Абонаментни кутии в България - Тема 13

  • 63 693
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 914
Слаб ми е ангелът Simple Smile

МФБ "направи си сам":



На Керастаз ли в този продукт или така ми се вижда? Как са сроковете на годност?

На Керастаз, да. 50 мл.
А сроковете - изобщо не ги гледам. Те все трябва да се проверяват оналайн, някои ги няма и онлайн. Но до момента не се е оплакал някой в темата от изтекли срокове.

# 736
  • Мнения: 1 398
Oт няколко години се гледа само символа за срока на годност - пясъчния часовник и/или кутийката с номер. От продуктите ми вкъщи само корейските и българските имат отбелязан exp: ...

# 737
  • Мнения: 697
Годни са, поне тези , които имам от януарската кутия. Погледнете кутийките на продуктите, там обикновенно има дата.

# 738
  • USA
  • Мнения: 7 298
На мен кутията не ме впечатли.
Възстановяващ дневен крем, Аvant Skincare за 199 лв..хаха.Ползвала съм крема и бих дала 15 лв за него,нищо съществено не е.Всички цени са надути,за да звучи скъпа кутия.Тези номера ги правят абсолютно всички бизнеси с бюти кутии.
75 мл душ гелче дето струва 1 левче,хайде няма нужда.Скраб за тяло за 55 лв на някаква марка,която се оказва българска.Сигурно струва не повече от 5 лв и съм изумена откога бг козметични продукти са толкова скъпи.Че той скраба за тяло на Clarins струва толкова,а е и повече грамаж.
Серума за лице е ми хареса,но отново на безумно нереална цена от 200 лв L.O.L.

50 лв може би си заслужава,което сигурно е и реалната цена на продуктите в нея,но аз бих я пропуснала.За тази кутия говорим,нали така?!

# 739
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 471
И аз я разгледах и се зачудих на обявените "реални" цени на продуктите.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 1 759
Аз също си мисля , че тези реални цени са ала- бала. Просто трикове. Но факт е , че като разровичкам в нета цените им наистина са високи, говоря за чуждестранни марки. Иначе за българските да, серум за 200 лв е прекалено!
В крайна сметка и аз прецених че 50 лв си заслужават за тази кутия и я поръчах. Друго ме дразни- високата доставка на Кибрит.

# 741
  • София
  • Мнения: 2 628
Цените са наистина понадути, но  козметиката с натурални съставки обикновено е доста скъпа, особено серумите, защото са с много концентрирани масла, които като суровина са скъпи. Това, че една марка е българска не я прави лоша.За 56 лв трудно ще си купим подобни продукти, та кутията си заслужава. Аз никога не гледам редовните цени. Не бих си купила нещо само, защото е обявено за скъпо.

# 742
  • София
  • Мнения: 1 914
My Full Box са пуснали издание за Св. Валентин.

# 743
  • Мнения: 215
Аз също се зачудих на цените. Никой от продуктите, не бих купила на редовна цена. За това, реших да дам шанс с кутията.Grinning

# 744
  • Мнения: 176
И на мен ми е много слаб ангела. Дразнещо ми е това с цената, кое колко струвало и не ми е фактор да поръчам дадена кутия, но като ми хареса обявен продукт...Исках да пробвам точно този околоочен от кутията на "Good Box"... нищо, че имам 5, 3 от тях пълноразмерна, а мострена опаковка 7 ml ми стига за месец... Луда работа 😄 Кремове за ръце не ползвам, а гледам са ми станали 8, за лице са 10+, за лосиони и скрабове да не говоря. Голяма част съм и подарила. Много ми се иска продукта на Saff да пробвам и серума от кутията на Кибрит, но трябва да устискам. 😃

# 745
  • Мнения: 1 336
My Full Box са пуснали издание за Св. Валентин.

My Full Box издали ли са нещо за валентинската кутия?

# 746
  • Варна
  • Мнения: 814
Заповядайте в новата тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1299391.new#new  Моля админ или модератор да ми помогне с линковете, че не ми се получава.

Общи условия

Активация на акаунт