Рискови ли за брака са "рисковите 3,7,11... години? Или как беше при вас?

  • 7 209
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Някъде около третата имахме кризисен период. Седмата си имахме бебче. 11 -тата още не сме я доживели.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От 10 год. живеем заедно, от 14 сме гаджета. Всички години са ни били еднакви.

# 17
  • Мнения: 2 768
И трите рискови периода сме ги минали, не помня да е имало някакъв проблем  Thinking А щом не помня, значи не е било по-различно от другите години. 

# 18
  • Мнения: 2 723
Ние сме женени малко повече от година и сега изживяваме ужасен период Sick Не мисля, че има нещо общо с годините, а с промените, които настъпват през даден период, раждане на деца, бременност, липса на работа и т.н

# 19
Ние сме женени от 7г, а сме заедно от 10г. Не мога да кажа, че няма дребни неразбирателства в ежедневието, но нищо сериозно. А пък сега очакваме бебче и това очакване връща още повече любовта и нежностите Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
За брака ни - не, но с предишното ми гадже се разделихме на 7-та година...което не означава, че не е съвпадение... Grinning

# 21
  • Мнения: 1 858
Женени сме от 4 години и да имали сме кризи (особено третата година). Преживели сме го някак си не знам как.

# 22
  • Мнения: 3 164
Не броя годините в които сме заедно, имали сме проблеми, но не емоционални.За 17г толкоз, от тук-натам времето ще покаже Grinning

# 23
  • Мнения: X
В момента сме в седмата година от съвместния ни живот...но пролемите които имаме,са от съвсем друго естество...свързани са с конкретната ситуация,а не с натрупани през годините емоции и конфликти8надявам се ,че ще го преодолеем/...макар,че като се замисля и през третат си имахме доста ядове-но пак беше свързано с външни фактори и отдавна е преодоляно...

# 24
  • Мнения: 1 403
Това го 4увам за първи път  newsm78 Но таз година правихме три години и забрави да ми честити  newsm50

# 25
  • Мнения: 2 274
   В началото на 3-та година преживяхме сериозна криза, на 5-та почти се разведохме, но преодоляхме проблемите! 7-та ни беше много хубава година, а сега сме в 9-тата  Mr. Green! Незнам дали са рискови, но проблемите ни идваха в моменти, когато не бях на работа и се изнервях и депресирах в къщи!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249
Не сме бракувани, но сме заедно вече 5 години, от които 4 живеем заедно и самостоятелно. Не вярвам на тези работи за 3-та, 7-ма и т.н. годишни кризи!  Naughty Кризи мога да кажа, че рядко сме имали, но да кажа, че и никога не сме се карали, ще излъжа.

По-скоро можем да разделим брака (съвместното съжителство) на периоди - гаджалък, заживяване заедно, ремонти и смяна на жилище (!!! - е те тук бяха големите скандали и нерви!), бременност, раждане и грижи за новия човек, безработица, дълго отсъствие на единия партньор и т.н. Ако искаш да ги класифицираш, по-добре ги класифицирай по тоя признак, а не по години! Даже би могло да се пусне подобна анкета с въпрос кой е бил най-кризисният от изброените моменти!

Иначе на вас ви желая да отпразнувате още много годишнини заедно и хич не си ги слагай на сърцето тия 3 години! Всичко е във ваши ръце, а не в календара!   bouquet

# 27
  • Мнения: 5 619
И аз не вярвам на такива неща, но на третата година направо бяхме пред развод. Сега обаче и двамата сме щастливи, че това не се случи!!!
Хм, абсолютно същото се случи и с нас, но на седмата година.  Thinking

# 28
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Женени сме от 3 години и няколко месеца. Третата година беше най- хубавата и  може би с най- малко пререкания. Може би защото и двамата се научихме да правим повече компромиси или просто се научихме да живеем един с друг.

# 29
  • Мнения: 4 187
В момента тече третата година от брака ни Grinning, не съм забелязала да е по различна от предходните две.

Общи условия

Активация на акаунт