масичка все пак.
Като е в по ниското, малката ми дъщеря постоянно рови в елхата, ММ пък все я побутва.
Сложих си пухкаво килимче под елхичката.

# 860
  • Мнения: 493
Ще ме извините, че не съм много по темата, ама от тук се присетих за плетките, най-вече покрай chrissy. Да си покажа шапката (първата ми) и шал-яката, които изплетох. В моя защита ще кажа, че такива шал-яки ще плета още няколко за коледни подаръци и някакси може да ги приравним към "декорации" Simple Smile

Скрит текст:

# 861
  • Бургас
  • Мнения: 754
Ще ме извините, че не съм много по темата, ама от тук се присетих за плетките, най-вече покрай chrissy. Да си покажа шапката (първата ми) и шал-яката, които изплетох. В моя защита ще кажа, че такива шал-яки ще плета още няколко за коледни подаръци и някакси може да ги приравним към "декорации" Simple Smile

Скрит текст:




Много са полезни такива подаръци, аз това подарявам
Скрит текст:

# 862
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Ще ме извините, че не съм много по темата, ама от тук се присетих за плетките, най-вече покрай chrissy. Да си покажа шапката (първата ми) и шал-яката, които изплетох. В моя защита ще кажа, че такива шал-яки ще плета още няколко за коледни подаръци и някакси може да ги приравним към "декорации" Simple Smile

Скрит текст:

Ехаа,браво,майсторка си! Heart Eyes

# 863
  • Мнения: 493
Ех, Хриси, само ръкавички не се осмелих да пробвам ... много сложни ми се виждат, а и два броя трябва.
Ави, благодаря, ама съм далече от майсторка ... един прост пуловер не съм оплела през живота си, пък хората какви обемни фигури правят, какви извивки, какви чудеса!

# 864
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Еделвайсче,не си решила,не си го изплела пуловера.Да не мислиш,че е по-сложен от шапката. Wink Smiley

# 865
  • Мнения: 118
Ще ме извините, че не съм много по темата, ама от тук се присетих за плетките, най-вече покрай chrissy. Да си покажа шапката (първата ми) и шал-яката, които изплетох. В моя защита ще кажа, че такива шал-яки ще плета още няколко за коледни подаръци и някакси може да ги приравним към "декорации" Simple Smile

Скрит текст:

Дайте малко инфо как плетете, от къде гледате схеми? И аз искам да оплета нещо ама не умея. Гледам, гледам схеми - те са ми като на китайски.
Шапката и шала на Еделвайс са супер, както и гномската шапка на Криси.

# 866
  • Бургас
  • Мнения: 754
Ех, Хриси, само ръкавички не се осмелих да пробвам ... много сложни ми се виждат, а и два броя трябва.
Ави, благодаря, ама съм далече от майсторка ... един прост пуловер не съм оплела през живота си, пък хората какви обемни фигури правят, какви извивки, какви чудеса!


Жакард плета с накрайник на пръста, само лицево, много удобен и го няма това усукване на преждата. Както навсякъде си има тънкости, в случая дебелината на преждата и на куките, че ще станат големи. А плетох и жилетка която е рязана отпред.
За тези които търсят схеми, търсете в пинтерест, там има всичко.
И по темата, Искрица пробвай различни варианти за елхата.
Аз все още не знам какъв цвят ще украсявам основната елха. На втория етах я украсих в червено и златисто

# 867
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ехаа, колко много нови неща!

Днес съм в офиса и вися на компа, имам време да коментирам всичко поотделно. Simple Smile

Еделвайс, жестоки са станали! Heart Моделът е страхотен, защото е модерен, цветовете са много тийн, намерила си идеалните копченца да допълниш... Със здраве да се носи, сигурна съм, че притежателката ще и се радва. Simple Smile

Хриси, много ми харесва как започва украсата, особено червеният плат стои много уютно.

Мелина, много добре се е получило с подръчните материали. Simple Smile

Софт, супер е станал венецът, много нежно стои.

Йелоу гърл, много симпатични гномчета. Simple Smile

Пепински, чакам с нетърпение вашите украси вкъщи. Май не "познавам" друг човек с толкова украса вкъщи и много ви се радвам. Simple Smile Особено се надявам и тази година да направите огромните гирлянди в хола над прозореца. Heart Така ми се заби този гирлянд в съзнанието още преди има-няма 2 години (нз кога го показа за пръв път), че тази година и у нас направих един такъв.

Мис Бингли, вървят ли рисунките?

Аредхел, украсихте ли училището? То май децата вече ще учат онлайн, не запомних какво решиха... И твоите украси в шведски стил много ги харесвам, чакам с нетърпение. Wink

Аз обух масата, оплетох една шапчица и прострях прането. Ще се опитам да кача снимки, че обхватът ми е лош....





Последна редакция: чт, 26 ное 2020, 12:15 от chrissy

# 868
  • Мнения: 18 569
Криси, вчера не стигнах. Днес трябва вече да ги довърша, че ще имаме гости и ММ им казал, че ще е украсено😁ще го пребия значи.. 😁
Баш днес нещо многооо ме мързи. Но ще трябва, че останаха само 2 дни докато затворят градината, а после с малката у дома няма да има как да ги направя, защото тя ще омаже всичко.
Възхищавам са на плетките. Аз една лента за глав цял живот не можах да се науча да изплета.😁

# 869
  • Мнения: 3 899
За който търсеше клъстерни светлинки








Това в Метро. Извинявам се за лошите снимки!

Общи условия

Активация на акаунт