Прахосмукачка робот - 20

  • 57 994
  • 745
  •   1
Отговори
# 315
  • varna
  • Мнения: 3
Здравейте,
търся пахосмукачка-робот, която да минава под дивана ми ( отвора е 8 см) и да е за сухо и за мокро почистване. Бих била благодарна за мнение и препоръки относно подобни модели. Попаднала съм за момента само на два модела - Oskar na XIAOMI и един на Ровента. Не откривам такъв модел на i robot.

# 316
  • София
  • Мнения: 641
Момичета, моля за помощ. Между Roomba 981или Roomba 975/976, каква ми препоръчвате? За 981 има оферта в Амазон за 380 е. За 976/975 (не знам каква е разликата между тези 2) в сайта на вносителя са 800 лв. T.e. като цена са почти същото... Насочили сме се към 8ма или 9та серия . Но не намирам изгодно нищо от 8ма серия. Моля за мнения. Благодаря Blush

# 317
  • Мнения: 2 134
Здравейте, отдавна не съм влизала в темата, но възникна въпрос и мисля, че тук можете да ми помогнете.
Днес си купих втори робот. И двата са Румба. Мога ли и двата да ги управлявам през един телефон/едно приложение?

# 318
  • София
  • Мнения: 16 202
Мисля, че да, има опция "добави устройство".

А аз се поддадох на изкушението и си поръчах  Braava jet m6.

# 319
  • Мнения: 2 851
Момичета, моля за помощ. Между Roomba 981или Roomba 975/976, каква ми препоръчвате? За 981 има оферта в Амазон за 380 е. За 976/975 (не знам каква е разликата между тези 2) в сайта на вносителя са 800 лв. T.e. като цена са почти същото... Насочили сме се към 8ма или 9та серия . Но не намирам изгодно нищо от 8ма серия. Моля за мнения. Благодаря Blush
981 е модел 2018 г и има два режима на работа нормален и турбо.Аз купих 971 вчера дойде всмукателната мощност е май 5х на 981 е мисля 10х всмукване.Нямам идея колко реално се различават .На тази цена бих си взела 981 ,чудесна е цената.Моята я купих 349€ За кой сайт на вносителя говориш в БГ ли?Понеже съм пращала робот на сервиз 2 пъти -чакаш 30 дни да го ремонтират.В амазон ти пращат нов или ти връщат парите-на момента.Ако продавачът е амазон разбира се.Гледай и това.Аз я пуснах с превозвач Габко те таксуват от Германия 3,60  та платих 25 лв транспорт .Дори и да трябва да връщам и  да дам 60 лв за връщане ми ляга 785 лв -и направо ще си искам парите.Тука ако я купиш и да се наложи сервиз-пари не връщат ,уреда става вечно твой!Прецени си.

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 20:14 от ctefani

# 320
  • Мнения: 2 134
Мисля, че да, има опция "добави устройство".

А аз се поддадох на изкушението и си поръчах  Braava jet m6.

Благодаря!
Междувременно отворих приложението и свързах новия робот.
Кефя се, че и двата ще си ги управлявам едновременно!

# 321
  • Мнения: X
Здравейте пак.
Не успях да взема каквото исках, че покрай раждането много разходи се струпаха, но наследникът вече е в ръцете ми, кучето до леглото ми и прахосмукачка си е нужна.
Този модел е с голяма отстъпка е момента, може ли мнения?
Ще имаме килими
ROWENTA RR6875WHEXPLORER SERIE
https://www.rowenta.bg/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B … R-20/p/2211400611

# 322
  • София
  • Мнения: 1 476
Irobot явно вече имат и комбиниран робот:
https://www.irobot.co.uk/en-GB/Combo

# 323
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 103
В английския амазон пуснаха блак фрайдей намаленията, вчера сутринта имаше повече от 20 намалени, някои до 55% , харесах си един и докато проучвах снощи вече беше свършил, а от останалите намалени само половината останаха. Сега пак дебна на сайта, оказа се, че най-сигурно е да поръчаш от Амазон, макар че доста от известните модели ги няма.

# 324
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Здравейте, между roborock s6 за 700лв и roomba 981за 800лв кое ще ми препоръчате да взема?

# 325
  • София
  • Мнения: 1 121
Здравейте. Бях хвърлила око на i7, заради това, че има контейнер, в който сама изхвърля боклука си, защото съм с две кучета, но честно казано не ми се дават толкова пари. Днес случайно бях в Технополис и видях Lenovo T1 pro, че също разполага с такъв контейнер, но цената е повече от половината надолу. Има ли някой такъв робот и може ли да каже мнение от първо лице?
- торбичката в контейнера каква е, купува ли се или се слага такава за еднократна употреба(това прочетох в един сайт).
- лесно ли е за работа приложението към робота
- справя ли се задоволително с почистването
- килими почиства ли?

И каква е спецификата на мопа, не съм изобщо запозната как се работи с него?

Никога не съм имала робот, простете за въпросите.

# 326
  • Мнения: 2 134
I7 е без контейнер, i7+ е с. Вчера го купих, но още не съм го пускала да чисти.
В Техномикс и Зора е със 150 лв. надолу. В Зора промоцията е до днес, за Техномикс - не знам.

# 327
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 037
Аз съм с Леново Т1 от Технополис, много съм доволна. Добре си чисти, мопа бърше, бързо свършва водата, но си доливам. Торбичката я почиства, че не мога да намеря подобна. Не ми е болка. Поръчах му и вчера резервни четки и моп от Алито. Само батерия не мога да му намеря.

# 328
  • Варна
  • Мнения: 522
Здравейте, да дам отчет и ако мога да съм полезна, така както тук бяхте за мен! Ще възкликна и аз: "Как е живял мъжът ми без робот"!!! Вкъщи основно той се занимава с тая дейност, та...да речем, че му купихме сътрудник.
Купихме xiaomi mi robot vacuum  и сме доволни, но тъй като този ни е първи робот, нямаме база за сравнение. Чисти, не е шумен, мие си, без да премахва упорити петна. На този етап си го пускам когато съм вкъщи и ръчно - не сме изтеглили приложението още. Малко ми е странно, че чисти час и половина - докато падне батерията, а мислех, че като си мине цялото помещение ще си се прибере, но не - минава по няколко пъти едно и също пространство. Живеем в къща и етажът е 60 кв общо помещение. На вторият етаж има стълби, не пада и вече го оставям сам, на отворени врати - първият път затварях стаите, пазих стълбите...
Купихме го от Ардес за 450 лв., а снощи го видях в Емаг за 399лв.,но исках да съм спокойна за сервиз без разнасяне и куриери. ОБАЧЕ преди седмица засякох цените  и в петък бяха повишени на доста места, явно има "черен четвъртък" преди "черен петък"....
Благодаря за съветите на всички!

ПП. Deyan Denchev - за теб Wine Glass

# 329
  • Мнения: 147
Определено изтеглете приложението. Възможността да се пусне робота когато не сте вкъщи и супер удобно.

Аз вече го ползвам 3 дни. Пълно минаване и контейнера е почти пълен от един голдън и половинката.
Излизам да разхождам кучето и го пускам докато се примера всичко е готово. Горе долу за 1 мин чисти 1кв. м чиста площ. Навира се доста добре почти навсякъде.

Апа праща нотификации на телефона когато е готов. Днес прати нотификация че основната четка е блокирала и да я почистя. Прибирам се - тя засмукала един чорап до половината. Махнах го и си продължи.

Най-хубавото е че не разбираш че го имаш. Когато се пуска докато си навън все едно го нямаш. Просто се прибираш и е прилично чисто. Само се изпразва контейнера.
Мопа още не съм пробвал. Но пак да се повторя апа е благинка.

Общи условия

Активация на акаунт