💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 8 /18.10. - 25.10.2020/

  • 56 776
  • 1 662
  •   1
Отговори
# 1 560
  • SF
  • Мнения: 21 487
Как така никой от племето на Рибарите не се светна, че между Катя и Йоана има сестринска връзка, а мъжете от племето на Ловците разплетоха цялата кошница. Те са виждали двете сестри да си предават нещо, но Симона и Ваня не са видяли нищо.
Боби и Лазаринов шушукат нещо в тревата, а Тодор дойде от някъде си, за да им каже, че нещо са дочули ушите му. Той вече вървеше към тях, когато ушите му бяха дочули съмненията на Лазаринов и Боби.
Ако аз бях част от снимачния екип и монтажа, нямаше да им позволя да съшият епизода по този елементарен начин.

А Станимира си е доста глупава. На физиономията й е изписана глупавината. Стисках й палци, ама нямаше смисъл. Снощи счупи тъпомера.

# 1 561
  • Мнения: 11 573
Чак ми беше неудобно да я гледам Станимира. Абе, нареди отстрани, пробвай за средата- проба, грешка, то седи като истукано и мига с очички. Иначе изглежда добричка, да.
Ох, и с тия сливи не ги ли хващат коремите, да се изразя по- меко.
А Любо толкова да не съм го запомнила, че като му напишете името отивам да ровя да видя кой беше.

# 1 562
  • SF
  • Мнения: 21 487
Аз си избрах Любо за любимец. Откакто започна Игри на волята, си нямах такъв и в общи линии гледах без емоции и нямаше кого да подкрепям, за кого да "викам". Който и да победи - честито!
Сега Джералдин и Любо ми стават симпатични. Намирам и Ивана за умна, както Катерина и Йоана, но те са по-комбинативни, по-съобразителни от острата Ивана, която пали и не мисли.
Развалиха много образа на Йоана, вкарвайки я в някакви кроежи и чертежи. Не го оставиха момичето да си играе играта, а всеки епизод трябваше да споделя с камерата "дали да предам племето заради сестра си, дали да не го предам"...
Най-противният персонаж (съжалявам за думата, но та е единствената подходяща, която се сещам) ми е Тодор. Истиска неприязън изпитвам към такива кофи с мускули. Единствено качество, което оправдава съществуването му, за да не е само същество, което яде и се... протеини, е хъс. Това е единственото полезно нещо от този селски хитряга.

# 1 563
  • Мнения: 4 659
Предполагам, че Тодор се беше досетил, че Катя и Йоанна са сестри още когато разпитваше Йоанна за семейството ѝ в стопанството. След това вероятно е казано да се мълчи по темата и определени кадри не са излъчени, все едно, резултатът е, че сега ни занимават със зле изиграни постановки.

В момента нямам любимци, но имам анти такива Smiley Стискам палци следващата седмица да отпадне Алекс.

# 1 564
  • Мнения: 1 925
Бях твърдо за Александър да си ходи, но Станимира заслужено си тръгна. Изби рибата. В началото на битката, не спряхбда си повтарям как всичко е нагласено за да спечели тя и няма как да загуби с тези предимства.. Е наистина трябва да си мега тъп, че да загубиш. Браво, Мира Grinning
И аз искам вече да ги смесват племената. Прекалено много ми доскуча този сценарий и е време за малко раздвижване.

# 1 565
  • София
  • Мнения: 2 215
И в живота е така - дават предимство на някого, за да се справи, ама той ако няма капацитет, пак се излага.
Иначе не е лоша по душа Мира. Ама как ще оправи съдебната система като завърши, не ми се мисли.

# 1 566
  • Мнения: 4 659
И в живота е така - дават предимство на някого, за да се справи, ама той ако няма капацитет, пак се излага.
Иначе не е лоша по душа Мира. Ама как ще оправи съдебната система като завърши, не ми се мисли.

Е, не е нужно да я оправя, а да ѝ пасва.

# 1 567
  • Sofia
  • Мнения: 3 841
Чак сега насмогнах да ви изчета. 😀 Не, че не сте казали всичко, което искам да кажа/напиша. Ще си позволя да отправя един непоискан приятелски съвет, към хората от обкръжението на Мира, ако присъстват тук. Хора спрете я за нейно добро, няма смисъл да си губи времето и парите да учи право. Дори и да завърши, освен да си окачи дипломата в рамка за друго няма да й потрябва. Изхождайки от твърдостта на хартията и за двете нули няма да й послужи. Да имаш такова предимство и заради тъпотата си да го загубиш, се изисква "особен талант", който не се вписва с висшето образование, и в частност с правото.

# 1 568
  • SF
  • Мнения: 21 487
Абе какво не е лоша по душа Мира... Кой е лош по душа. На всички душите са им добри. Мира, ако е гладна или си има някакви други занимания и приоритети, въпреки добрата си душа, ще пренебрегне приятелите си. Това че е наивно тъпа и не може да се сеща за някои важни неща, не я прави добра душа, а бедна душа.
Не бих искала да имам приятели като Мира. Удобни са, защото са манипулативни, но никога не знаеш в кой момент ще реши да прави нещо, което в момента й се прави, без да си дава зор за приятелството ви и отношенията ви.
Аз така и не успях да се ориентирам тя с кого от племето си симпатизира и кого не харесва. С кого успя да си допадне и да се сприятели. Беше явно срещу Катя, на страната на Николай, после се сближи с Катя, после пак към Ники, после Ники я подпука, тя пак при Катя. Всеки епизод с различен ортак.
Не са ми добри на мене такива души. Обърканите хора ме объркват и мене.

# 1 569
  • София
  • Мнения: 27 337
Смайли,
Ти да не се припознаваш нещо? кАде съм писал, че аудиторията на ББ са простаци в едно изречение? Не ми слагай думички, които в случая са само в твоята глава. И не аз започнах да те репликирам. Ти сама се възмущаваш от зле скалъпения сценарий, имаш стотици постове с иронично заяждане спрямо Тупарев и това което ни се предлага, неприязън към сестрите и особено Катя (аз също), Джери и т.н. но после изведнъж ама нека гледаме само за кеф и нямало смисъл от трактати, защото нищо няма да се промени. Ако хората си мълчат пък със сигурност ще си е все същата тесла. Хайде стига с тази политкоректност. Няма нужда. Както казах, знаем се от години и мисля, че се уважаваме взаимно, за да се заяждаме на дребно с пълни глупости според мен. То даже е абсурдно всичко това.

# 1 570
  • София
  • Мнения: 5 712
И в живота е така - дават предимство на някого, за да се справи, ама той ако няма капацитет, пак се излага.
Иначе не е лоша по душа Мира. Ама как ще оправи съдебната система като завърши, не ми се мисли.
Е, не е нужно да я оправя, а да ѝ пасва.
И напълно би и паснала!

# 1 571
  • Мнения: 6 555
"Майка ти да изсъхне" - за кого ставаше въпрос. Това си е направо клетва. Не сварваха да заглушават псувните на Алекс.

Тази година с тези двама номинирани от племе,  измислените грошове и помагачите на финала, съвсем се изместиха от оригинала

# 1 572
  • SF
  • Мнения: 21 487
Тези грошове нямат никакви правила. Някои си заминаха, без въобще да разберат за какво са им. Пази ги като очите си, ще дойде момент, в който те ще са най-важното нещо за теб в Игрите. За половината участници този момент така и не дойде.
На Александър му дадоха шанс да купи питка и сирене за племето си. На Ивайло не дадоха такъв. На Христина й предложиха да си купи брадва и пирони, на равнопоставените й УЖ съплеменници нищо не предложиха. На Екатерина предложиха да купи закуска на сестра си, на сестра й предложиха да краде яйца от съквартирантите си. Когато Ловците живяха няколко седмици в Резиденцията и имаха пълен хладилник, не  й предложиха да краде от многото храна и да носи на сестра си. Трябваше да има съспенс, ако краде 3 от общо 5-те яйца от обора.
Ловците забелязаха, че Екатерина няма торбичка, при положение, че никой не носи на кръста си торбичка с пари, а Рибарите не забелязаха, че Екатерина не лашка пари на кръста си.
Адски зле скалъпен монтаж и сценарий!
Имам усещането, че и сценаристите не знаят какво да измислят, за да докажат ценността и важността на тези пари.

# 1 573
  • Sofia
  • Мнения: 3 841
Съжалявам, че "претоплям стара манджа".. Моля да обърнете внимание на дължината на въжетата.
Скрит текст:
Скрит текст:
Само на мен ли ми се струва, че въжетата на Влади са до коленете му, а тези на Иванка доста по-къси?

# 1 574
  • Мнения: 1 925
За грошовете е наистина голяма тъпотия. Не знам в миналия сезон имало ли е такива и за какво са ползвани. Според мен би било справедливо всяка седмица всеки да има шанс да ги похарчи за нещо, защото както видяхме, доста си тръгнаха, преди да успеят да разберат за какво са им.

Общи условия

Активация на акаунт