Използвате ли продуктите на Дионис?

  • 26 546
  • 141
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
не, не съм ги чувала. и честно казано съм скептична към продукти, които могат да се ползват хем да си чистя килима, хем да си ги плескам на лицето  Confused не бих пробвала

# 16
  • Мнения: 1 708
Аз съм ги ползвала почти всички и бях много доволна! Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 493
Tsvetito тук не му е мястото на такова проучване, има разлика да питаш за един продукт или за цяла серия и проидводител, ако искаш да ги рекламираш - то пусни си обява

# 18
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Момичето пита за нашите мнения Stopзащо я нападате,а и какво толкова-дискутираме за какво ли не и какви ли не фирми и продукти!Да-аз ползвам продуктите и съм много доволна...от всичко!Не са скъпи и са много икономични.Солите за вана например,аз основно ползвам за горещи вани на краката,невероятно бързо изчезва умората от краката ми Sickкато се има навпредвид многото ми килца ooooh! и постоянното ми движение през целият ден..вечерта е просто благодат с тия соли.Не само това.Пастата е супер за всичко за каквото се сетиш да почестиш.Това,което е за стъклата ,като изтрия с него огледалота на банята и не се изпотява по време на къпане,а стъклата на колите като ги избърша със същият препарат,остават чисти много по-дълго време ,а зимата незамръзват!Препарата за миене на чинии ми стои за дълбока резерва,когато нямам топла вода-мия всичко с него-измива Party идеално!Та така-нещата са хубави,аз съм доволна!И не Stopсамо аз Hugвсеки ,който ги е пробвал разширява изпробването и ползването на тия продукти.Въпрос на лично мнение разбира се. Tsvetito ти от кой град си?

# 19
  • Мнения: 219
Най-после някой да ме разбере. Дидка благодаря ти за отговора. Радвам се, че си доволна от продуктите. Колкото до пастата - аз я използвам и за маска на лицето - много хубаво действа, а излезе ли ми някоя пъпка (на кръста най-често) намазвам вечерта и на другия ден вече е спаднала, все едно си я изстискал, но без болка - много съм доволна. Използвам я и за херпесите по устните - като усетя, че тръгва да излиза и се намазва, пак действа така, и не се появява херпеса.
Жената към която станах представителка дори ми каза, че баща й е ползвал пастата за хемороидите - намазал се, сложил лепенка, за да не се избърше пастата, и на другия ден все едно не е имал нищо (това било след като се е спукал капиляра). Така, че пастата мога да кажа, че е УНИВЕРСАЛНА найстина!
А аз съм от София (е, поне тук живея и работя, иначе съм врачанка) Simple Smile

# 20
  • Мнения: 219
Аз съм ги ползвала почти всички и бях много доволна! Peace
Защо пишеш "бях много доволна"? Вече не си доволна, или не ги използваш?

# 21
  • Мнения: 219
В началото много нападахте и изведнъж спряхте да пишете. Вместо да пишете "как може да слагаш такава тема тук" ми дайте вашите мнения, от рода "пробвах продуктите - неми харесаха" или обратното, или пък "не съм ги пробвала, но не бих го и направила, защото...." или "не съм ги пробвала, но бих опитала, какво ще ми кажеш за еди кой си продукт, ще ми свърши ли работа с еди кое си?"
Е, надявам се най-после да го направите, т.е. да коментирате, но по продуктите, а не по темата!

# 22
  • Мнения: 35 968
не мога да повярвам, че е възможно някой да бъде толкова наивен и да повярва, че хората са склонни да използват

Пастата например, която е обикновенно за почистване на тенджери, мивки и каквото се сетите от сорта ( и не само) се използва за премахване на зъбния камък, маски на лицето. Аз съм я ползвала за изгаряния, преди да ми излезе херпес, намазвам и той не излиза. Дори ми казаха, че действала и за хемУроиди...

# 23
  • Мнения: 1 885
Не бях чувала за подобни продукти, но сайта и опаковките определено не ми вдъхват доверие. Да не говорим, че не бих могла да се доверя на козметика, която се продава от същата фирма производител на препарат за почистване на тоалетни!!!

Все едно да си купя крем за лице Мистър Пропър хах  Grinning

# 24
  • Мнения: 35 968
Все едно да си купя крем за лице Мистър Пропър хах  Grinning

не си го разбрала правилно, това означава да си чистиш лицето с Мистър Пропър

# 25
  • Мнения: 2 108
сега за пръв път разбрах,че  съществуват.

# 26
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Съществуват и са много добри като качество..и цена Hug

# 27
  • Мнения: 219
Скъпи мами, едва ли всичко което купувате е в лъскави опаковки!!! Не смятам, че е нужно да се направи едно и също нещо под различни имена в различни опаковки, за да опитате и да кажете "бреееей, тоя продукт за почистване е страхотен, а от една дуга фирма си купих маска за лице - невероятна е", а всъщност сте си купили едно и също. А и никой не ви кара насила да се клепате по лицето или където и да е, миите си тоалетните  (както се изразявате вие), но аз лично предпочитам да мия с препарати, нежни за кожата, без да ми се налага да слагам ръкавици, или ако използвам такива препарати, които разяждат всичко и ако случайно оставя по-дълго време нещо да извадя само дръжка например.
И след като казвате "това с което си мия тоалетната няма да го сложа на лицето си", защо използвате маски от какво ли не (найстина от какво ли не сте използвали? ако се разровя във форума кой знае какви рецепти ще намеря, както се казва, (извинявам се за израза) ще се препикаете) но не бихте опитали нещо ново, само защото е на "някаква съмнителна фирма в незрачни опаковки"???
Не искам да убеждавам никой, има хора, които биха използвали всичко каквото им кажат и такива, които се доверяват на "марката". Но се радвам, че все пак пишат и хора, които са изпробвали някои от продуктите, и до сега не видях недоволни!

# 28
  • Мнения: 35 968
... И след като казвате "това с което си мия тоалетната няма да го сложа на лицето си", защо използвате маски от какво ли не (найстина от какво ли не сте използвали? ако се разровя във форума кой знае какви рецепти ще намеря, както се казва, (извинявам се за израза) ще се препикаете) ...

аз държа да изнамериш такива рецепти  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 885
Ми честно казано цялата рекламна стратегия на въпросната фирма е повече от смешна! Логично е, че фирма, която влага повече пари в опаковки и качествена реклама (а не миите си лицето с Мистър Пропър и банята с Vichy)  да има повече купувачи за продуктите си. Това дали са качествени вече зависи от личния или споделения опит. От друга страна всички знаем изтърканата приказка " За всеки влак си има пътници" т.е. все ще се намери кой да ви купува нещата. Идеята е, че те няма да се купуват масово, а мен никой не може да ме  убеди, че това не е целта на всяка фирма. За да довърша повърхностното си прогнозиране бих казала, че е нелепо човек да чака за препарат за банята си например 1 седмица, защото доколкото разбрах става въпрос за каталожна търговия.

Общи условия

Активация на акаунт