💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 8 /18.10. - 25.10.2020/

  • 56 697
  • 1 662
  •   1
Отговори
# 1 605
  • София
  • Мнения: 62 595
Тя е актриса, не е интервюиращ журналист. Сега, каквото и да си говорим, това не е Ники Кънчев, все пак. Той при всичките си недостатъци беше добър интервюиращ, умееше ги нещата.

# 1 606
  • SF
  • Мнения: 21 226
За Ники Кънчев съм на абсолютно противоположното мнение, а пък Ралица не я упреквам. Упрекът е към сценаристите и монтажистите.

# 1 607
  • Мнения: 4 678
Толкова отдавна беше това, че обсъждането й е безпредметно.
Точно заради това ми е странно как постоянно нагоре в постовете се пише, че Рибарите трябвало да бъдат 4 човека без Милен, затова пояснявам, че без Милен трябва да са 5

# 1 608
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087
Ники Кънчев ми беше любим риалити водещ. Ралица е на светлинни години от него.
Съгласна съм с мнението, че за да е честно, трябваше да има битка между двете най-малобройни племена и после загубилото да бъде разпределено.

# 1 609
  • USA
  • Мнения: 7 299
Lordhera, ама все забравяте Мая. Първо, че беше силен играч...
Била силен играч.И това на база какво я прецени,че е силна? Мая участва първите 5-6 дни в началото,все още добре нахранена и с енергия.Ако Мая беше още в играта на този етап,дали щеше да е толкова "силна" както през първите дни?
Хайде стига с глупости.

Какво право пък учи Станимира,сигурно е платения бургаски университет...Толкова е тъпа,че чак ми става жал за нея..срам..да не можеш да наредиш пъзелче от 30 части с вече нареден ред. Laughing

# 1 610
  • Мнения: 9 700
Мая е направила нещо специално, за да предизвика такава реакция от Продукцията. Иван поне го нахраниха здраво, докато за нея НИЩО. Изцяло заличена.

Ето мойте персонални фаворити,подредени по сила  :
Ваня,Вайс,Джери,Любо,Катя
Възможна изненада - Чудомир

# 1 611
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087
Аз симпатизирам на Ваня и Милен и Любо, но истината е, че нямам фаворити тази година. Нито един персонаж не предизвиква у мен душевна наслада. В предния сезон имаше такива.

Последна редакция: сб, 24 окт 2020, 18:48 от Pupitka

# 1 612
  • Мнения: 3 136
Знам,че всеки сезон е различен и няма място за сравнение,но като Юлиян няма да има.Беше си дразнител,но беше радост за окото в битките.И сега има добри играчи(Тодор и Вайс),но са няколко идеи по-агресивни и неприятни от Юлиян.От жените миналата година най-силни за мен бяха Амелия-Мира и Роберта,но Ваня(пак според мен) е няколко нива над тях.

# 1 613
  • Sofia
  • Мнения: 3 787
Е като сме почнали, да дам и аз своя дан:
Харесвам - Ваня, Милен, Любо и Влади.
Безразлични - Джери, Лазаринката, Боби, Чудомир, Ники и Симона.
Не харесвам - Вайс, Сашко-кукуто, Катя, Йоана и Тошко (добър е в игрите, но не ме кефи, като човек).
Най-непоносим и дразнещ играч - тук фанфарите са за Ивана, няма кой да й отнеме челната позиция в категорията. Simple Smile

# 1 614
  • София
  • Мнения: 1 891
Моите фаворити-Тошко,Вайс,Милен,Ваня,бих добавила при нормални обстоятелства Йо,но сега няма!

# 1 615
  • Мнения: 6 185
Представяте ли си пъзелът с шевицата от вчера да беше се паднал на Тодор срещу Вайс Misc Hourglass Flowing Sand

# 1 616
  • София
  • Мнения: 1 891
Представих си го и пак не е в полза на Мира...

# 1 617
  • Мнения: 200
.

Последна редакция: сб, 24 окт 2020, 19:47 от Lucky 7

# 1 618
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Представяте ли си пъзелът с шевицата от вчера да беше се паднал на Тодор срещу Вайс Misc Hourglass Flowing Sand
Не мога да си  го представя.
Вие да не мислихе, че Тодор е глупав Grinning

Брррр от този титан на мисълта ми се отщя да гледам и слушам.

# 1 619
  • Мнения: 1 167
Скрит текст:
чета 4-5 страници назад, но се включвам в коментарите за снимката на Катя с жълтия екип - ако огледате снимката ще видите, че Катя е с едни 8-10 килограма отгоре, т.е. според мен не е била част от Жътварите по време на снимане на формата

Общи условия

Активация на акаунт