Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 63

  • 75 420
  • 737
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 640
Подкрепям горните мнения. Много я харесвам и аз тази самобръсначка.

# 436
  • Мнения: 1 229
На каква цена е тази самобръсначка.

# 437
  • Мнения: 697
Къде ги има ?

# 438
  • Мнения: 865
До миналият месец мъжката версия (зелена) беше намалена в Лили на 5.69 от 7.15.
А ползвали ли сте крем или пяна за бръснене и за след бръснене, има някакви по 1-2 лева, дали са хубави?

# 439
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
В Лили, Дм, големи магазини за козметика и по-заредени супери с отделни щандове, на много места съм ги засичала. Популярни са доста, а единичните бройки са около 2 лв.
Гел за бръснене харесвам съвсем прозрачен, не се пени, просто осигурява гладкост. От години поддържам един такъв в тубичка, поръчвам от Ейвън.

Друг гел, който обаче се разпенва и самата пяна държи дълго време е този на Венъс, който имам от един комплект. Адски икономичен е.

Знам, че много момичета харесват лимитките от ДМ, аз нямам опит с тях или поне не помня. Не съм пробвала и тези на Лили от собствената им марка.

# 440
  • Мнения: 3 328
Пяните на ДМ не ги заменям за други, всеки път нови аромати, евтини, не ми изсушават кожата. Направо ми е мерак да се бръсна. Сега са пуснали и от коледната серия гел, който е много хубав и мисля да си купя още един преди да са го спрели.

# 441
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 031
Тези самобръсначки са хубави. Мъжа ми ползва зелените от години не се отказва от тях за никой други....
Говориш за стандартните им самобръсначки, а тези, които аз показах, са сравнително нови и ножчетата са извити. Иначе стандартните мъжките и дамските за мен нямат разлика освен в цвета.

# 442
  • Мнения: 3 417
На мен тази ми е фаворит 
От години само нея ползвах .

# 443
  • Мнения: 1 697
На мен тази syrine ми беше адски неудобна за употреба.

# 444
  • Мнения: 3 417
На мен тази syrine ми беше адски неудобна за употреба.
Засега аналог не съм открила - не е като да не съм пробвала всичко - само тази последната не съм .
Аз съм левичар - може би да е от значение . Знам ли. Освен това съм със супер чувствителна кожа и с всичко друго успявам доволно да се нарежа.

# 445
  • Мнения: 15 356
Гела за бръснене на Балеа много ми хареса,повече от пяната им.Самобръсначки едни розови ползвам,не помня името.Купувям повечко,че повече от два пъти не ги ползвам,поради бактериални размисли и страсти .

# 446
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Тези самобръсначки са хубави. Мъжа ми ползва зелените от години не се отказва от тях за никой други....
Говориш за стандартните им самобръсначки, а тези, които аз показах, са сравнително нови и ножчетата са извити. Иначе стандартните мъжките и дамските за мен нямат разлика освен в цвета.
А ти виждала ли си ги вътре, че са извити? Понеже и тези, за които говоря аз имат същото свойство. И те могат да се извият, като се натиснат и леко се щракват/закопчават. И стандартните, и еко-то са аналогични като функция и употреба, само разликата в материалите за изработка на дръжката мисля и кутията при вторите е друга. Обикновените мисля, че бяха в едни такива като пакети или найлонови опаковки. И за да се обоснова-ето нагледно това, което имам предвид:
Скрит текст:
Дамските:


Мъжките:


# 447
  • Мнения: 2 186
Не са извити тези новите на Wilkinson. Само на опаковката така са нарисувани. Дори при натиск не се огъват така.
Имам една кутия, неотваряна още. Сега я отворих специално за да проверя.

Аз като цяло съм доволна от техните самобръсначки. Тези преди месец ги видях на промоция някъде. В опаковката са 4 и ми излязоха 6-7 лв. по спомен.

В момента още съм с тези и също съм доволна.
Скрит текст:

# 448
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 031
Мислех, че са извити, и затова питах как са.

# 449
  • Мнения: 1 035
Здравейте,Това ми е новата находка от Теско,намалена от 5 на 1.50 £,не знам тази марка дали се предлага в България.

Хубав ден.

Общи условия

Активация на акаунт