Коледни и новогодишни идеи и декорации 2020 г

  • 98 428
  • 1 459
  •   1
Отговори
# 870
  • DE
  • Мнения: 9 068
Какво е клъстерни светлини Thinking

# 871
  • Мнения: 1 492
Понеже съм под карснтина и вече откачам поукрасих почти всичко. За десерт оставих елхата


# 872
  • Мнения: 18 569
Коледните рисунки са ми готови. Да ви кажа поозорх се, трудоемко е, нищо, че е много приятно. Имам още три прозореца ама тях няма да ги рисувам, че ще ми дойде вече множко.





Кажете как закрепяте пустите лампи по прозорците? Писна ми от това тиксо всяка година, остават мръсотии и лепки по дограмата и едвам се махат, даже някои си стоят от миналата година и се чудя после с какво да ги стържа от прозорците. Мъка... Просто не мога да измисля алтернатива.
Да не говим, че няма, няма и паднат лампите, все трябва да долепям и подмвням тиксото. Голяма играчка е. Не знам какво да измисля. То май няма какво...

# 873
  • Мнения: 493
Благодаря на всички за насърчаването в опитите ми за плетене Simple Smile
Аз още от схеми не разбирам, за шапката гледах едно клипче: https://www.youtube.com/watch?v=vfbHnprFEqQ. Само съобразих, че ми е по-дебела преждата. После си викам, то по същия начин ще стане и безшевна яка на обръча. Пуловери наистина има и сравнително лесни, но ръкавичките на Хриси хич не ми се виждат лесни, дори и без прекрасните коледни мотиви. Иначе едни ръкавички идеално ще ми се вържат към комплекта, остана и прежда.
Arwen, аз си мисля, че тези изолации, карантини и стоене вкъщи са причина за "подранилото" украсяване, което наблюдават момичетата в темата.
Аз нали съм за първа година в темата и се чудя догодина като украся еднакво, какво ще показвам тук? Simple Smile Защото по принцип почти не правя промени. Миналата Коледа беше по-различно, че беше в нов дом, ама тази ще е като миналата общо взето.

# 874
  • София
  • Мнения: 3 041
Кажете как закрепяте пустите лампи по прозорците? Писна ми от това тиксо всяка година, остават мръсотии и лепки по дограмата и едвам се махат, даже някои си стоят от миналата година и се чудя после с какво да ги стържа от прозорците. Мъка... Просто не мога да измисля алтернатива.
Аз по принцип не слагам светлини на прозорците.Но на други места съм сложила специални кукички  https://domved.bg/product/7575/kukichki-za-koledni-lampichki-pla … masovi-20-br.html ,има ги и в Джъмбо.Предполагам могат да се махат, но моите стоят си цяла година.

Аз нали съм за първа година в темата и се чудя догодина като украся еднакво, какво ще показвам тук? Simple Smile Защото по принцип почти не правя промени. Миналата Коледа беше по-различно, че беше в нов дом, ама тази ще е като миналата общо взето.
Няма да устоиш да не купиш нещо Wink .Ще показваш нови придобивки.

# 875
  • Мнения: 478
Момичета, четях ви досега, но днес и аз извадих елхата... Не изчаках до 1 декември. Grinning

Мис Каролин, ние след поредица от неуспешни опити да закрепим лампичките за дограмата започнахме да ги захващаме за кукичките на пердето. При теб не виждам дали имаш перде, така че не знам дали ще стане, но може да послужи за идея на някой друг. Ние опитвахме с тиксо, с някакви кукички от джъмбо, които бяхте споменали тук миналата година, които се лепят за дограмата, но и с тях не се получи. Довечера пак по същата схема ще ги слагаме, устройва ни засега.

# 876
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
С тия кукички не става и те се отлепят. Ние лепим с тиксо, но вече на прозореца, както каза Мис Королин няма стъргане после от дограмата. Между другото много ми харесаха рисунките.
chrissy вече е сложен гирлянда 😉.

ММ е по запален от мен да украсява и все малко му се струва украсата.
И аз проснах прането

# 877
  • Мнения: 18 569
С кукички не става. Ще опитам това с кукичките на пердетата. Имам пердета. Идеята е да е по целия прозорец да пада лампипките надолу и да се вижда отвън.

# 878
  • София
  • Мнения: 3 843
Само да кажа за лампичките, че в магазина зад Хит в Младост - мисля, че се води Принцес има китайски и там всички лампички са на 50% от цената

# 879
  • Мнения: 581
Да се похваля и аз с това, което е сътворил моя любим. Много съм ентусиазирана. Ще закача играчки и смятам че ще стане много добре

# 880
  • Мнения: 18 569
Браво на съпруга, майстор е. Хайде, сега украсявай.🎄

# 881
  • Мнения: 438


Купих днес най- накрая бутилки вино подходящи за дрешките и масата е готова🙂

# 882
  • Бургас
  • Мнения: 754
С кукички не става. Ще опитам това с кукичките на пердетата. Имам пердета. Идеята е да е по целия прозорец да пада лампипките надолу и да се вижда отвън.



Каролин Бингли ползвала ли си тези малки закачалчици с вендуза, прозрачни. Използвам такива за окачване на повод
Йоана в този цвят ли ще я оставиш елхата?
Пепински, мотора е трепач

# 883
  • Мнения: 581
С кукички не става. Ще опитам това с кукичките на пердетата. Имам пердета. Идеята е да е по целия прозорец да пада лампипките надолу и да се вижда отвън.



Каролин Бингли ползвала ли си тези малки закачалчици с вендуза, прозрачни. Използвам такива за окачване на повод
Йоана в този цвят ли ще я оставиш елхата?
Пепински, мотора е трепач
Точно това се чудя и аз. Имам импрегнант с цвят орех, с който мислех да я мина, но се опасявам да не стане много тъмна. Мислех за някакъв по светъл лак но не съм уверена за цвета. Вие какво мислите

# 884
  • София
  • Мнения: 6 201
Аз бих я оставила така. Мисля, че точно този матов, натурален и светъл вид придава скандинавския почерк на този вид украса. Все пак ако се налага да се лакира бих избрала съвсем светъл лак и вероятно само една ръка.

Общи условия

Активация на акаунт