На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 32

  • 76 271
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Има ли начин да се поръча от сайта на Trendyol директно до България? Thinking
Не,защото се плаща само с турски карти.Трябва някой местен да  поръча и после да Ви изпрати покупката.

# 226
  • Мнения: 1 039
Има ли начин да се поръча от сайта на Trendyol директно до България? Thinking
Аз поне до сега не съм срещала турски сайт с доставка до България. Има начин, но чрез посредници,. Поне според мен си е доста скъп вариант и предпочитам да отида да си купя нещата на място.
Не приема обаче карти от "български " банки, пробвах и револют не прие. Адрес в Турция.

# 227
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
Patron се намира до RYS, между другото много близо до него има още едно място за миди - Edirne midye Esin, но нещо не успявам вече трети път да стигна до него а само се въртя в кръг. Като напишеш Midye dolma излизат няколко места, но само на Патрон имаше, на другите нямаше, а както стана ясно едно не го намерих и не е проверено.

Относно Kekik миии и на мен ми го преведе мащерка, но според мен не е чиста мащерка. Може би да има и Риган вътре. Като приготвя някое месо, ще поръся и тогава може би ще ми е по-лесно да отгатна. Честно казано като го ядох в Айдън по на риган ми приличаше.

Teika, господ здраве да ти дава.
Чудни са мидите на Патрон.

# 228
  • Мнения: 1 373
Преди малко даваха репортаж по Kanal D как българите нападали пазарите в Едирне. Един балъкчъ вика тук им е евтино и купуват по много. Дадоха и много жени по пазарите как ровят в дрехите, нямало място по паркингите, едни руси викат на журналиста "Пазар, пазар". Laughing

Последна редакция: сб, 24 окт 2020, 22:30 от ~Carolina~

# 229
  • Мнения: 136
Каква е цената на корите за баница в момента в Одрин?

# 230
  • Мнения: 394
12 турски лири за 5 бр. Това е от миналата седмица на синия пазар.

# 231
  • Мнения: 136
12 турски лири за 5 бр. Това е от миналата седмица на синия пазар.
Много благодаря Simple Smile явно от януари си стои същата цената

# 232
  • Мнения: 518
Здравейте и от мен 😊 Оле пазар пазар. Бяхме в Чорлу и съм леко разочарована от фабриките за обувки и най вече Аззо. Изненадващо за мен Колинс ме разочарова, винаги съм излизала с най малко 3 чифта дънки. Изненада беше Мави с добри оферти, но иска ровене. Пазара има дрехи само децата и мъжете да обзаведеш 😪. И магазините по главната пак така. От аптеките сме доволни всичко си имаше което търсехме, много добре заредени от Одринските от шампоаните,бебешка козметика и всякакви видове хапчета и спрейчета. Чорлу неможахме да обиколим за два дни. Пак ще се върна харесвам го. Сега сме в Силиври, малко съм изморена като се прибера утре вечер мога да драсна на бързо и за този град. Утре ще обиколя мола за последно го оставих него

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 1 377
Maxi AVM в Силиври преди 2год. за мен беше пълно разочарование-безлюдно,слабо заредено,от тогава и не съм ходила.По центъра на Силиври има много магазини,бяха добре заредени,от едната страна на магистралата за Истанбул има търговски център и голям Мигрос-там също е добре за пазаруване,пазарът в понеделник е голям,евтин и пълен със стока.Жалко за Чорлу,ако е станал като Одрин,на петъчният пазар в Чорлу веднъж отидох и не ми хареса,няма да повторя.

# 234
  • Мнения: 518
Набързо, някой ранобуден дали да не заменим макси мола в Силиври за Люлебургас че след малко тръгваме

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 1 377
rEvfti,както вече съм написала в Maxi AVM се разочаровах преди 2год.,сега не знак какво е положението.Ако трябва да го  сравнявам с Burda39...не знам.Щом сте по "онези географски ширини" Tekira AVM в Tekirdağ е голям и хубав търговски център.

# 236
  • Мнения: 518
Благодаря ще рискуваме набързо 😂

# 237
  • Мнения: 4 166
Бихте ли ми препоръчали препарат за фурна? Също така дали сте виждали миди фурни с вентилатор и къде? Харесах си една в Мигрос, но вече я няма. Трябва ми фурна до 50 литра.

# 238
  • Мнения: 636
Здравейте ,а как стой въпроса с козметиката за лице?
Да ми препоръчате крем за лице ,очи?

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Интересувам се от по-запознатите, кои автобуси минават през главният булевард. От центъра до Ераста и до Марги аутлет?Колко е цената на билета? Таксуването безкондукторно ли е? Искам поне в едната посока да използвам автобус.

Общи условия

Активация на акаунт