💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 8 /18.10. - 25.10.2020/

  • 56 701
  • 1 662
  •   1
Отговори
# 1 620
  • SF
  • Мнения: 21 226
Мира е тъпа, не защото вчера не успя да се справи с 1 пъзел. Тъпа си е по принцип - като поведение, като изказвания и размишления, дори като заговори и придобива едно тъпо изражение.
Тя изобщо не схвана идеята на картинката от пъзела. Беше решила, че понеже е шевица, е свободно творчество, и което кубче, където и да бъде поставено, ще си пасне някак.
Дори не се напъна поне красиво да го направи. Нареди 2 реда и ги гледаше отдалече.

И имаше нещо на финала. От кубче тя прескачаше на платформата, а Александър тичаше по пясъка за неговата платформа.
Както и миналата вечер при игрите - пъзелът на Рибарите беше най-далече от плажа и те трябваше да правят допълнителни крачки до водата и после за хвърлянето на торбите с частите от пъзела пред стойката за пъзела. Не са 30 допълнителни, но са допълнителни. Малко по-близо до водата бяха Ловците, а непосредствено до водата, бяха жетварите, които финишираха първи, но се замотаха на пъзела.
Не е фатално, но е нечестно. При 9 извъртания по 10 допълнителни крачки, са 180 крачки повече за единия отбор.

# 1 621
  • София
  • Мнения: 2 193
Скрит текст:
чета 4-5 страници назад, но се включвам в коментарите за снимката на Катя с жълтия екип - ако огледате снимката ще видите, че Катя е с едни 8-10 килограма отгоре, т.е. според мен не е била част от Жътварите по време на снимане на формата
Викаш да не са ни пуснали по пързалката. Няма да се учудя.

# 1 622
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Сигурно са брат и сестра на Екатерина, защото съм ги виждала на други снимки с нея.



За пъзел може да няма акъл, но да се пуйчи за снимка - може.

# 1 623
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 765
Скрит текст:
чета 4-5 страници назад, но се включвам в коментарите за снимката на Катя с жълтия екип - ако огледате снимката ще видите, че Катя е с едни 8-10 килограма отгоре, т.е. според мен не е била част от Жътварите по време на снимане на формата
Викаш да не са ни пуснали по пързалката. Няма да се учудя.
Скрит текст:
Аз мисля, че е на Йоанна, а Катя нарочно се е снимала с него за заблуда на зрителя.

# 1 624
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От формата във ФБ

- за дуела снощи

Игри на волята: България

ДУЕЛ, който реши съдбата на Рибари!😉👇🏼🔥

- Станимира се раздели с „Игри на волята: България“

Игри на волята: България

След битката в понеделник едно от племената ще се разпадне

Заблуждават, че ще се разпаднат рибарите, та в понеделник да зяпнем от учудване.

# 1 625
  • Мнения: 3 297
Скрит текст:
Аз мисля, че е на Йоанна, а Катя нарочно се е снимала с него за заблуда на зрителя.
Скрит текст:
Ако картичката на Тодор е била спойлер, то би трябвало той и Ваня да са при Жътварите.. От първото промо разбрахме, че и Симона трябва да е там.. Ако вземат и Йоанна това прави 4-ма, а няма как. Освен, ако Тодор и Ваня са заедно с Жътвари чак след като останат едно племе? Не виждам как иначе.

# 1 626
# 1 627
  • Мнения: 156
Мира е тъпа, не защото вчера не успя да се справи с 1 пъзел. Тъпа си е по принцип - като поведение, като изказвания и размишления, дори като заговори и придобива едно тъпо изражение.
Тя изобщо не схвана идеята на картинката от пъзела. Беше решила, че понеже е шевица, е свободно творчество, и което кубче, където и да бъде поставено, ще си пасне някак.
Дори не се напъна поне красиво да го направи. Нареди 2 реда и ги гледаше отдалече.

И имаше нещо на финала. От кубче тя прескачаше на платформата, а Александър тичаше по пясъка за неговата платформа.
Както и миналата вечер при игрите - пъзелът на Рибарите беше най-далече от плажа и те трябваше да правят допълнителни крачки до водата и после за хвърлянето на торбите с частите от пъзела пред стойката за пъзела. Не са 30 допълнителни, но са допълнителни. Малко по-близо до водата бяха Ловците, а непосредствено до водата, бяха жетварите, които финишираха първи, но се замотаха на пъзела.
Не е фатално, но е нечестно. При 9 извъртания по 10 допълнителни крачки, са 180 крачки повече за единия отбор.
А платформата във водата на рибарите къде беше ? Не е ли по права линия най - близо до мястото за редене на пъзела?

# 1 628
  • Мнения: 896
Пу, пу ...отивам да си лея куршум!
И да , вярвам й, че  не й пука.Такова дебелокожо, егоистично и нарцистично същество никой не може да събори от собствения му пиедестал...
🤪

# 1 629
  • SF
  • Мнения: 21 226

А платформата във водата на рибарите къде беше ? Не е ли по права линия най - близо до мястото за редене на пъзела?

Не.
Мързи ме да ти начертая схемата, но племената са наредени в една линия, която, гледана от брега към сушата е: Жълти, Червени, Сини.
Лодките са подредени в права линия, успоредна на брега. Най-близо до платформата, която прескачаха: лодката на Жълтите, после на Червените и след нея на Сините.
От водата излизаха често заедно играчите и Жълтите хвърлят най-близо до бреха, после червените, след няколко крачки и Сините. Разликата между Сини и Червени е малка, между Червени и Жълти също е малка, но между Жълти и Сини вече не чак толкова малка.

# 1 630
  • Мнения: 1 892
Така и така всеки казва за любимите играчи...
Харесвам: Любо, Влади и дупето на Джери Grinning
Не понасям: Ивана, Вайс и междукрачието на Ваня
Безразлични: всички останали Sunglasses

# 1 631
  • Испания
  • Мнения: 37 503
С програмата за смяна на пола.



Виж другите!

# 1 632
  • София
  • Мнения: 7 886
Като игнорирам елемента ББ и това, което се разпространи за личния им живот за мен играчи в този формат са Тодор, Милен и Вайс.
От жените Катя и Ваня.

# 1 633
  • Мнения: 4 690
Хахахахха, Смайли!!!
Някои не ги разпознах, Милен и Любо конкретно.
Катерин ме уби просто:joy:

# 1 634
  • Мнения: 2 394
Милен и аз не го разпознах. Но Ивана обира точките. Млад последовател на Азис от индийски произход 😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт