💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 8 /18.10. - 25.10.2020/

  • 56 703
  • 1 662
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Sofia
  • Мнения: 15 553

Ле-леее, Ваня, Катя и Ивана приличат на млад меринджей от Столипиново. Joy
Най-сполучливо е преобразяването на Джерката!

# 1 636
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Любо




Ле-леее, Ваня, Катя и Ивана приличат на млад меринджей от Столипиново. Joy
Най-сполучливо е преобразяването на Джерката!

Екатерина е като арабин.

# 1 637
  • Мнения: 1 925
Катя е като някой хамалин. При Йоанна няма разлика Joy

# 1 638
  • София
  • Мнения: 5 758
Много забавни попадения има. 😀 И аз едно време като го пробвах се смях с мъжкия си вид. Джери е много разпознаваема, Йоанна също.

# 1 639
  • Мнения: 2 036
Предполагам, че Тодор се беше досетил, че Катя и Йоанна са сестри още когато разпитваше Йоанна за семейството ѝ в стопанството. След това вероятно е казано да се мълчи по темата и определени кадри не са излъчени, все едно, резултатът е, че сега ни занимават със зле изиграни постановки.

В момента нямам любимци, но имам анти такива Smiley Стискам палци следващата седмица да отпадне Алекс.

И аз нямам любимци. Човек може да е по-обективен така. Например виждат се странни сюжетни обрати при които някой ту разочарова ту прави добро впечатление. Имам предвид единствено в човешки план.

Анализа ти на всеки участник от другото мнение е много точен, особено за Ванчето.  Wink

Точно както по сериалите, някоя нишка я забравят и оставят за по-нататък, така стана и тук с подарените закуски. Размениха се 2-3 думи - някой злодей иска да ни разцепи и дотам. Просто удивително малко коментари, удивително плитки и удивително бързо забравени.  И след някое време изведнъж им светна "лампичката" и дето вече писахте - Тошо се задава отдалеч с котешка походка и никакъв шанс да ги е чул толкова отдалече какво са си говорели. Смях в залата.

Въпрос към всички - ако ви се обадят от продукцията за кафе с участник - за кого не бихте отишли. Аз не бих отишла за Катя, Тодор, Вайс в този ред. С другите може, въпреки че и Ивана е кандидат за групичката.

# 1 640
  • Мнения: 2 394
Мъжете изглеждат много красиви. А жените са потресаващи. Особено Джералдин е като некакъв див селяк.
Защо ги няма Вайска и Тошка.

# 1 641
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А, Милен!

# 1 642
  • Мнения: 2 036
Като гледам как се отразява гладуването на Милен, съм склонна да вярвам, че рибарите нито са толкова слаби, нито толкова тъпи, нито толкова конфликтни (с изключение на Катето), просто им дойдоха в повече лишенията. Картинката щеше да е сходна, ако не и по-зле, с всяко от другите племена. Две седмици на реката тотално изкарват от строя всеки, включително способността му да разсъждава, а и във фермата не могат да наваксат с яденето. Вчера като вървяха заедно приличаха на отряд скакалци.

Рибарите, като изключим Катето са по-търпеливи един към друг.  Ако другите бяха на реката толкова време, щеше да хвърчат пера и перушина (и не от петела!)

# 1 643
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ето го Вайс.

# 1 644
  • София
  • Мнения: 5 758
аз това не можах да го разпозная 😂😂😂

# 1 645
  • Мнения: 2 036
Катето мяза на аржентински футболист.

# 1 646
  • Мнения: 2 394
Това е Александър, не е Вайс.

# 1 647
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Според снимката на визитката /използвали са тези снимки/ е Вайс. Така мисля.

# 1 648
  • Мнения: 3 297
Отбелязан е профилът на Александър на снимката.

# 1 649
  • Мнения: 2 394
Аз ги разглеждах в ИГ през телефона. Когато цъкнеш на тях излиза кой е. Това е Александър.
Интересно защо Любо е толкова русокос

Общи условия

Активация на акаунт