Модни консултации - 49

  • 40 090
  • 789
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 20 491
Вторите.
Първите лично за моя вкус са кич.

# 721
  • Мнения: 6 930
Змийският принт си е модерен, но точно този нещо не ми харесва. Вторите.

# 722
  • София
  • Мнения: 14 343
Аз съм за черните.

Не им ли мина модата на кубинките? Поне за мен са само за почивните дни. Явно съм остаряла, но наистина ги нося само в свободното си време.

Харесват ми, някои са ми и удобни, но не се виждам през работно време с тях. Проблем ми е, че нямам много свободно време.

# 723
  • София
  • Мнения: 6 502
Аз имам кубинки на Гидо и са ми удобни. Кубинки нося и в работно време, ако нямам официални срещи.

Най- накрая си взех пратката от ХМ с прословутите ботуши. На мен са ми около 1 пръст широки отвсякъде, което и очаквах. Малко са дървени, но ако бяха по меки сигурно щяха да се нагъват в горната част. Тока и извивката са ми много удобни. Като за 70 лева си ги задържам, имам много рокли, на които пасват отлично.

Последна редакция: сб, 07 ное 2020, 13:19 от ~Étoile~

# 724
  • Мнения: 3 439
Змийските са страхотни, харесва ми как преливат цветово и могат да се носят с различни комбинации. Аз съм за тях.

# 725
  • в Кошера
  • Мнения: 2 236
И двата чифта не ми допадат.
Ако, все пак, трябва да избирам - черните. Peace

# 726
  • Някъде там
  • Мнения: 4 905
От ботите на мен ми допадат вторите
Аз обаче обичам по грубички обувки.
Най любими са ми тези Супер мекички са ми Heart

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Вторите боти от мен.

# 728
  • Мнения: 1 133
Тази вечер попаднах на тези. Харесват ми, сложих ги в количката, но все пак да попитам какво мислите за "лачените обувки"?

# 729
  • Мнения: 6 622
Специално тези изобщо не ми харесват. Много са натруфени.

# 730
  • София
  • Мнения: 14 343
И на мен не ми допадат.
Някак не мога да кажа на кубинките боти. За мен ботите са по-елегантни обувки. Не, че не ги харесвам, напротив, но не ги приемам за да кажем работна среда. Просто моята не го позволява.
През лятото, една девойка в офиса идваше с някакво плажно облекло - къси панталонки, сандалки, потничета. Не ми е приемливо, макар, че тя е админ асистънт  и е млада, но това е голяма и сериозна компания.

# 731
  • Някъде там
  • Мнения: 4 905
Тази вечер попаднах на тези. Харесват ми, сложих ги в количката, но все пак да попитам какво мислите за "лачените обувки"?
Не ми харесват, много ми идва, пух, метални елементи в два цвята и лак.
Ти ако си ги харесваш си ги вземи.
Аз ако се колебая за нещо в повечето случаи се отказвам.
Не спра ли да мисля няколко дни за него и все така силно да го искам значи наистина го искам и си го взимам.

# 732
  • в Кошера
  • Мнения: 2 236
Харесвам и нося лак, но конкретния модел е "от всичко по много". Sign No Entry
Любимите ми ❤
Скрит текст:

# 733
  • Мнения: 3 640
Обожавам лак. Но въпросния модел не ми харесва заради златистите елементи.

# 734
  • Мнения: 1 133
Да, точно затова и се колебаех защото пух - лак - капзи, всякаш става натруфено и е един момент се чудиш как да ги съчетаваш.. Взех на Daris миналата година едни които все още не съм носила, а дадох една камара пари за тях, естествена кожа, естествен косъм. Ама в последствие ми се струваха кич и така стоят в кутията.

Общи условия

Активация на акаунт