Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 63

  • 75 182
  • 737
  •   2
Отговори
# 570
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
VanessaDE,
Във веригата Primor ги има.
Доволна съм от серумите на Revox, използвам ги предимно с машинки за домашни прицедури.
Това са последните ми откритя  от към  бюджетни серуми и съм се запасила с добри количеатва.
Идеално за околочния контур

За лице


Приятно изненадана съм и от този крем, на който пише, че е произведен в България

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 14:23 от sl

# 571
  • Мнения: 2 450
Мда,но при нея май няма Primor,урушках де що има онлайн магазини.Нищо де,над 50 евро доставката ми е безплатна.не е болка за умиране.

Фрау,по онлайн магазините,Boozyshop.de,MakeUp Store.de,PostDrogerie.de

# 572
  • София
  • Мнения: 28 842
Скрит текст:
Sl,и аз от Испания ще ги поръчвам.Пратих една приятелка да търси там по магазините,но тя е толкова на Вие с козметиките,та се наложи по сайтовете да ги търся.Иначе в Холандия и Германия намирам марката,но много ограничен асортимент.
Някой ако е оформил мнение за продуктите на Revox,които изглеждат като алтернатива на ТО,моля да сподели мнение
Във фейса писах с една мадама, която каза, че са ниво над ТО и е много доволна.
[/quote]
Като състав гледам, че приличат много на ТО, а ако са и по-добри, чудесно. Ще взема да поръчам нещо да ги пробвам.

# 573
  • Мнения: 3 325
Скрит текст:
На мен тази ми е фаворит 
От години само нея ползвах .
Благодаря за препоръката, купих я и много добре работи. Отдавна търся заместители на жилет, че те нямат захабяване и не знам кога да ги сменям. Пък не ми се струва много хигиенично да се ползва много време.

# 574
  • Мнения: 15 356
Повече от 2-3 пъти не мисля,че е ок да се ползва самобръсначка.Аз ползвам различни за различните места и толкова им е употребата .

# 575
  • Мнения: 3 749
Тука(в Бг) из сайтовете такива цени праскат на Ревюел, че свят да ти се завие. Жалко, че в Елитис не предлагат по широк асортимент, макар, че се случва и да имат добро зареждане от продукти на марката.

В моя град Елитис е само един, но зареждането им е просто кошмарно. Като им свърши нещо, по два-три месеца минават, докато го заредят пак. Отделно човек постоянно се спъва по някакви палети между редиците.
Продават на сносни цени, но и ако магазина си организират по-добре, цена няма да имат.

# 576
  • Мнения: 526
Момичета , бях чела в някоя от темите преди време ( може и тук да е било ) за серума за мигли на Евелин ....
Заповядай, тези двата обсъждахме:





От бустера съм много доволна, бих пробвала и другия

# 577
  • София
  • Мнения: 5 293
Момичета ,препоръчайте ми охлаждащ гел или крем за крака.

Ползвал съм три различни и всичките са ОК по моите стандарти - Арома/Здраве и Лавена/Фуутприм в тубички по 100 мл, както и един немски в кръгла голяма кутия с кон отпред, не помня марката, но са популярни и ги има по аптеките.

# 578
  • Мнения: 1 148
Само внимавайте с тези кремове с коня. Охлажда зеленият, другият направо може да ви подпали

# 579
  • Мнения: 3 640
Аз от този със зеления кон съм много доволна. Спортист съм и имам контузия на коляното, която се обажда често и този крем + почивка облекчава.

# 580
  • Мнения: 432
Какво мислите за продуктите за лице с кокосово масло? Чела съм много противоречиви мнения. Някои са много доволни, други се оплакват, че им се запушват порите.
В крайна сметка си поръчах този лосион
Скрит текст:

# 581
  • София
  • Мнения: 28 842
Кокосовото масло е комедогенно, да. Не бих го използвала за лице. Има много по-подходящи масла за лице според конкретните нужди на кожата.

# 582
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 440
За този лосион конкретно нямам отзив, но почти всичко на марката ми е любимо. Ползвам шампоан, маска за коса, измивен гел за лице, скраб за лице, душ гел, маски за лице, матиращ крем, балсам за устни... Grinning
Срам ме е да си снимам празните опаковки да не се счете за реклама, но с техните продукти замених разни други на Биодерма, Виши, СВР, Роже.

Да напиша и за Ревуел. И аз ползвам серум за лице като на sl, само че с колаген. Изключително съм доволна, изчисти ми се цялото лице, кожата ми е хидратирана и за цената си от 4 лв... Бижу!

# 583
  • Мнения: 3 749
В Елитис са заредили шийт маски на Миша. Имаше 7-8 вида, с краставица, лимон, зелен чай, алое, нар, ориз, мед и масло от карите. Тъкмо си мислех, че откъм козметика всичко си имам в момента и съвсем не разбрах как си взех една с мед.

# 584
  • Мнения: 4 090
На каква цена ги дават маските там?

Общи условия

Активация на акаунт