Прахосмукачка робот - 20

  • 57 929
  • 745
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 518
Благодаря, о да филтрите и четките след всяко пускане се преглеждат и почистват.Някъде бях чела коментари и за да съм по сигурна реших да попитам преди да оплескам настройките 😂

# 541
  • Мнения: 229
Здравейте! Някой има ли мнение за iRobot Roomba Combo?

# 542
  • Мнения: 610
Здравейте, мнения за rowenta smart force extreme?

# 543
  • Мнения: 1 141
Здравейте, а как чистите филтъра? Миете ли го или само го подухвате?

# 544
  • Мнения: 518
Още са ми нови филтрите и нямам резерва, немога да рискувам. За сега ги почистван с четката която е в робота.

# 545
  • Мнения: 468
Аз съм с румба 981 и филтрите ги минавам с обикновена прахосмукачка след всяко почистване. Контейнерът също и после с мека кърпа обирам каквото има по ъгълчетата, където прахосмукачката не е стигнала. Самите филтри, доколкото знам, не се мият.
Здравейте, а как чистите филтъра? Миете ли го или само го подухвате?

# 546
  • Варна
  • Мнения: 3 052
Харесах си прахосмукачка, но не е от особено известните Интернет фирми. Пише 2 г гаранция и тн. Искам да попитам какъв е риска да купя от не особено известна фирма, например ако прекрати дейност аз как бих могла да си ползвам гаранцията, примерно, и за какво да следя при покупката е крайна сметка?

# 547
  • Мнения: 610
Здравейте,
Насочила съм се към покупката на прахосмукачка робот, поради причината че покрая детето ми се иска някакво облекчение, поне в чистенето на под. Поразгледах различни марки, но нищичко не разбирам. Вкъщи нямаме домашни любимци, нямаме големи дебели килими ( в хола едно малко около масата и в спалнята 2 пътечки). Апартаментът ми е  100 квадрата, и като махнем бани, тераси и тн остават около 80 кв.м. Бих била благодарна, ако ми препоръчате робот, който би ми свършил работа , освен очевидвите irobot-и по 1000+ , иска ми се да е нещо по-бюджетно, ако въобще е възможно.

# 548
  • ...
  • Мнения: 513
Ноември взех за майка ми xiaomi първа генерация от Али Експрес за 400 лв. Мисля, че е страхотен и тя е много доволна. Няма моп.

# 549
  • Мнения: 610
За момента се колебая между dwwbot m88 и roomba 676, някакви  препоръки?

# 550
  • Мнения: 1 445
За момента се колебая между dwwbot m88 и roomba 676, някакви  препоръки?
Рядко правя такива,коментари,но тук не мога да премълча. Не сте прочели даже последните 3 страници от темата,в които главно се говори за бюджетен,но много читав робот на Xiaomi. Не само това,но след като ви го препоръчаха и сега, питате отново за препоръки.

# 551
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, вкъщи имаме робот LG, който ползваме от 6 години и аз лично съм много доволна. Майка ми се е навила да си купи прахосмукачка робот и се чудя дали има по-оптимален вариант за нея от https://dedal-robot.com/Xiaomi-Mi-Robot-Vacuum-Mop-1C-Prahosmuka … 8zRoCLFoQAvD_BwE?
Става въпрос за сравнително голяма квадратура, но не държи да се чисти наведнъж, има котка и по-скоро не иска да има моп, отделно не я виждам много да се оправя с управление с приложение (има ли го на БГ?). Благодаря предварително!

# 552
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Гледам във ФБ групата, че има анкета за точно този модел. Някакъв проблем имат хората с него.

# 553
  • Мнения: 610
За момента се колебая между dwwbot m88 и roomba 676, някакви  препоръки?
Рядко правя такива,коментари,но тук не мога да премълча. Не сте прочели даже последните 3 страници от темата,в които главно се говори за бюджетен,но много читав робот на Xiaomi. Не само това,но след като ви го препоръчаха и сега, питате отново за препоръки.
Защото можи би съм открила добри оферти за тези 2 модела

# 554
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
За момента се колебая между dwwbot m88 и roomba 676, някакви  препоръки?
Рядко правя такива,коментари,но тук не мога да премълча. Не сте прочели даже последните 3 страници от темата,в които главно се говори за бюджетен,но много читав робот на Xiaomi. Не само това,но след като ви го препоръчаха и сега, питате отново за препоръки.
Защото можи би съм открила добри оферти за тези 2 модела
Офертата е еднократна, употребата е многократна.
Споменатия dwwbot за мен е нещо, което чувам за първи път. Вторият е ясен.
Препоръчан ви е систематиченXiaomi, а споменатият iRobot не е ли хаотиочен?

Има ли нещо в тези два, които споменавате, освен марката и офертата, с което превъзхождат препоръчания Xiaomi?

Общи условия

Активация на акаунт