Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 63

  • 75 376
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 774
Всичко е до индивидуални особености на кожата. На мен пък ми се е случвало продукт точно за моя тип кожа да не ми понесе. Чета състава, чудесен е, нанасям... и катастрофа. Случвало ми се и продукт, който не е точно за моя тип кожа, да ми подейства прилично. Гледам да уточнявам с каква кожа/коса съм преди да дам отзив, за да може питащият да се ориентира.

# 556
  • Мнения: 1 160
Всичко е до индивидуални особености на кожата. На мен пък ми се е случвало продукт точно за моя тип кожа да не ми понесе. Чета състава, чудесен е, нанасям... и катастрофа. Случвало ми се и продукт, който не е точно за моя тип кожа, да ми подейства прилично. Гледам да уточнявам с каква кожа/коса съм преди да дам отзив, за да може питащият да се ориентира.
В подкрепа на този пост мога да дам пример от личния ми опит. Аз съм със суха кожа, която се влияе много добре от измивания гел с нийм на Хималая, а той се води за мазна кожа.

# 557
  • Мнения: 15 468
Glossy, не се сърди, просто използвах твоя пост, за да изкажа мнението си. Всъщност отдавна исках да го направя и сега просто твоя пост ме провокира.
Разбира се, че всеки ще сподели това, което му допада и това, което не, но често в темите се заклеймяват продукти и то работещи продукти, с такава категоричност нетърпяща възражения, че чак яд ме хваща. И затова се изказах. Но не търся конфликт, още по малко пък да обидя някой. Просто изказах мнението си и се надявам да няма сърдити и обидени. Grinning Hug

# 558
  • Мнения: 15 356
Джасте,ти си толкова мила и добронамерена винаги! Hug

# 559
  • Мнения: 2 453
Пробвала стм само по една.
За сега не видях  ефект.
Тези определено не загряват  за разлика от  маската
Предполагам, че от една кутийка би трябвало да има някакъв ефект
Тези, и другите пак с пипер,са преуош ампули,напомнят ми на едни професионални,доооста скъпи.Та,ако са със същото действие,ще изкупя всичките от сайта в който ги намерих ,2 евро за кутия си е бомба удар Grinning

# 560
  • Мнения: 23 422
Пробвала стм само по една.
За сега не видях  ефект.
Тези определено не загряват  за разлика от  маската
Предполагам, че от една кутийка би трябвало да има някакъв ефект
Тези, и другите пак с пипер,са преуош ампули,напомнят ми на едни професионални,доооста скъпи.Та,ако са със същото действие,ще изкупя всичките от сайта в който ги намерих ,2 евро за кутия си е бомба удар Grinning
2e!!!!В Бг ги анмврих само на едно място за 26лв

# 561
  • Мнения: 15 468
Тука(в Бг) из сайтовете такива цени праскат на Ревюел, че свят да ти се завие. Жалко, че в Елитис не предлагат по широк асортимент, макар, че се случва и да имат добро зареждане от продукти на марката.

# 562
  • Мнения: 15 356
Джасте,кой е по-заредения Елитис?Утре ще излизам сама по задачи и да знам към колхоза или чаталджа да поема?

# 563
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
VanessaDe
И тук са по 2 евро(1.99)
Аз искупих тези, които видях в магазина
Двата вида с пипер, и едни без отмиване.

# 564
# 565
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Направо са се оляли с надценката.
Като се има в превид, че на 1.99 евро  също са калкулирали печалба.

# 566
  • Мнения: 2 453
Sl,и аз от Испания ще ги поръчвам.Пратих една приятелка да търси там по магазините,но тя е толкова на Вие с козметиките,та се наложи по сайтовете да ги търся.Иначе в Холандия и Германия намирам марката,но много ограничен асортимент.

Някой ако е оформил мнение за продуктите на Revox,които изглеждат като алтернатива на ТО,моля да сподели мнение

# 567
  • Deutschland
  • Мнения: 5 567
Ванеса, къде ги има Ревюел в Германия? Май никъде не съм срещала

# 568
  • Мнения: 23 422
Sl,и аз от Испания ще ги поръчвам.Пратих една приятелка да търси там по магазините,но тя е толкова на Вие с козметиките,та се наложи по сайтовете да ги търся.Иначе в Холандия и Германия намирам марката,но много ограничен асортимент.

Някой ако е оформил мнение за продуктите на Revox,които изглеждат като алтернатива на ТО,моля да сподели мнение
Във фейса писах с една мадама, която каза, че са ниво над ТО и е много доволна.

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 14:06 от ДХ3

# 569
  • Мнения: 15 468
Джасте,кой е по-заредения Елитис?Утре ще излизам сама по задачи и да знам към колхоза или чаталджа да поема?
Бобчи, аз най често обикалям Елитис на Колхозния и там имат страхотни попадения и добро зареждане. Там имат и отделен стелаж, стои срещу регалите на различните марки декоративна козметика, в близост до входа откъм гаражите. Този на гарата отдавна не съм го посещавала, но и там имаха попадения. В този на Чаталджа, срам не срам, не съм ходила и не мога да го сравня с другите филиали.

Общи условия

Активация на акаунт