Абонаментни кутии в България - Тема 13

  • 63 681
  • 746
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 2 658
Ексфолиаторът на Авант е страхотен, на мен ми е любимият продукт от кутията Simple Smile

# 616
  • Мнения: 16
Момичета, някоя от Вас получили януарска та you are worth it? Може ли да споделите какво има, че много й се чудя, основно заради серума, но от март не съм спряла да купувам Кибрит всеки месец + всичките им лимитираните, а от You are worth it взех октомврийската и двете за декември и взех да трупам мнооого неща. А от Кибрит няма да се откажа за сега и искам останалите да са ми малко по-информирани откъм поръчва е. Благодаря предварително ❤️

# 617
  • Мнения: 45
Аз изхвърлих един такъв серум. Голяма реклама му спретнаха от една друга абонаментна кутия, но нямаше успех, явно не само на мен не ми харесва 😒

# 618
  • Мнения: 697
Кибрит очакват допълнителни бройки кутии от януварската. Ако някой иска може да им пише във фейсбук на лично .

# 619
  • Мнения: 153


Гуд бокс имат валентинско издание, не е голяма изненада съдържанието. Серумът за лице на мен не ми понесе, оставя кир ефект, но маслото на кокосолис ми е любимо, шоколадовият мус също го харесах от коледното издание както и скрабът с манго. Чувствам се малко прецакана, защото цената спрямо коледното е - 10 лв, горе-долу са еднакви продуктите, ако не броим маската и тестерите основните продукти са 6бр. Надявам се в следващите месечни кутии да не слагат кремове за ръце, защото вече съм затрупана.

# 620
  • София
  • Мнения: 1 914
Еее, ама защо в тези специални издания слагат все повтарящи се продукти?! Пропускам.

Някой дали поръча МФБ за януари ? Чудя се още.

# 621
  • Варна
  • Мнения: 814
💕 SNEAK PEEK 💕 В BelleBox през Февруари ще откриеш една от любимите марки на Ема Уотсън и Кортни Кардашиян - @evolueskincare и конкретно Firming Toner, който е част от популярния Emma Watson Kit на марката 😱 Ще откриеш и червилото Brunch 123 Crème Lip от @makeuprevolution 👄
🌟 С освежаващото си действие, стягащият тонер от @evolueskincare прави луксозната грижа за кожата постижима и в домашни условия. Освен че ще балансира, тонизира, подхрани, почисти и озари кожата ти, този страхотен продукт почиства порите и забавя появата на фини линии и бръчки.
💄 Лесно за прилагане и комфортно за носене, Brunch 123 Crème Lip на @makeuprevolution е перфектното червило. Докато практичният му цвят го прави идеалния аксесоар за всяка твоя специална или ежедневна визия, неговата кремообразна текстура му позволява с лекота да се плъзне по устните ти, превръщайки ги в просто неустоими.
⚠️ Кутията е изчерпана, но на сайта ни те очаква една много мистериозна изненада - първата BELLEBOX MYSTERY EDITION, включваща някои от най-харесваните от Belles продукти от изминалите месеци. Само за 24,99 лв.

# 622
  • София
  • Мнения: 1 914
Интересно какво ще има в тази Mystery Box.

# 623
  • Варна
  • Мнения: 814
Изчерпана е вече 😹😹😹 Някой успя ли да я поръча от тук?  

# 624
  • Мнения: 176
Поръчах я.... Нали съм затрупана и спирах с кутиите.... 😄

# 625
  • Мнения: 1 336
🔎 Кой #любим бранд се надяваш да откриеш в новото #специално издание? 🤗

🌸 Подготвихме нещо #изящно, за да ти напомним, че красотата е изкуството да намериш правилната комбинация от “съставки", които ще разкрият целия ти блясък. ✨

🎀 Очаква те кутия събрала в себе си нежността и уханието на цветятa. 💐

🍸 Остана още съвсем малко време докато разкрием нашата прекрасна изненада...⏰

Повечето коментари са за Avant🤔

# 626
  • Мнения: 595
И аз поръчах Mystery box, за пръв път реших да взема Bellebox.Досега само Кибрит съм взимала.Очаквам,ще пиша

# 627
  • Мнения: 1 336
И аз поръчах Mystery Box Bellebox, но сега съжалявам и май ще я откажа. Не обичам в кутията да има грим.

# 628
  • Мнения: 116
И аз поръчах Mystery Box Bellebox, но сега съжалявам и май ще я откажа. Не обичам в кутията да има грим.
Аз предпочитам да знам какво има в кутията предварително, защото съм затрупана с ненужна козметика. Получих Gala кутията мога да кажа, че е много хубава

# 629
  • Варна
  • Мнения: 814
И аз поръчах Mystery Box Bellebox, но сега съжалявам и май ще я откажа. Не обичам в кутията да има грим.
В Mystery Box Bellebox, няма разкрит продукт. Двата продукта, които разкриха снощи са за редовната им кутия, която е изчерпана. В мистериозната ще има само най-харесвани продукти от изминалите месеци, но какви ще са можем само да гадаем Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт