изправяне на коса

  • 4 865
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 72
Аз имам керамична преса и си я изправям сама в къщи.Предимството на тази преса,е че не изхабява толкова много косата,както обикновенната.Слагам и течна вакса,като основа.

# 16
  • Мнения: 696
с преса, преди това на влажна коса слагам продукт за изправяне - Londa Straightener

# 17
  • Мнения: 19 485
С четка, сешоар и един продукт от професионалната серия на Лореал, специално за изправяне на коса Liss control +. Икономичен, но като цена май беше 20 лв., вече не помня.
Може ли да ми кажеш откъде си го купила, тъй като ако е професионален май го има само в определени фризьорски салони а не в магазините, нали?

# 18
  • Мнения: 1 341
С четка, сешоар и един продукт от професионалната серия на Лореал, специално за изправяне на коса Liss control +. Икономичен, но като цена май беше 20 лв., вече не помня.
Може ли да ми кажеш откъде си го купила, тъй като ако е професионален май го има само в определени фризьорски салони а не в магазините, нали?
Във всеки фризьорски салон, в който продават козметика на Лореал. Въввсеки квартал има такъв.  Поразгледай около теб. Иначевъв студиятанаВенера има козметика Лореал. До Премама има един фризьорски салон там също има

# 19
  • София
  • Мнения: 11 710
Моята коса е чуплива към къдрава и използвам сешоара на Ровента,който беше доста актуален във форума преди Нова Година!Модела е този:



Въпреки това резултата при фризьор е съвсем друг!

# 20
  • Мнения: 25
моита фризиорка ми я испрвя с серум за исправяне на cosmofarma .купих си и аз от нея и доста добре се справям и сама.доволна сам.. Joy

# 21
  • Мнения: 266
А защо трябва да се изправя? newsm78

Искам да ви попитам нещо. Видях в техномаркета една четка сешоар. Едно време май имаше такава реклама. Четката се върти и от вътре изпуска топъл въздух. Някой ползвал ли е такава? Направи ми впечатление, че не е много мощна

И друго..... колко мощни са ви сешоарите?  Моя е 1200 вата, ама май е слаб?

Зависи колко ти е дълга косата. Моята е дълга и от години ползвам сешоар на ELCHIM- италиански , професионален от 1500 W. Сега имам и нов на PHILIPS - 1900 W- има йонизираща функция и опция  JET SET за бързо сушене. Просто е страхотен. Струва 65 лв, но мисля че си заслужава парите.
За четка използвам на BABYLISS- 400W-четка сешоар за оформяне на косата. Също съм доволна, защото не е много мощна и не гори. Виждала съм четки по 1000 W, но мисля че са прекалено мощни.
Аз също се замислям за четка сешоар с автоматично въртене. Виждала съм на ROWENTA, но е доста скъпа.
Както и тази:
http://www.tv-butik.com/product.asp?id=8530&cat=444&c=normal
Някой ползвал ли е такава четка и има ли смисъл от нея?

# 22
  • Мнения: 1 341
Ali&Meli , гледах го аз този сешоар в Техномаркета и се чудих  newsm78 . Той колко вата е?
Mima999 и този сешоар го гледах. Хареса ми, че е повечко вата.
 И най-накрая гледах и сешоара с автоматично въртене. Та се триума. Но четката ми се вижда много слаба. Ако не се лъжа беше 400вата

# 23
  • София
  • Мнения: 2 381
ami tazi 4etka,koqto prili4a na presa?nqkoi probval li e?ima li efekt


Аз имам такава четка и само веднъж съм я ползвала. Нещо не можа да ми стане много права косата, но аз имам остатъци от къдрене по върховете. Една колежка ми каза, че цаката с тази четка, подобна на преса, е да се хване голям кичур коса и сешоарът да е до самата четка и много бавно да се изтегля надолу. Не съм пробвала още обаче.

# 24
  • София
  • Мнения: 11 710
Ali&Meli , гледах го аз този сешоар в Техномаркета и се чудих  newsm78 . Той колко вата е?
 
Мисля,че е 1000 W!

# 25
  • Мнения: 337
Аз не мога сама да я изправям- много е гъста и къдрава и ми е досадно.....всяка седмица ми я изправя фризьорката ми - на измита коса (ползвам маската Garnier Frucrtis с червената точка след  всяко миене - косата ми става копринена) слага някакви кристали и за 25 мин имам идеално права коса. Понеже ми е много суха я мия на 7-8 дни, така че изкарва винаги до следващото посещение Grinning - не се харесвам къдрава.....

Само да кажа - колкото пъти съм ползвала L'Oreal (за коса) толкова пъти съм се стригала или 0 или първи номер - 5 пъти за 10 години!!! А тя расте ли расте  Joy Joy Joy
От много време вече изобщо не купувам техни продукти - само на Garnier, VO5 и Schwarzkopf.

# 26
  • Мнения: 4 621
С преса Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 11 710
А ще ме просветлите ли какви точно са тези кристали за изправяне на коса,как се ползват и някаква цена?

# 28
  • Мнения: 4 473
А ще ме просветлите ли какви точно са тези кристали за изправяне на коса,как се ползват и някаква цена?

ТЕЧНИ КРИСТАЛИ

Силиконов преструктуриращ продукт за плътност, жизненост и блясък на косата. Против двойни връхчета.

Състав: диметикон, циклометикон, олио от ленено семе и др.


Цитирах ти описанието на опаковката. Цената на 60 мл е около 8 лв (не помня със сигурност точната), а на 100мл (пълнител) е 10-11лв

# 29
  • Мнения: 2 237
Аз от време на време я изправям с преса.Резултата е ...абе бива.Иначе ми е чуплива,ама понякога стърчи на където си поиска и ме вбесява.
А какво използвате против изсушаване ? Някакъв спрей или балсам ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт