💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 8 /18.10. - 25.10.2020/

  • 56 578
  • 1 662
  •   1
Отговори

Анкета

На коя от сестрите симпатизирате?

Опции:

# 1 650
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аз ги разглеждах в ИГ през телефона. Когато цъкнеш на тях излиза кой е. Това е Александър.
Интересно защо Любо е толкова русокос

ОК. На лаптопа не ми излиза така.

Сюзън и Ивана директно, ако ви се гледат: https://www.instagram.com/suzangeorgieva/live/

Последна редакция: сб, 24 окт 2020, 22:20 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 1 651
  • IT
  • Мнения: 3 704
Сюзън и Вайс тренират(или и работят) в един и същ фитнес в София, Чудомир е личен треньор в същата верига в Пловдив.

# 1 652
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Николай и Сюзън





Фаворитът на една кифла е друга кифла.

# 1 653
  • Мнения: 2 753
Може вече да сте го коментирали, но понякога чета по диагонал и е възможно да съм изпуснала - видях, че Сюзън участва и в новия клип на Михаела Маринова.

https://www.youtube.com/watch?v=cLmIydCm19A

# 1 654
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Кликни на снимката, ако искаш да видиш още няколко.

# 1 655
  • Мнения: 2 053
Брей, как пък се събраха най-неприятните на едно място! Краставите магатета се надушват.

# 1 656
  • Мнения: 20 090
Мале, Христа да си пусне косата, че.... 🥴
Само аз ли имам чувството, че на Ивана косата и е като каска отпред. 🤔

# 1 657
  • Мнения: 2 394
Брей, как пък се събраха най-неприятните на едно място! Краставите магатета се надушват.

Напълно вярно. Вайс с харема си.
След като Сюзън си има приятел може ли някой да сподели тяхна обща снимка тук - било от ФБ, от ИГ или от някоя медия

# 1 658
  • Мнения: 6 528
И как досега не се светнаха, че Йоанна саботира игрите?

# 1 659
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Станимира - в "Събуди се".

# 1 660
  • SF
  • Мнения: 20 771
Йоанна не е съботирала игрите. От продукцията й диктуват какво да говори пред камерата, когато ги дръпнат, за да им запишат мислите, но  реално нищо не е съботирала.
Дори, когато редиха с Катя последния път "рамо до рамо" пъзели, очаквах Йоанна да сподели, че има намерение да не реди толкова експедитивно, за да даде шанс на сестра си, но изобщо не се стигна до такова нещо.

# 1 661
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Горката Станимира не може да говори като хората, но потвърди, че учи право. О, Боже!

Напълно вярно. Вайс с харема си.
След като Сюзън си има приятел може ли някой да сподели тяхна обща снимка тук - било от ФБ, от ИГ или от някоя медия

Не съм срещала такива снимки в инстаграм.

Най-много снимки има с един културист Робърт Сюлев. Не мисля, че той е гаджето ѝ.



Приятелка е с Тита.



И още две снимки.

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 25 окт 2020, 11:13 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 1 662

Общи условия

Активация на акаунт