Прахосмукачка робот - 20

  • 57 924
  • 745
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 147
Малко Али експрес кодове за някой който чака нещо от там
2020FRIDAY 8$ over 100$
DOKONANE5 5$

С първия S5 max от магазина който аз ползвах става 600лв https://www.aliexpress.com/item/4000561177801.html?spm=a2g0o.pla … 1elannwq&mp=1

Xiaomi Mijia 1C е 330лв


Отделно и различните магазини си имат техни дискаунти.
Дано са полезни за някой от вас.

Последна редакция: пн, 23 ное 2020, 16:38 от Deyan Denchev

# 346
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
И аз пак с въпрос. От Амазон съм си харесала един Lefant  ето този https://www.amazon.co.uk/Lefant-Cleaner-Anti-Stuck-Technology-Se … id=A1PRIPCCX7M43F
Доколкото разбрах компанията е американска, робота покрива основните ми изисквания, само не мога да разбера с лазерна навигация ли е. В момента е доста намален, предимство е че Амазон го продава и там няма проблеми с гаранция и връщане.
Провери и как вървят намаленията в Алито.Нямам толкова пари за Роборока.  Разгледах и съм се спряла на New XIAOMI MIJIA Mi  G1 , супер намаление или Xiaomi Mijia 1c. Притеснява ме динствено сервиза при китайските, по всяка вероятност, тук, в Англия сервиз или нямат или не е много добър. По-нагоре някой беше писал за тези двата, но не разбрах за кой модел става въпрос. Тези, които имат единия или другия модел да кажат впечатленията си. И колко е гаранцията им?
А ако някой има този Лефант от Амазон ще ми бъде много в полза ако сподели впечатления.

А, сега откривам още един от Алито XIAOMI MIJIA Mi С1, мнения за него, ако някой го има.

# 347
  • Мнения: 19 296
Здравейте! Реших днес да купувам робот, но не мога да се ориентирам черният петък свършил ли е или е на 27.11?

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 22:15 от Дъждец

# 348
  • Мнения: 727
Влизам, за да споделя резултатите от първото почистване на S5 Max. Пуснах първо без моп. Почисти супер бързо, ориентира се добре, качи всички килими и прагчета. Имаме един килим в спалнята, който е с много плътен косъм и адски труден за почистване. С него се справи на 70%, което дори не очаквах. Моп функцията, както повечето споделят, не се справя с упорити петна, но съм доволна, защото на мен ми трябва основно да почиства прах и да бърше ежедневно. Изключително съм доволна!

# 349
  • Мнения: 6 586
Icecube,  честито!
От къде го купи?

# 350
  • Мнения: 727
Icecube,  честито!
От къде го купи?

Благодаря Simple Smile От емаг сега на crazy days, но фирмата, която го предлагаше с намеление, е Amco.

# 351
  • Мнения: 374
Здравейте, имам стара румба , не си разпознава базата, съответно не иска да се зарежда. Батерия не съм сменяла, дали е от това?

# 352
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Проверете захранващият кабел на дока. Моят така беше се скапал и робота се луташе.

# 353
  • Мнения: 1
Имам нужда от помощ.Как да свържа irobot e5 Кам wi fi

# 354
  • Мнения: 2 132
Имам нужда от помощ.Как да свържа irobot e5 Кам wi fi

Следваъте инструкциите на мобилното приложение, надявам се, че сте го свалили.
Понякога изисква няколко опита и търпение, но накрая се случват нещата.

# 355
  • Мнения: 3 376
Здравейте.
Днес ни пристигна робот Lenovo t1, който купихме от онлайн магазин Технополис на черния петък.
 
Скрит текст:

Имаме сериозно затруднение и се нуждая от Вашата помощ.
Мъчим се да изтеглим приложението за wi-fi, но ни иска код от самото приложение. В книжката с инструкции такъв код, не е упоменат. Къде да го търся? Какъв е кода?!

# 356
  • София
  • Мнения: 3 058
Първи отзиви от Роборока (S5 max от черния петък в емаг). Синът ми (16 години) му стана голям фен. Реално той се занимава с него, даже гледа някакви видеа и ме уведомява "какво още можел да прави". Изтегли приложението на моя и неговия телефон, пусна я да прави карта. Butterfly:3 на Роборока имаше някакв QR код, който трябваше да се сканира с приложението, виж дали не е сходно и с Леновото. Беше отделна като брошурка с кода, не в голямото, многоезично упътване. Беше си в кутията.
Сега си имаме подробна карта на първия етаж, но прага на банята е висок и синът се е заел да мисли рампа. Организира и кабелите,които висят от бюрото му, защото се оплела в тях и я "спасявал". Бях чистила в събота, в понеделник събра такова количество прахоляк, при това един фин такъв, че се изумихме. Все още някак проучва, на второто пускане сякаш не беше затвърдила картата, а си я допълваше. Снощи я пуснахме в определена зона от картата, там си чисти доста организирано. Не може да минава през задните крака на столовете и да се мушка под масата, обаче - разстоянието между задните крака е по-малко отколкото на предните, през предните минава, мушка се под стола и и се завърта, за да излезе изпод него. Ако всички столове са по местата си, обаче, няма от къде да се мушне под масата. Ще трябва някой стол винаги да стои издърпан, за да влиза да обира трохите, които произвеждаме вечер Joy
Още не сме я пускали на втория етаж и не сме пробвали мопа. Ще дам отчет и за тях.
Засега съм повече от доволна. Ще поръчвам аксесоари от Али - освен хепа филтри и четки какво друго ми трябва? Държите ли си резервни контейнери или батерии за всеки случай?

# 357
  • Мнения: 1 445
Основните четки на s5 и s5max еднакви ли са?

# 358
  • Мнения: 3 376
Оправихме се с 3000 зора , благодаря.
Обаче съм в чуденка къде се поръчват филтри,  четки и т.н. , за да мога да купувам и да ги подменям периодично...

# 359
  • Мнения: 10 686
мандаринка, и аз вчера направих сефтето на Емаг-ския Роборок Simple Smile
Много съм доволна! Пуснах я само на прахосмукачка, без моп. Бях чистила със обикновена Самсунг в неделя, но събра доста. И най-важното , от което се притеснявах - тъмно-кафявият ми ламинат с черни нишки не се оказа никакъв проблем Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт